Koç Burcuna Laf Söyletmem.. Çünkü Ben de Koçum..

Konusu 'Koç Burcu' forumundadır ve okayda77 tarafından 15 Şubat 2009 başlatılmıştır.

15 Şubat 2009
    Konu Sahibi : okayda77
  1. okayda77

okayda77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    88
    Selam arkadaşlar ben de koç burcuyum hiççç sevmediğim özelliğim

kararsız olmam ve çok da sabırsızım allahtan eşim kova sabırlıda

geçinip gidiyoruz.kaydirigubbakcemile3

2. 15 Şubat 2009
  3. EU3

EU3 Guest

Aynen arkadasim katiliyorum... Bende koc burcuyum cok sabirsizim. Esim bu yönden cok kizar bana. Lakin benim esimde kova burcu oldugu icin, idare ediyor az cok Roflol

4. 15 Şubat 2009
  5. APRIL78

APRIL78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ben de geldim ben de koçum ve eşim de kova bu kadar olur aynen ben de de sabırsızlıkmdelikafadulden ve inatçılık da var eşim sabırlıdır yoksa yanmışdık yarın da eşimin doğum günü onu çok seviyorum:sm_cool:

6. 15 Şubat 2009
  7. okayda77

okayda77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    88
    Bugün de benim eşimin doğum günü 15 şubat

Umarım buyıl da herzamanki gibi sabırlı olmaya ve beni idare etmeye devam eder.

Bu kadar olumsuzluklara rağmen burcumu seviyorum....

8. 15 Şubat 2009
  9. Malen

Malen Hadi gel bebegim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bana Koc demeyin, bazen Esimi bogasim geliyor:mymeka:
    Her yemegi yemez,sevdigi seylerden asla taviz vermez,saatlerine gözü gibi bakar ki saat hastasidir..Bazen ufak cocuk gibidir,birseyi düsünmemisse ve ben bunu yüzüne vurdugumda hemen unuttum numaralarina yatarCADIARZU.
    Cok kötü huylari yoktur,oldukca sevecendir ama beni kizdirmaya bayilir..Suan karsimda banu alkan gibi yayilmis koltuga tv izliyor..Dünya batsa umrunda degil yani,ama ben cok seviyorum esimi...

10. 15 Şubat 2009
  11. EU3

EU3 Guest

Kizlar tesadüfün bukadari olur, 15 Subatta benimde esimin dogumgünü :=)))

12. 15 Şubat 2009
  13. APRIL78

APRIL78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bütün koçlar kovalarımı al dı ne kızkardeşim de kova eşi koç böyle çok var tanıdığım birbirlerimizi çekiyomuyuz ne gerçi burç uyumlarında uyumlu burçlarolarak yer alır koç ve kova umarım bütün herkez eşleriyle uyumu yakalar

14. 15 Şubat 2009
  15. deryali8381

deryali8381 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba ben de aranıza yeni katıldım.Bakıyorum da gerçekten bütün koç bayanları kova erkeklerini almış :) ama hepsi mutlu acaba bende mi bir kova bulsaydım :) İşin esprisi bende koç burcuyum erkek arkadaşım (nisanda nişanlım olacak :) ) akrep burcu.
    Bazen şansımı zorladığımı düşünüyorum,o çok evcimen,sıcak,tatlı dilli,inadı çok sinirlendiğinde tutar,anlayışlı alttan alan biri,sevdiğine bağlı ve sadık.Ben de evcimenim,sıcağım sevdiğime bağlıyım ve sadığım.Ama çok zor biriyim,bazen ortada sebep yokken sudan sebepleden tartışma çıkardığım oluyor,ekstra isteklerim,maksimum ilgi istiyorum.işin gücünü bıraksın benle ilgilensin istiyorum...bu mümkün mü tabiki değil ama bazen heyheylerim geldiğinde onu çok kırıyorum,aksine arayıp özür dileyen ben olacağıma hep o arar ortamı yumuşatır.Ama artık onun da yorulduğunu hissediyorum,elimden geldii kadar kendime hakim olmaya çalışıyorum...
    Sözün özü zordur koçla birlikte olmak,kıskançlık,inat,kapris,kavgacı ruh,özür dilemez,ben önde olayım,benim sözüm dinlensin ister....

Son düzenleme: 15 Şubat 2009
  16. 15 Şubat 2009
  17. okayda77

okayda77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    88
    Selam deryali hayırlısı olsun öncelikle.

Söylediklerine aynen katılıyorum haksız olsam bile kendimi haklı çıkartır özür dilemesini sağlarım.

Bende senin gibi çok çabuk sinirlenip agresif tavırlar sergiliyorum ama hala eşimin benimle
    ilgilenmesini bekliyor ve sabır etmesini diliyorummm.Bütün yazdığın özellikler bende de var malesef....

18. 15 Şubat 2009
  19. APRIL78

APRIL78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    kaydirigubbakcemile5aaaaaaa şaşırdım ya bu kadar mı benzerlik olur gerçi benim arkadaşlarımın yüzde sekseni koç bir de akraba ve yakınlarımın da yüzde sekseni koç aynılıklar ilişkileri zorlaştırır derler ama ben anlaşıyorum koçları severim anlaıyacağınıza.s.