Klomenin süt ile içilmesinin zararı varmıdır?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve EU3 tarafından 4 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Selam kızlarr ben klomen hapını su ile aldığım zaman miğdemi bulandırıyor diyee.Bende son 2 aydırr hep süt ile beraberr ilacıı içtimm ve bulantı kalmadı :)Aslında bu fikiri annem bana vermişti :roflol:Başka bir başlıkta yorumumu okuyan arkadaşım bana yazmış ilacı süt ile beraber içme diyee..EEE ben içtimkii ehuehu ne olcak şimdiikkk :)googleda araştırıyorum ama bişi bulamadımm..Dr da demedim :sm_confused:
    alkisalkisalkis

2. 4 Mayıs 2009
  3. pelin003

pelin003 findukkk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben gonaphane kullanmıştım..klomenle aynı işe yarıyo..ilacı suyla almıştım..ama bebişim olur diye sağlıklı olsun diye devamlıda süt içiyodum...günde 1 litre...oda en az..ama yumurta takiplerinde herhangi bi etkisi yoktu..yani yumurtaların büyümesine engel olmadı..bi zararı olduğunu sanmıyorumm..olsa benim yumurtalar büyümezdi...ama yinede ne olur ne olmaz tatilden gelince bi dr ye sorarsınnnkaydirigubbakcemile5

4. 5 Mayıs 2009
  5. EU3

EU3 Guest

pelinimmm sağolasın canım :) içim rahatladıı...Anneme sordum bugünn dedikii :) bişicik olmazzmış:içelim:

6. 6 Mayıs 2009
  7. EU3

EU3 Guest

:dilcikar::dilcikar:kÜSTÜM İŞTEE.kİMSE YORUM YAPMIYO HIHH:dilcikar:siteden arkadaşın yazısını okudum şimdi içme diyor sütlee ilacın etkisi azalırmışş off yaaa ozamanla su ile içipp bulantı çekicem :eek:klava:

8. 6 Mayıs 2009
  9. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.755
    Ödül Puanları:
    238
    balsurat ben süt,yoğurt,ayran gb şeylerin ilaçların etkisini azaltır diye biliyorum...hani zehirlenenlere hemen ayran içirirler ya ... emin değilim aslında sen dr a sor bence

10. 8 Mayıs 2009
  11. EU3

EU3 Guest

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

12. 9 Mayıs 2009
  13. raebzeh

raebzeh Elhamdülillah Ya Rabbi.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    bacıımm valla bilemiyom:uhm:,ama keşke içmeseydin sonrasında içeydin a.s..belki etkisini keser..hani derler ya süt ayran ilaçların etkisini kesiyo diye..şutarafagittiyaaww ne bilem senin işler karışıkkafamçokkarıştı...bi dahaki aya içme sütle..sula iç hapı içtikten sonra ekmek kraker bişeyler yecokacimcoook..bulantını alsın..hıııımm demek kiiii sen hamile kalsan (inşallaaaaahh):Saruboceq:bulantın çok olacak miden hassas.CADIARZU.hayırlısı olsun bitenem.yerimseniben:Saruboceq:.öptüm balıııımmm..ŞenizŞeniz.

14. 9 Mayıs 2009
  15. honeycim

honeycim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hiç bi şeycik olmaz merak etme.olsaydı dr ilacı yazarken uyarırdı

16. 9 Mayıs 2009
  17. EU3

EU3 Guest

Sağolun kızlarrr :) nelere kaldım yaa keşke salak kafam dr sorsaydım.kaydirigubbakcemile3

18. 14 Mayıs 2009
  19. EU3

EU3 Guest

:asigim:Evett canım söyeldğin gibi birşey olmazmışşşhihoyyytsitede :)uzman bir üyeye sordumhttp://www.kadinlarkulubu.com/6839974-mesaj703.html