Klomen

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve ECE_ESKICI tarafından 10 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

10 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : ECE_ESKICI
  1. ECE_ESKICI

ECE_ESKICI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Dr. Bey bu ay klomen günde 3 adet kullandım adetin 13 günü Dr. kontrole gittim yumurtaların en büyügü 13mm olmuş dedi karnımdan ultrasyonla baktı bu şekilde ölçüm dogrumudur Dr . çok yogun oldugu için vajinal ultrasyon yapmadı 2 gün sonra tekrar gel dedi bu yaklaşım dogrumu sizce ne yapmam gerekir teşekür eder saygılar sunarım.

2. 11 Mayıs 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar karindan da olcum olabilir fakat vajinadan bakilan kadar net olmaz 13 mm ise iki gun sonra gormesi dogal belki o zaman vajinal degerlendirme ihtiyaci duyacaktir sevgiler

4. 11 Mayıs 2010
  5. ECE_ESKICI

ECE_ESKICI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Dr Bey dün tekrar kontrole gittim vajinal ultrasyon yapıldı yumurtam hiç büyümemiş adetin 15 . günüydü 14mm kalmış 3 gün sonra kontrole çagırdı Dr ümit yok ama son kez bakalım dedi klomeni günde 3 tane 5 gün boyunca aldım adetlerim düzenli Dr Bey sizce neden yumurtalar büyümemiş nasıl bir yol izlemeliyim çok üzülüyorum kilo 60 boyum 1.67m bilmiyorum nedenini anlamadım lütfen bana yol gösterin sevgiler