Koç Burcu Ağustos 2010 Yorumu

Konusu 'Koç Burcu' forumundadır ve Cicilikiz tarafından 28 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

  28 Temmuz 2010
  Konu Sahibi : Cicilikiz
 1. Cicilikiz

  Cicilikiz Popüler Üye Üye

  Katılım:
  24 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  1.972
  Beğenildi:
  6
  Ödül Puanları:
  106
  Bu dönemde barışçılığınız daha fazla etkin olacaktır. İnsanlarla karşı karşıya gelecek biçimde davranmaktan uzak durabilirsiniz. Çevrenizde olan gelişmelere karşı kayıtsız bir ruh hali takınarak gizlenmek ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Çünkü kişisel olarak her zaman atılımcı olduğunuz halde bu süreçte kişisel olarak istek gücünüz sınırlanabilir, maddi avantaj elde etmeye yönelik davranmaktan uzak durabilir kendinizi ortaya koyacak girişimlerde kararsızlık yaşayabilirsiniz.

  İçgüdüsel olarak ne yapmanız gerektiğini bildiğiniz halde geri planda kalmayı tercih edebilirsiniz. Yaratıcılık ve hayal gücünüz bu dönemde fazlasıyla artabilir. Diplomatik tavırlar içinde davrandığınız için, çevreniz tarafından garip karşılaşabilirsiniz. Bu süreçte maddi konulardaki savaşçılık yerine ruhsal alanlara daha fazla yönelme söz konusu olabilir. Oysaki güneş enerjinizin de gücünü arkanıza alarak atak olmalısınız. Böylece güçlü enerjilerinizi yönlendirebilirsiniz. Gizli saklı konularda sezgileriniz artacak ve her zamanki o deli doluluğunuz yerine daha sahne gerisinde kalarak kendinizi dinlemekten yana davranabilirsiniz.

  Öncü enerjinizle sağlıklı görünümünüzü genel anlamda istediğiniz alanlara kilitleyebilirsiniz. Bir ışık gibi parlamak ve kim olduğunuzu herkese fark ettirmek için elinizden geleni yapabilecek bir gücünüz olacaktır. Liderlik etmek veya bilginiz dahilinde olan tüm konularda yöneticilik yapmak gayet kolay olacaktır. Kendinize olan güveninizi dış dünyada fark etmeyecek insan kalmayacaktır. Sorumluluk duygunuzun yüksekliği karar verdiğiniz konularda sıkılmadan gerçek anlamda bir şeyler ortaya koymanız için sizi itekleyecektir. Özgür hareket etmek isteğiniz yoğun olacağından bu dönemde yine de dikkatli olmanızda fayda var. Kimsenin üzerinde gücünüzü kullanmamaya ve sert davranışlar göstererek kontrol sağlamamaya çalışınız