koca bir negatif daha

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve HandCute tarafından 12 Nisan 2008 başlatılmıştır.

12 Nisan 2008
    Konu Sahibi : HandCute
  1. HandCute

HandCute 1.75cm boy 80 kg Üye

Beğenildi:
    216
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar bugün 3. aşılamamın sonucunu koca bir negatifi adet olarak aldımsenağlamasenağlama
    zaten benim hiç birinde test yaptırmama gerek kalmadı kiii.14. gün şak diye adet oldum.çookkkkkkkkkkk üzgünüm. şimdi ne yapacağım bilmiyorum ama tüpe başlamayı düşünüyoorum. kızlar desteğe çok ihtiyacım var

2. 12 Nisan 2008
  3. _emogirl_

_emogirl_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnım uzulme hayrlısı olsun bnd e3 sefer tupbebek denedım ama benımde olmadı ılk denemde dıs gebelık oldu dıgerlrıde tutmadı hatta benımde bu 3. denemmde test sonucu dusuk cıktı ve sonrda bnde adet oldum yıkılmıstım ama ynde tekrar denıycem baklım busefr hyrlısı olur ama olmazsa kısmet artık ne yaplıom dunyanın sonu degıl yaaa hersey gonlumuzce olur unsllh

4. 12 Nisan 2008
  5. kuzi

kuzi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    Akdaşcım boşver hiç üzülme, bundan sonrasına bak, aşılama olayını bitir tüpe geçiş yap artık, inşallah o yüzünü güldürür tek seferde a.s.

6. 12 Nisan 2008
  7. elif23

elif23 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun canım hiç üzülme inşallah bidahaki sefere olcak piskolojini bozma moral çok önemli kendini bir sonraki deneme için hazirla çok fazla düşünme hamile kalmak için çok fazla düşününce beyne yanlış sinyal gidiyormuş ve hamilelik engelleniyormuş sen hiç düşünme dediğim gibi bisonraki sefere kendini piskolojik olarak hazırla

8. 12 Nisan 2008
  9. Angel...baby

Angel...baby Kızım&Oğluşum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim hiçüzülme hakkında hayırlısı buymus biliyorum zor oluyo bend ebi defa asılama denedim olmadı kısmet ne yapalım olmayınca olmuyo elden ne gelir ne sen elindne gelen ni yap canım allaha emanet et tedbir kuldan taktir allahtan inş. bundan sonra güzel haberler aıcaksın canım sabrın sonu selamet üzülme ne olur........

10. 12 Nisan 2008
  11. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Akdascım sende anneliği yaşayacaksın biliyosun değil mi?

Sakın acele etme tüpe geçmekte.Yoruldun üst üste.Önce biraz dinlen bırak bi süre bebek düşüncesini.Yine de yumurtlama günlerini az da olsa değerlendirerek dinlenin :KK66: Kısmet canım bakarsın sende tüpe geçmeden kalırsın hamiş. İnşallah.Çok üzme kendini ok?

12. 12 Nisan 2008
  13. neshe1976

neshe1976 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba akdaş.ben 3 negatif aşılamadan sonra hastaneden tüp bbek raporumu alıp tüpe bbek yaptırdım canım.şu an 8 haftalık hamileyim.aşılamada oran cok düşük zaten.hiç üzülme.tüpte şansın % 50 hem de en iyi embriyoları yerleştiriyorlar.tüpe geç bir ay falan dinlendikten sonra canım.her şeyin bir zamanı olduguna inan.hem daha yeni evlisin.ben 5 yıl sonra hamilelği yaşıyorum.allahım herkesin yardımcısı olsun

14. 12 Nisan 2008
  15. HandCute

HandCute 1.75cm boy 80 kg Üye

Beğenildi:
    216
    Ödül Puanları:
    153
    emogirl--kuzi--elif23--angelbaby-darkincim-neshe- bonedea-demiray kızlar hepinize teşekkür ederim. yarın dr a gidicem ama bilmiyorum ne diyecek.umarım iyi şeyler söyler ve tüpe geçerim. bu defa hayırlı olur benim için.

artık hayırlısı ne ise o olsun diyorum

16. 12 Nisan 2008
  17. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim sakın üzülme.herşeyde bi hayır vardır.bakarsın tüp denemende başarılı olursun..daha vakti gelmemiş demek ki.önce sağlık..senin moralin iyi olsun önemli olan..k.i.bak canım

18. 12 Nisan 2008
  19. BenKaktus

BenKaktus HERAN BATABİLİRİM... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim yaaaa...rabbim sabır versin bilirim çokkkk zor bir durum...ama insan nelere alışıyoooo...inşallah tüp bebekte yüzün güler...