Kna mucizesi...

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve Barbi03 tarafından 16 Kasım 2008 başlatılmıştır.

16 Kasım 2008
    Konu Sahibi : Barbi03
  1. Barbi03

Barbi03 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar kaşıntı dökülme cansızlık vs gibi saç sorunlarınıza tek önerebileceğim şey bildiğimiz anneanne babaanne kınaları varya işte o saçlarımı yıllardır boyuyordum artık matlaştı ve çok incelmişti çok da dökülüyordu annemin ısrarı ile kına yaktık ve artık gerçekten dökülme kesildi ayrıca rengi patlıcan moru oldu herkes boyanın markası ve numarası kaç die sormaya geliyo deneyin pişman olmazsın not; çok parlak bi görünümü var artık saçlarımınn :)hihoyyyt

2. 16 Kasım 2008
  3. vuslat06

vuslat06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kınanın içine ayrıca bişi kattınmı bende kına yakmayı düşünüyorum benim saçım da da güzel oluyo aslında.

4. 16 Kasım 2008
  5. Barbi03

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ewet canım ceviz yaprağını kaynat iyice koyuca suyu çıkıyo zaten onu kat yumurta kır içine bide az sirke damlat ki havluya yıkadıktan sonra suyu geçmesin

6. 17 Kasım 2008
  7. aylin86

aylin86 eymenim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    boyalı saça kına yakılmaz diye biliyordum ben banada saçlarım yandıktan sonra önerdiler çok iyi geliyormuş acaba yaksammı nasıl bir renk olurki şuan benim saçlarım palette patlıcan moru boyalı 5gün oldu boyayalı..

8. 17 Kasım 2008
  9. Barbi03

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    canım boyalı saç kına tutmaz derler ama koyu renkse eğer tutuyor senin saçında zaten patlıcan moruymuş kınaylada ona yakın renk ede edeceksin ama yok canlansın diye istiyorsan bence yaktır bişey olacağını sanmıyorum kına zarar vermez baktın ilk renk hoşuna gitmedi 2.yi dnee ben 4kere yaktırdım ve harika renk oldu güneşte bi başka oluyo helee

10. 17 Kasım 2008
  11. yemen

yemen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar ben kücükken annem basımıza hep kına yakardı cok güzel uzardı ve de cok canlı yapardı sacımızı simdi ise boya sampuanlar vs hep sacımızı mahvetti.şimdi bende düsünüyorum kına yakmak ama cok renk değiştirdiğim için kına cıkmaz sactan napıcamı bilmiyorum

12. 17 Kasım 2008
  13. Bosnakgxuxzeli

Bosnakgxuxzeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Evet bizamanlar banada annem ufakken kina yakmisti saclarim Kumralsari oldugu icin kipkirmizi olmustu rezilikti yani okulda herkez dalga geciyordu benle :) Ama benim bildigim bisey var evet Kina gercekten cok yararli ama saca bikere kullanildiktan sonra sac hep Kina ister diye biliyorum.Yani Annem bildigim bileli hep sacina kina yakar uzun zaman yakmadigi zaman kasintisi olur vede Basagrisi olur.Kina yaktiktan sonra gecer bunlar.Kina bagimlilikmi yapior yoksa saca?cözemedim.

14. 28 Kasım 2008
  15. Barbi03

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    canım saçın kına istedğinden bahsederler hep ama ben pek öyle bi durumla karşılaşmadım sanırım kişiden kişiye değişiyo

16. 21 Mart 2009
  17. ZSAEFMEAR

ZSAEFMEAR ZsAeFmEaR <3 Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    153
    Evet Öyle oluyor yani misal herzaman sacini kinayla boyuyorsan o zaman dedigin belirtiler cikiyor bas agrisi fln yapiyormus boyamadigin zaman bizim bir komsu vardi onda da öyleydi boyamadigi zaman hep basi agriyordu...

18. 22 Mart 2009
  19. Çxoxpçxux

Çxoxpçxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    devamlı kına yakanllar uzun zaman yakmayınca başağrısı vekaşıntı yaptığını bende duydum ama boyada baoya zamanı geldiği zaman kaşınıyor

miyav_su bunu beğendi.