Koç burcu sevgilisi olanlar buraya

Konusu 'Koç Burcu' forumundadır ve kivilcim tarafından 2 Kasım 2008 başlatılmıştır.

2 Kasım 2008
    Konu Sahibi : kivilcim
  1. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar sevgilisi yada eşi,nişanlısı sözlüsü koç burcu olan var mı?ya varsa ona karşı nasıl davrandığınızı bilmek istiyorum..çok inatçılar biliyorsunuz..ben ona nasıl davranacağımı şaşırdım..çok ilgi gösteriyorum olmuyor,bus efer soğuk davranıyorum yine olmuyor,birşey için çok ısrar ediyorum yapmıyor,ısrar etmeyince kendiliğinden yapıyor,emrivakiyi sevmiyor kısaca ya ben nasıl davranacağımı şaşırdım artık sizler nasıl davranıyorsunuz,nasıl davransam daha iyi bir ilişki olur sizce ?a.s.

2. 2 Kasım 2008
  3. Yuhanna

Yuhanna ♥ Shimmer Gold ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bende de bi koç var,evet çok inatçı oldukları doğru,ben de boğayım ben de mükemmeliyetçi ve inatçıyım,ama benim koç seninki gibi deil,yani ilgiyi çok seviyor,ben ilgi gösterdikçe bana karşı süper davranıyor,sinirli deil çok sakin ve sabırlı,ne dersem yapıyor ısrar etmeme gerek kalmıyor ama çok unutuyor devamlı hatırlatmak gerekiyor,çok alttan alan bi insan bi de,kırgınlıkları büyütmüyor,hemen gönlümü alıyor ama çok nadir inadı tuttu mu amannnn yeri geldi beni 1 hf inadından aramadığı oldu,ama sora geçince siniri,pamuk gibi oluyo özürler diliyo başına çıkartıyo,
    sen de bence çok ilgi gösterme demek ki çok ilgiyi sevmiyor,ama soğuk da davranma,orta şekerli olsun tavrın,ısrarı sevmiyorsa ısrarcı olma hiç yoksa daha beter inatçılığı tutar,kolay gelsin :)

4. 2 Kasım 2008
  5. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    sağol canım..anlaşılan sitede tek koç burcu sevgilisi olan biz varız:) .evet çok inatçı oldukları doğru ama kavga ettiğimizde kesinlikle uzatmıyor ben uzatırsam da kızıyor yani siniri çok çabuk geçiyor ve hemen barışalım istiyor kinci biri değil o yönden iyi fakat çok ilgi gösterdiğimde şımarıyor bendeki..şöyle kendimi hafif ağırdan alayım ama soğuk davranmadan ozmana tamamen bana dönüyor..bazen zorlanıyorum bunu idare etmeye bazen nasıl davranacağımı şaşırıyorum 7 yıl olmasına rağmen :)

6. 2 Kasım 2008
  7. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    153
    ben bi koç bayanıyım ama koç erkeğini elde tutmak zor gibi görünüyorr
    bi tanıdığımınki öyle ama tabi herkezinki bir olmaz
    we inatçı oldukları kesinn
    bi koç burcuna çok iyi davrandığın sürece inada binmez
    iyilikle alıcaksınız kızlar herşeyi
    yani sabırlı olucaksınız
    o zaman onalra her isteidğinizi yaptırabilirsiniz:KK66:

8. 2 Kasım 2008
  9. çedene

çedene papatya yüreğim Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    ben varım ve tıpık balık koç evlılıği yasıyoruz....

en zor burçtur.. anlasılması çok guctur.. bır gun önce hersey yolundayken anıden hayatınızı gelecegınızı degıstırebılecek radıkal kararlar alabılır... tv kumandası ve sigarasından asla vazgecmez.. sevdıgıne surprizleri çoktur ama...

10. 2 Kasım 2008
  11. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    benim hiçbişeyim değil ama her şeyim :S bir koç..
    ben de yayım ve onu çok iyi anlıyorum.. her burç hedesinde okuduğum şey gerçeklerşiyor, mütemadiyen egolarımız çarpışıyor. lami cimi yok koşulsuz itaat istiyor, ilgiden memnun ama şımarıyorlar.. bir de duygularını hiç belli etmiyorlar ama anlamanızı istiyorlar. açıklık yok hiç.. ve hep diken üstündeler, kırılmaktan korkuyorlar sanırım. ulaşamadım henüz ona. bir süre daha ulaşamazsam tüm umutlarım yitecek, ben de boynumu büküp gideceğim.. bir yay kadını da ilgisiz yapamıyormuş, onu yaşıyorum..

12. 2 Kasım 2008
  13. neslim35

neslim35 gül kokulu kızım... Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    ben bir koç bayanıyım ama erkek koçlar daha zor olurlarmış. yalnız kendi huyumdan örnek vereyim ne kul köle olunsun isterim kendime ne de uzak kalınsın ayarını bilmek lazımama kıymet bilirler bak haberin olsun

14. 2 Kasım 2008
  15. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    ah sorma,,birde bu var tabii..bazen onun bu huyu yüzünden hep terazi olduğunu düşünmüşümdür..o yüzden aldığı kararları hiç bir zaman dikkate almıyorum..okadar çabuk 180 derece karar değiştirebiliyor ki anlatamam..sırf bu yüzden çok kavga etmişizdir onunla..

16. 2 Kasım 2008
  17. zynpp

zynpp Guest

benimki de koç ama güzel yanları çok ya öncelikle çok romantik
    duygusal evet inatçı tartışma olursa uzatmayı sevmez hemen yumuşar
    tabi ben trip yapmazsam
    çok güzel kıymet bilir ona güzel yaklaşacan iyi yaklaşacan tamam süper olur
    kin hiç yok çok ilgi bekliyo hemde çok...

18. 2 Kasım 2008
  19. anne-10

anne-10 eşim ve oğullarıma aşığım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim eşimde koç burcu;pohpohlanmayı çok sever ben de ona göre davranırım inatçılığı da kalmadı.suyuna gidince pamuk gibi birisi olur.