Ko-Kültür ve Vereceği Rahatsızlık.

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Asude05 tarafından 13 Mart 2009 başlatılmıştır.

13 Mart 2009
    Konu Sahibi : Asude05
  1. Asude05

Asude05 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Daha önce 5 defa TB tedavisi oldum ve hiç Ko kültür denenmedi. Yumurta toplama işlemindeki verdiği rahatsızlığı biliyorum ama Ko kültür de durum nasıldır dahamı ağır yada hafifmi? Bunda genel anesteziye gerek varmı?

2. 13 Mart 2009
  3. Asude05

Asude05 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Korkmak derken herkeste olabilecek kadar, benim sormak istediğim Genel anesteziye gerek olup olmadığı. Çünkü isteğe göre yapılıyor istenirse lokal anestezi ilede yapılıyor. Eğer lokal anestezi sonrasında vede yolculukta rahatsızlık vermezse lokal düşünüyorum, onun hakkında bilgi lazım.

4. 14 Mart 2009
  5. tess

tess Guest

canım bence lokal anastezi yaptırma. Çünkü ben işlemden çıktığımda ağrı hissettim. Yumurta toplatmaya benziyor biraz. Ben genel anesteziyle yaptırmıştım. Aslında fikrimi soracak olursan başarıyı yükseltmiyor embriyo kalitesini de bu benim nacizane fikrim. Ben iki kez ko culture lı iki kez de normal denedim arada bir fark göremedim.

6. 14 Mart 2009
  7. fazilet

fazilet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende denedim digerlerinden hicbir farki yoktu

8. 14 Mart 2009
  9. Asude05

Asude05 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Diğerlerinden fark yoktu derken Normal TB demesinimi kasdettin yoksa rahatsızlık olarakmı. Biraz daha açıklayabilirmisin.

Birde 6.deneme olunca ister istemez insan başka bir uygulama arıyo, umut dünyası ne yapalım.