Kltr Dersanesi'ne giden var m?

Konusu 'YGS (Yüksek öğretime geçiş sınavı) / LYS' forumundadır ve eylulm4 tarafından 23 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : eylulm4
  1. eylulm4

eylulm4 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öss için kültüre kayıt oldum..aranızda varmı kültür dersanesine giden arkadaşlar...doğrumu yaptım acaba

2. 28 Ağustos 2009
  3. TUBAKT

TUBAKT ÇoK aŞıKıM AmA... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım hangı dershane olursa olsun bı sure sonra iş sana kalıyor yanı kendını sadece kendı dershanenle sınırlama baska dershanlerın sınavlarına gır arkdsların varsa denemelerınden ıstet.. degısık kaynak herzaman ıyıdır...

ve en önemlsı benden sana tavsıyee al bı deneme setı her hafta sonu sabah kalk 9.30 da normal öss ye gırıyomus gıbı sınav yap kendını olc bı sure sonra alıskanlık halıne gelır.. ve öss guunu de sankı denemelerıne gırıyormussun gıbı az da olsa rahat olursun...

ALLAH kolaylık versın canm o sıkıntıyı ceken bılır ama ipi elınden bırakma bu senekı ogrencıler de sanslı guzelce calısırsan gırersın unv. e ınan

4. 28 Ağustos 2009
  5. eylulm4

eylulm4 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah...çok teşekkür ederim.

6. 7 Eylül 2009
  7. osssnur

osssnur Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben memnun kalmadım ınsallah sana faydası olur hangı sube bakırkoy ve merkezı yerler fena degılmıs ama dıgerlerı ıcın pek umutlu degılım ..:KK43:

8. 7 Eylül 2009
  9. @rxuxya@

@rxuxya@ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sorması ayıp kaç liraya kayıt oldun.son sınıfta mı okuyorsun.bende oğlumu 11. sınıf için finale kayıt ettirdim.bende iyimi yaptım kötümü bilmiyorum.dershane çok olunca tercihde zor..Allah yardımcın olsun.

10. 7 Eylül 2009
  11. Mirabella

Mirabella Lost<3Benjamin :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım öncelikle hayırlı olsunopuyorumnanaktan
    umarım sınavı kazanır istediğin bölüme girersin..Allah yardımcı olsun hepimize..:Saruboceq:
    bende kayıt olmayı düşünüyorum da dersane ne zaman başıyor? ilk sınav tarihi falan?

12. 7 Eylül 2009
  13. bazzy

bazzy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben beşiktaş kültüre kayıt oldum..aslında birçok dersaneyi araştırdım ben sözelden giricem.SAYISALDA FEM, EŞİT AĞIRLIKTA UĞUR VE SÖZELDE KESİNLİKLE KÜLTÜR DEDİLER.onun için kültürü seçtim.sen neden memnun kalmadın biraz anlatırsan sevinirim..

14. 7 Eylül 2009
  15. bazzy

bazzy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çocuk hangi bölüm...yani femi ve finali çok iyi diyorlar..benim kültürü seçmemin sebebi ise sözelde çok iyi olduğunu duymam çünkü sözelden giricem...açıkçası hala mezun olmamış olsaydım tercihim FEM olurdu....

16. 7 Eylül 2009
  17. bazzy

bazzy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim tatlım..dersane 7 ekimde başlıyor 5-6 ekim sınf belirleme sınavı..

18. 7 Eylül 2009
  19. tugbahalil

tugbahalil evli,mutlu,cocuklu:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım mrbhihoyyytben kültür dershanesinde 2 yıl öğretmenlik yapmış biri olarak tavsiye ederim ki şu anda ilköğretimdeyim ama tekrar kültürde olsam diye bazen düşünüyorum..gerçekten çok ii bir dershane ben oks deydim ama öss de çok iyi..kurumsal bir dershane için rahat olsun bir öğretmen olarak tavsiye ederim:hooray: