Koç Erkeğini Etkilemenin Yolları

Konusu 'Koç Burcu' forumundadır ve challenger tarafından 19 Kasım 2009 başlatılmıştır.

19 Kasım 2009
    Konu Sahibi : challenger
  1. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    koç erkeğini etkilemenin yolları nelerdir?
    kocası/sevgilisi koç olan bayanlar onları nasıl etkilediniz? yada ilgisini canlı tutmak için neler yapıyorsunuz?
    koç erkeği fazla ilgilenilmesini mi ister yoksa ilgiden bunalan birisimidir?
    yorumlarınızı bekliyorum...

2. 9 Aralık 2009
  3. zormu

zormu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    evet koç sevgilim var ama nasıl davranacağımı bilmiyorum ben aslan o koç nelerden hoşlanır arkadaşlar yardım bekliyorum

4. 12 Aralık 2009
  5. D...ile...K

D...ile...K Guest

benim sevgilim de koç çok inat ama..... :asigim:

6. 12 Aralık 2009
  7. Rapunzel4

Rapunzel4 bal küpüymüşüm :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

ilgiyi çok seven ama fazla ilgilenmeyi sevmeyen bir tip:)

seherbyzt bunu beğendi.
  8. 15 Aralık 2009
  9. zormu

zormu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    gerçekten de ilgiyi seviyor ama ilgi göstermiyor zor biri bakalım nereye kadar gidicek.

10. 17 Aralık 2009
  11. D...ile...K

D...ile...K Guest

evet yaa işine gelince nasılda ilgilenir, bu vurdum duymazlığı sinir ediyo beniiii:kızgın:

12. 17 Aralık 2009
  13. MRMN

MRMN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ilgi göstermiyordan anladığın ne .. sana sürekli canım cicim demesi günde bir milyon kez araması mı ,ya da her gün çiçeklerle gelmesi mi ,bence çok ilgi gösterenden yerinde ilgi göstereni tercih etmelisin ,aşırı ilgi gösteren erkeklerde her zaman sorun vardır ,zamanla ilgisi değişebilir ama yeterince ilgi göstermiyor diye seni sevmediğini düşünmemelisin bazı erkekler öyledir benim eşim de dahil ,sürekli canım cicim demez ama beni sevdiğini hareketleriyle çok fazla gösterir ben de zaten öyle yılışık erkeklerden hoşlanmam herşey tadında az ve öz olmalı yoksa bir gün alıştığınız ilginin biteceği kesin olduğundan iice boşluğpa düşersiniz önemli olan sizi sevip sevmediği gerisini çok da fazla kafanıza takmayın bu zamanda gerçek sevgi bulmak çok zor gerçek bir sevgiyse ince ayrıntılar takılmayın

14. 17 Aralık 2009
  15. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aman benimki ne ilgiyi sever ne ilgi gösterir :nazar: ben zorla ilgi gösterttiriyorum kendime kaydirigubbakcemile3 onu etkilemek için hiçbir şey yapmadım, o yüzden nelerden etkilenir bilmiyorum...

16. 17 Aralık 2009
  17. zormu

zormu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bizim ilişkimiz daha yeni olduğu için birbirimizi yeni tanıyoruz bu nedenlede bazen aramadığı zaman acaba bir sorunmu var diye aklıma geliyor neden aramadığını sorduğum zaman benden beklediğini söylemesi beni biraz üzüyor yani bu gibi şeyler tam olarak karakterini öğrendiğim zaman bunlara takılmam ama şimdilik sorun oluyor nasıl davranmalıyım belki hatalı davranıyorda olabilirim bana akıl veririmisinniz

18. 17 Aralık 2009
  19. MRMN

MRMN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bence sen ona bağımlı yaşama ,sonuçta senin de kendi hayatın var ,kendinle ilgilen ,uğraşlar edin ,üretici faaliyetlere giriş ,herşey ondan ibaret değil ki ,uğraş bulursan onu da fazla kafaya takmazsın ,ayrıca ilişkinin yeni olmasıyla ilginin alakası yok ki ,yeni de olsa eski de olsa adamın karakteri bu demekki ,değiştiremezsin ,değiştirmeye de uğraşma ,olduğu gibi kabullen bence ..