Koca nasıl idare edilir?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Mathilda_ tarafından 27 Ocak 2009 başlatılmıştır.

27 Ocak 2009
    Konu Sahibi : Mathilda_
  1. Mathilda_

Mathilda_ Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar sorumdan da anlamıssınızdır bir erkek nasıl idare edilir..Yani her dediğine evet mi demek gerekiyor..
    Dediğim dedik,her isteği olmasını isteyen bir erkeği idare etme sanatı nasıldır?
    Bazı kadınlar var biliyorum hep kocasının suyuna gidiyor ve her dediğini yaptırıyor işte bu nasıl becerilir merak ediyorum..
    Ben mi bu kadar başarısızım kocamı idare etme de bilemiyorum..
    Yani bunun formülü nedir,akıllı kadın nasıl olur da eşini kendine bağlayıp gözünde değer kazanır :uhm:
    Yorumlarınızı bekliyorum a.s.

2. 27 Ocak 2009
  3. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    yok öyle yağma,neden hep onun istediği olacakmış
    herşey müşterek,birgün o sıkkın olur ben idare ederim
    birgün ben stresli olurum o idare eder

4. 27 Ocak 2009
  5. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    iyi de evlenmişse zaten kocasının gözünde değerlidir...
    sonradan neden kocasının gözüne girmeye çalışsın ki

6. 27 Ocak 2009
  7. Mathilda_

Mathilda_ Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Değer kazanmaktan kastım hani eşine karsı düsünceli ve kibar olması..Sonucta sorsan değerin var der ama kaba,saba davranıslar ve düsüncesilikler yapar..

8. 27 Ocak 2009
  9. myflowers

myflowers biroyana birbuyana salla Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    lafım meclıs dısıı saman kafalı oluncaa edılmıyooo vallla yaptıgı ısler akıl karı olmuyokı ıdare edesın

10. 27 Ocak 2009
  11. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Dedigim dedik bir insanla ayni evde yasam sürmek zordur eminim, örnekler cok etrafimda.
    Her istedigini yapmayacaksin tabikide.
    Sana ters gelen seye boyun egersen iste ozaman kötü edersin.
    Ha her istedigini yapmayayim diyede, aslinda yapman gereken seyleride yapmamazlik yapmayacaksin.

Dedigim gibi, sana ters geliyorsa, ozaman dur diyeceksin.
    Ister küssün, ister bagirsin, ister kizsin.
    Yok artik öyle herseye boyun egmek.

Bende ögrendim bunu:KK66:

mutluluklar

12. 27 Ocak 2009
  13. myflowers

myflowers biroyana birbuyana salla Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bılmıyuorum yaa gercekıten bende bır erkegı ıdare edemıyorummm yanı kımsenın lafı bende fazla olmasın dıyorummm belkıde bende bencıllık yapıyorum ama ne yapım elımde deılll kocamdan hafıf bırsoz ısıtmeye bıle tahamulum yok ya budurum kocamka tek dııl herkese boyleyımm haksızlıga vee bencıllıge gelemıyorummm

14. 27 Ocak 2009
  15. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Erkeğine göre değişir.Kadın her dediğini eşine yaptırabiliyorsa bu kadının başarısından ziyade,erkeğin yumşak huylu olmasından ileri gelir.Eğer aklı başında bir erkekse ve mutlu olmak istiyorsa eşini dinler.:jeyyar:
    Kadının her zaman alttan aldığı bir evlilik nereye kadar sürebilir ki?Ben sorun çıkmasın diye alttan alamam doğrusu.:1closedeyes:
    Akıllı kadın,olduğu gibidir.şakkıdıPolitiklikle evlilik yürütülmez bence.Kendi kişiliğinden ödün vermeyen kadınlar bence erkeğin gözünde daha değerlidir.

16. 27 Ocak 2009
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bunun formülü yok kanimca....

Her erkek farklidir cünkü, sadece bana göre su varki...

Sürekli dirdir yapan bir kadin herseye evet diyen bir kadin gibi bir zaman sonra tilsimini kaybeder esinin gözünde......Gereksiz tartismalar yerine yerinde ve zamaninda tepkisini koyacak, lafini esirgemeyecek lakin saygisini bozmadan...:kahve:

Dikbasli dedigim dedik insanlarla anlasmanin en güzel yolu, ipler senin elinde görünümü vermek fakat yinede kendi istedigni yaptirmak...bunuda en güzel tartisirken bile iylikle tartisarak yaparsin!!:nazar:

Nedense su söz geldi aklima: Akili bir kadin kocasinin ne yaptigni nerde oldugnu sormaz akili bir kadin bunu bilira.s

18. 27 Ocak 2009
  19. MyWorLd

MyWorLd İkincİ MELEGİM YoldA :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sadece koca değildir idare edilmesi gereken bana göre baba da , abi de , enişte de, eş de idare edilmeli ve ediliyor da. erkekse karşın da duran idare edeceksin. ama idare ederken kendinden taviz vermeden, ve her dediğine boyun eğmeden yapmalısın bunu. tabi erkek vardır 2 ilgi alaka gösterirsin istediğini yaptırırsın, erkek vardır küsersin istediğini yaptırırsın. erkek vardır ne yapsan bişey fark etmez... bu biraz da erkekten erkeğe değişen bir olay sanırım.. he he diyip geçiştirmek midir en iyisi yoksa herşeyi kafaya takmakmıdır bende anlayabilmiş değilim hala... ama bana göre asıl olan erkeğin olduğu kadar kadının da zaman zaman idare edilmesi gereken durumlar oluyor asıl bunu göstermeli önce.. idare nasıl birşey bilmeliler ki o na göre davranmalılr