klomenden sonra..

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve evindarkece tarafından 21 Ekim 2010 başlatılmıştır.

21 Ekim 2010
    Konu Sahibi : evindarkece
  1. evindarkece

evindarkece Mirayımmm Üye

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba arkadaşlar size şöyle anlatayımm.. ben b ayın 6 sında adet oldum ve beşinci günü klomene başladım 5 gün süreyle kullandım sabah akşam ve ilaç bitiminin ertesi günü dr gittim yani ayın 15 inde 15 mm folükül vardı. çok güzel dedi dr. 2 gün sonra tekrar çağırdı yine baktı yani ayın 18 inde.. 18 mm olmuş ve kendiliğinden çatlamıştıı şu son 2 3 gündür kasıklarımda ağrı var özellikle sağ kasığımda yumurtamda sağ kasığımdaydı... sağ kasığımdaki ağrı bacağıma ve belime vuruyo arada kızlar sizcee döllenmeden hemen sonra belirti gösterirmii.. artı sabahları kalktığımda acayip eteşleniyorumm terliyorum resmen midem yanıyoo mve bulanıyoo.. nolur bişeyler söleyinn kızlarr yaa..

2. 21 Ekim 2010
  3. nazliki82

nazliki82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bence cok takılma belırıtlere.bekle sabırla adetını.ınsallah hamılesındır.ama cok umutlanma olursa suprız olsun sana.bende klomen kullanıyorum 2 aydır her ay belırtıler oluyor hep umutlanıyorum ama sonuc hep negetıf:KK43:(

4. 21 Ekim 2010
  5. evindarkece

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    148
    haklısın canımm ama ne bilimmm iştee ya insan takılmadanda edemiyokii

6. 21 Ekim 2010
  7. nazliki82

nazliki82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ewt haklısın bakma sımdı ben boyle dıyorum ama ıgnemı olayım.gorme benı.ne olsa belırtı sanıyorum:))abartıyorum hatta.dedıgın gıbı agrı sızı oluncada ınsan takmadan dusunmeden edemıyorkı.doktor hep dıyor dusunme takma ama nasıl yapcam o işi onu soylemıyorlar.

8. 21 Ekim 2010
  9. evindarkece

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    148
    benimkisi kendisi çatladı iğne vurunmadım yanii canımmm normalde ben bu klomenden önce2 ay önce yine klomen kullandım ama bazı nedenlerden dolayı takip edilmemişti ve yumurtlama günlerimde kanama oluyoduu ve ben onu adet sanıyodum meğersem yumurta çatlayınca oluyomuşşş ve ben hep o günleri kaçırdım biliyomusunnn.. ama bu sefer yumurta çatladı ve öle lekelenmem bile olmadıı..

10. 21 Ekim 2010
  11. nazliki82

nazliki82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ınsallah bu ay olur bebısın senınde cnm.yumurtan catladı beklemedesın su an yanı.benım daha catlamadı cumayı beklıyorum ıste.ınsalah en kısa zamanda bebısını kucagına alırsın .

12. 21 Ekim 2010
  13. julia

julia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Senin yaşadığın belirtileri yaşadım klomenden sonra ve hamile kaldım ,hamilelik belirtisi olabilir,ama yine de gününü bekleyip test yapmak en iyisi.
    yumurta çatladıktan sonra da benim aynı bölgede ağrılarım ve batmalarım devam etmişti.

14. 22 Ekim 2010
  15. evindarkece

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    148
    inşş yarabbim biliyo nekadar istediğimizi.. allah olmayan herkese versin nasip etsinn...bambaşka bi duygu ooo. gerçekten birdefa yaşadım o duyguyu ama sonra kendiliğinden geri bozulduu.. :KK43:
    gerçektenmi canım çok sağol cvp verdiğin içinn.. inşş mercimeğim olmuştur.. inşş rabbim herkese versinn.. senin bebişinide analı babalı büyütsün bahtı güzel olsun inş..:nazar:

16. 21 Mart 2011
  17. sinemis23

sinemis23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlar yenı katıldım bende aranıza
    pcos var bende
    4 yıllık evlıyım
    klomen kullandım 2 kere bebeğimı kaybettım suan puregon pen ıgne kullanıyorum sızce ıse yararmı pcos olupta hamıle kalan varmı acaba ?????????????

18. 18 Nisan 2011
  19. htcangels

htcangels Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba arkadaşlar ben de ilk defa bu ay klomen kullandım polikistik over rahatsızlığım var doktorum çatlatma iğnesi falan söylemedi sadece ilaç bitminden 5 gün sonra 10 gün boyunca yumurtlama dönemi dedi.son iki haftadır yumurtalıklarımda birşey koparmış gibi bir his çok hafifde ağrı var adet ağrısı gibi son adetimden sonra bir ay geçti ama normalde çok düzensiz test yapmak için erken mi sizce yada bu ilaçla hamile kalan varsa onlarda da bu değişiklikler oldu mu?