kmaz sokak..Saplandm kaldm!...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve xzeytin tarafından 14 Eylül 2009 başlatılmıştır.

14 Eylül 2009
    Konu Sahibi : xzeytin
  1. xzeytin

xzeytin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    http://www.kadinlarkulubu.com/kilitli-konular-sadece/311740-bos-ol-bos-ol-bos-ol.html

kapatılan ve taşınan konumun devamı..
    sayın yöneticilerim: rahatsızlık verdiğimin farkındayım ama içimi dökecek hiçbir yer bulamıyorum bazen.. çok çaresizim.. belki bu konu da kapatılır taşınır bilemiyorum yinede yazıyorum işte.

10 gün geçti üstünden.. hala annemlerdeyim ve hala düşünüyorum. bu arada bir karar verdim tabiki. konuştum bile.. ayrılalım dedim. bu işin yürümeyeceğini söyledim fakat karşımda ne kabullenen nede itiraz eden birini göremedim malesef..
    şimdi durumların en kötüsünü yaşıyorum. o evde, ben annemlerde. arada konuşma yok. onun ailesinden ses seda yok. benim ailem araya girmeye kalktı karşı taraf sessiz kalınca bizimkiler de sustu. belirsizlik durumu.. ne beni ikna etmeye çalışan var ortada, ne de eşyalarını toplayan gitmeye meyillenen..

2. 14 Eylül 2009
  3. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.681
    Ödül Puanları:
    163
    Allah Allah, ne demek bu şimdi. Eşin neden böyle bir şey söyledi ki.
    Ama anlattığın kadarıyla ciddi görünüyor, öyleyse senin yapacağın tek şey eşine "defol, defol, defol" demek olmalı.

4. 15 Eylül 2009
  5. xzeytin

xzeytin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bunu da söyledim ama ben boşanmaktan çok korkuyorum :KK43:(( eve gidince o eşyaları aldığımız oralara yerleştirdiğimiz anlar gözümün önünde canlanıyor ağlıyorum.. bugün onunla çektiğimiz resimlere baktım içim hiç acımadı. anladım olay onunla ilgili değil. olay tamamen evimle yuvamla ilgili. ben sadece bunu yanlış insanla yaptım ve bunu bitirmek çok ağırıma gidiyor :KK43:((

6. 15 Eylül 2009
  7. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    bir dönem malesef sancılı zor ve yoğun duygular içerisinde geçirecek oyalanacak birşeyde bulsanız işinizde olsa bu aklınızı bir süre megul edip yarası öyle kapanacak herşeye hazırlayın kendinizi...
    aynı şehirde değil misiniz. gidin evinize ne olacak bu durum diye konuşun ister anlaşmalı boşanın ister bir şans daha ama konuşun. bu konuşmayı teklif etmek bu kadar da zor değil. edin telefon ben bu belirsizliği sevmiyorum diyin. anlatın içinizden geçenleri

8. 15 Eylül 2009
  9. xzeytin

xzeytin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    konuştum.. bitirmekten başka çare yok artık dedim. çünkü daha önceki konumda da anlattığım gibi bu bizim ilk kavgamız değildi. ve son olmayacaktı. bana sen benim dünyamsın artık benim için hiçbirşeyin anlamı yok dedi. yarın avukatla konuşurum dedi. 10 gün önce. ama hiçbirşey yapmadı. ne avukata gitti. nede düzelmesi için herhangi birşey yapmadı. hiçbirşey olmamış gibi devam etmeye başladı. bende evden ayrıldım ailemle kalıyorum o günden beri. bana hiçbirşey vaat etmiyor. herşey lafta kalıyor. anlam veremiyorum.öylece evde oturuyor sessiz sakin 10 gündür.

10. 15 Eylül 2009
  11. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    esınızın sınırlı ofkelı ve ıs stresı yasadıgnı ve sanırım psıkolojık sıkıntılar yasadıgn dusunuyorum..
    sessız kalmasıda pısmanlıkları olabılır..
    ama bu kadar seyden sonra onemlı olan sızsınız ve dusuncenızdır..
    yenıden esınızle bırlıkde olabılcekmısınız..herseyı sıl basdan yasıyabılcekmısınız?..
    sımdı kendınızı dusunun..
    sorunlarınızı dusunun..onemlı olan sızın kararınızdır bırı sızı ıkna etmeye gelse nasıl tepkı verceksınız?..bırısının gelmesını beklıyosunuz cunku belırtmıssınızde..
    barısmakdan yanasınız sanırım..
    ama esınızle sorunlarınızı ıyıce konusun rahatsızlıklarınız dıle getırın aynı olaylar yenılenmesın..
    ustu kapalı bıcımde donmeyın gerı ıcınızde kuskular bırakmayın..
    bayram gelıyo beklı bu vesıle ıle barısmaya gelebılırde...

12. 15 Eylül 2009
  13. ilayda cem

ilayda cem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    durumun çok acı verici olduğu ortada,kaçışta yok,

acıysada dibine kadar yaşayacaksınız,ama bilin ki küllenecek,geride bile kalacak....

bir erkek bu sözleri boş yere sarfetmez,bitirmişse sizde ısrarcı olmayın boşyere,çünkü asla tek taraflı sürmez....

ama aranızda kibağı ancak siz bilirsiniz,sevildiğinize inanıyorsanız,biraz daha sabredin mutlaka dönecektir...

14. 15 Eylül 2009
  15. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.681
    Ödül Puanları:
    163
    Farzedelim ki eşinizi affettiniz ve yuvanıza geri döndünüz. Peki eşinizin tekrardan bu lafı söylemeyeceğini garanti edebilirmisiniz.
    İnsanların sıkıntılı dönemleri olabilir, ama ben sırf birisi sıkıntılı diye acısını başkalarından çıkarmasından nefret ederim.
    Yahu sıkıntın varsa paylaş, paylaşmıyorsan kendi içinde hallet. İnsan karısına boşol dermi? Bu lafın anlamını biliyor mu acaba?
    Bence iyi düşünün taşının, unutmayınki, güneşin doğmasından önceki karanlık en koyu karanlıktır. Tabiki sıkıntı çekeceksiniz ama bu hayata eşinizle gelmediniz. Onsuz da yapabilirsiniz.
    Genede son karar sizin.

16. 15 Eylül 2009
  17. sopakuzuli

sopakuzuli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    206
    Ödül Puanları:
    113
    kendi kendine yetemeyen bi adam o evde ev kirası gelene kadar oturur meraketme.sonra kapına gelirse bunuda gözardı etme derim ben.çalışmayan kadına sırtını dayayan erkelerden iğreniyorum ya.

18. 15 Eylül 2009
  19. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    iyi de sizin sorununuz sadece boşol lafı değildi ki.
    adam aylardır çalışmıyordu, sorumsuzdu, saygısızdı..
    madem seni ikna etmeye çalışan ya da boşanalım lafına itiraz eden yok demek herkes durumundan memnun..
    daha ne yapacaksınız siz..