klomeni kaç doz kullanmıştınız arkadaşlar

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve OZLEMKELES tarafından 29 Haziran 2008 başlatılmıştır.

29 Haziran 2008
    Konu Sahibi : OZLEMKELES
  1. OZLEMKELES

OZLEMKELES Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar

çogunuz biliyorsunuzdur aşılama olacagım bunun için dün düktora gittim genelde gün de 2 kere içiyordum ve yumurta oluyordu ama bu sefer doktor günde 3 kere iç dedi sizlerden de aşılama öncesi günde 3 kere içen oldu mu:uhm:

2. 29 Haziran 2008
  3. rodal

rodal Guest

cnm ben de kullandım ama günde iki kez.sonuç olumsuz.ama demek ki yeterli gelmemiş sen de. dr un öyle uygun görmüş.dr una güven .kaçıncı kullanışın bu arada problemin ne idi.

4. 29 Haziran 2008
  5. rodal

rodal Guest

bir de aşılama olacam diyorsun.aşılama öncesi olduğu için yumurta sayısını artırıp hamile kalma şansını yükseltmek için dozu artırmış olabilir.iğneyi neden düşünmedi acaba aşılama öncesi iğne daha çok tercih ediliyor ama dediğim gibi sonuçta alttan muayeneyi dr un yapıyor ve durumunu en iyi de o bilir.hayırlısı olsun.allah kimsenin kucağını boş bırakmasın.

6. 29 Haziran 2008
  7. OZLEMKELES

OZLEMKELES Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm canım bu ilk aşılamam olacak 6.kez kullanıyorum sonunda bu ay aşılama olacak bu arada doktor degiştirdim ona söyledim o direk 3 kez kullan dedi dediğini yapacagım tabii ama merak ettim bu arada pkos var bende ve de kilo sorunu sen kaç kere kullandın canım

8. 29 Haziran 2008
  9. rodal

rodal Guest

2 kez üçüncüde kist oldu bir ay ara verip puregona geçtik.ben de de pcos var.glifor vermedi mi sana.çok zayıflatıyor cnm.

10. 29 Haziran 2008
  11. rodal

rodal Guest

bu arada diğer denemelerinde kaç folükül oluşuyordu.yaş kaçtı.

12. 30 Haziran 2008
  13. OZLEMKELES

OZLEMKELES Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canımgenelde 3 oluşuyordu yaşım 24 inşallah daha çok olur. şundan korkuyorum fazla yumuta olunca kalitesiz oluyormuş ama hayırlısı yok canım glifor vermedi bana ilk doktorum vermişti 1 ay kullandım sonra iş dolayısı ile tedaviyi bırakım

14. 30 Haziran 2008
  15. _ASLI_

_ASLI_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende pkosum banada dr. glikofen verdi sen bu ilacı kullanmaya başladıktan kaç ay sonra kilo vermeye başladın ve adetlirin kaç ay sonra düzene girdi. ben yeni başladım da pek bir etkisi yok şimdilik.

16. 30 Haziran 2008
  17. rodal

rodal Guest

ben de adet düzensizliği yok cnm.hafif bir pcosum var o yüzden verdi.ben kullanır kullanmaz kilo vermeye başladım.

18. 30 Haziran 2008
  19. rodal

rodal Guest

çok fazla olunca kalitesiz mi oluyormuş.bilmiyordum cnm.ama glifor ile klomenn daha etkili oluyor demişti benim dr um