klomen ve pregnly iğnesiyle hamiş kalmaya çalışan arkadaşlar

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve EU1 tarafından 30 Kasım 2008 başlatılmıştır.

30 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

klomen ve pregnl iğnesiyle hamiş kalan arkadaşlar nerdesiniz yaw kaybettim izinizi

ben bugün yaptırdım iğnemi yarın akşam da ilişki önerdi drum

inş bu ay olur cumartesi dr gittim yumurtamın 18 mm olmuş iyi dedi nasip artık bakalım pazar sabah 10 da iğneyi yaptır dedi yaptırdım bakalım nasip artık

inş bu ay olur mirmirmirmir

2. 30 Kasım 2008
  3. EU1

EU1 Guest

kızlar nerdesiniz yaw biri beni yönlendirsin senağlama senağlama

4. 30 Kasım 2008
  5. blue_eye

blue_eye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm esra bende kullanıyorum umarım hamiş kalırız ilk iğnem benimde bu cuma vuruldum iğneyi 17mmdi...bende sitenin içinde çok baktım pregnylle gebe kalanlar var mı diye ama bulamadım aramada yapamıyorum artık....neyse kaç yıllık evlisin nekadardır düşünüyorsunuz bebeği???

6. 1 Aralık 2008
  7. EU1

EU1 Guest

slm cnm. ya valla kafayı yicem nolmuş o forum ki kaybolmuş o kadar yazdık boşamı gitti mirmirmirmir

4 yıllık evliyim cnm ben 2.5 yıldır uğraşıos nasip ya bakalım eşimde varikosel vardı ben de pkos var senağlama

allahım bu kadar olumsuzluklar içinde nasip eder inş çocuğu bana ve tm isteyenlere :CüvCüv:

8. 1 Aralık 2008
  9. blue_eye

blue_eye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah canım bende de bi umut bu ay hevesliyim ya bakalım,bende 2 yıllık evliyim bi düşüğüm oldu önceden sonra ise gecikmeler kistler çok şey atlattım uğraşıyorum şimdi tekrar gebe kalmaya...
    varikosel konusunda bak iki yakın arkadaşımın eşlerine bu teşhis konmuştu ameliyat dedi doktorlar ikiside ameliyat olmadı birinin 5 ay sonra birinin 2 ay sonra çocuğu oldu umarım sizde de öyle olur...benim eşimi hiç muayene etmediler,daha önce bir düşüğünüz var incelemeye gerek yok dedi doktor...bilemiyorum düşüğümün üstünden çok zaman geçti erkeklerdede zamanla sperm sayısında değişme oluyormuş ama bakalım artık nasip...

10. 1 Aralık 2008
  11. EU1

EU1 Guest

geçmiş olsun cnm düşük de zor ya

ben de şubat ayında biokimyasal gebelik yaşamıştım

benim eşim 1 yılı geçti varikoselden ameliyat oldu

evt şu aralar o kadar çok duydum ki ikinci çocuğa uğraşan hatta ve hatta sizin normal

yolla olmaz demiş bi dr başka bi dr agittiler o da tüp bebek demiş inanması güç işte herşey allahtan cnm

neyse cnm ben kaçtım yatayım bu aralar uyku düzenide önemli sen de düzenli uyu cnm şimdiden iyi geceler tatlı rüyalar :CüvCüv: :1hug:

12. 1 Aralık 2008
  13. sudeyoncaa

sudeyoncaa pozitif ol.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba bende pkoluyum 1 yıl 3 aylık evliyim. Bu ay ilk defa klomen ve prengyl iğne tedavime başlıcaktım fakat 2 ay adet olmdım başlayamadım şimdi farlutal kullanıcam bayramdan sonra adet olunca 3.günü gidicem ve başlıcaz artık. Ayrıca dr. bana glucophage verdi buda pko lulara çok iyi gelen bi ialçmış. Adeti üdzene sokuyor,yumurtaları kalitesini artırıyo kg verdiriyo muş bakalım bende 2 gündür kullanıyorum. Ama yan etkisi varmış bende iki gündür ishal ve mide bulantısı var. Hayırlısı olsun bu ay cok umutlluyum klomede başlıcam..
    Yalnız şu prengyle iğneyi bulamadım yaa inş bulurum hiç bi eczanede yok ..

14. 1 Aralık 2008
  15. blue_eye

blue_eye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm sude hoşgeldin.iğnenin türevleri var doktor bana yazarken pregnyli bulamazsanız diye başka bir iğne adı veriyorumdedi yoksa pregnyl bunu alın ama pregnyl olması daha iyi dedi.çok şükür buldum ben burda ilk eczaneye sordum yok dedi ikinci eczanede bulduk çok şükür fazla gezmedim yani.umarım bulursun sende canım...

16. 1 Aralık 2008
  17. blue_eye

blue_eye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben bi şeyi çok merak ediyorum iğneden ne kadar zaman sonra gebelik olup olmadığı anlaşılıyor?adetlerim düzensiz beklersem beni çok umutlandırır biliyorum ve en kısa zamanda öğrenmek istiyorum olumlu yada olumsuz...:uhm:

18. 1 Aralık 2008
  19. EU1

EU1 Guest