klomen ve ovitrelle kullanan ve tek yumurtayla hamile kalan var mı??

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve deryaerhan tarafından 19 Eylül 2012 başlatılmıştır.

19 Eylül 2012
    Konu Sahibi : deryaerhan
  1. deryaerhan

deryaerhan Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    birçok konu var bu başlıkla ilgili ancak okudum çoğunu ama sorularıma tam yanıt almadım bana yardımcı olursanız arkadaşlar 2 yıl dır evliyim hatta bugün evlilik yıldönümüm :):):): 2 senedir çocuk sahibi olamıyorum doktora gittim rahim filmi çekindim ve yumrtlama takibim yapılıdı yumurtlama olmuyormuş kist yok ancak pco lu gibi davranıyomuş vücudum

ben bu ay adetimin 5. günü günde 2 tane 5 gün klomen kullandım ve sol yumurtalığımda 15 m tek yumurta oluştu doktor ertesi gün çatlatma iğnesi vurunmamı söyledi bende dün vurundum iğnemi hala ne ağrı ne sızı hiç bir şey yok acaba tek yumurta olduğu için mi ağrı yapmadı vede tek yumurta az değil mi acaba şansım varmı ne eşimde ne rahimimde nede tüplerimde sorun var tek sorun hormonlarım ve troid hastasıyım 1,5 yıldır ilaç kullanıyorum oda normal değerlerde şimdi perşembe doktora gidicem bakalım yumurtlama istediğimiz gibi gerçekleşmiş mi die bakıcaz dedi bana yardım cı olun arkadaşlar tek yumurtayla hamile kalanınız var mı :KK43::KK43:: nedense içimde en ufak bir heyecan yok sanki olmıcakmış gibi gene her ay beklemek ne kötü:KK43:((allah dermansız dert vermesinde gerisi onun izniyle olur... amaaaa beklemek istemiyorum artık :KK43:((

2. 19 Eylül 2012
  3. deryaerhan

deryaerhan Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    cevap yokmu:KK43:((((((((((((

4. 19 Eylül 2012
  5. gamze-20

gamze-20 2012 yeni bir ben Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    cnm ınsallah hamıle kalırsın ınan sorunun yanıtını bılmıyorum benım 1 oğlum var bende ıcınyı ıstıyorıum benımde dpgumdan sonra pko olustu 5 aydır hamıle kalamadım rahım fılmı ıstedı dr cektırıcem pekı ben sana sorayım rahım fılmı cekılırken agrı oluyor mu acıyormu korkuyorumda bırazcık:KK50:

6. 19 Eylül 2012
  7. ErGiNSeNa

ErGiNSeNa Umuda yolculuk.. Pro Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    canım klomen ve çatlatma iqnesi pahalımı...ve sgk kaşılıyormu?

8. 19 Eylül 2012
  9. neriman1

neriman1 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben rahim filmi çektirdim hiç bişey hissetmedim kaldıki sen birde doğum yapmışsın gerççi herkesin ağrı duyarlılığı fark gösterebilir ancak korkulacak bişey yok ayrıca özel hastanelerde anestezi altında da çektirebilirsin maliyetli ama o çok daha kolay yanılmıyorsam 450 tl olması lazımdı sormuştum geçmiş olsun

10. 19 Eylül 2012
  11. neriman1

neriman1 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm ben bu yollardan çok geçtim ve cvp yazma gereği hissettim klomen uygun sgk karşılıyo fakat iğne 80 tl idi geçtiğimiz haziran ayında ve 4 ay öncesinde ama bunları doktor tavsiye ettği zaman zkullabilirsin biliyorsun dimi çünki onu ne zaman kullanacağımızı biz bilemeyiz takip sonuçu kullanılması gerekli

12. 19 Eylül 2012
  13. gamze-20

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    tesekkur ederım canım genelde acısa bıle cok az acıdıgını soyluyor lar spişral falan taktırdım hıc acı falan hıssetmedım sadce bır sızı seklınde ınsallah zorlanmam bundada tekrar tesekkur edıyorum banada 200 tl dedi dr ozele gıdıyorum ama anestezıden bahsetmedı zaten bırkac dk operasyonmus sanırım sıkarım dısımı artık ama cok sıkmakta ıyı değilmiş bu sefer acık tuplerde sıktıgımız ıcın kendımızı kapalı gorunuyormuss:KK52::KK52::KK52:

14. 19 Eylül 2012
  15. ErGiNSeNa

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    biliyorum cnm yaş 37..
    iqneyi sgk karşılamıyormu cnm.... birde klomen nekadar tutuyor?

16. 19 Eylül 2012
  17. gamze-20

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    :KK52::KK52::KK52: ne tesaduf canım ben sana ozelden mesaj atıyorum 2 dk sonra ıkımızde baska bır topiğe yazıyoruz sorunlar aynımı acaba bebk içinmi ugrasıyoruzz

18. 19 Eylül 2012
  19. ErGiNSeNa

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    belli belli besbellii :KK46::KK46::KK46: