Kocaeli akademi hastanesi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve meleğimsin tarafından 25 Ocak 2009 başlatılmıştır.

25 Ocak 2009
    Konu Sahibi : meleğimsin
  1. meleğimsin

meleğimsin Guest

arkadaşlar izmitte akademi hastanesinde gökhan gümüştaşa giden var mı? aranızda. Memnun musunuz.:enbuyukkk:

2. 28 Ocak 2009
  3. pnargul

pnargul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm.gökhan beye ben gitmedim ama ablamın ve yeğenimin dr, ve memnunlar,bende ona gitmeyi düşünüyorum ama hastane nasıl emin değilim

4. 28 Ocak 2009
  5. Kaleydeskop

Kaleydeskop Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ben hastaneden hiç memnun değilim. Oğluma hamileyken hamileliğin son 10 gününde doğumu akademide gerçekleştirmek istediğime karar vermiştim. Önce doktor bir kontrol etsin diye randevu alıp oraya gitmeye karar verdik. Ama randevu saatinde oraya gittiğimizde ne yazıkki kimliğimi evde unutmuş olduğumu farkettim. Eşim arabayla gidip 15 dakika içinde alıp geleceğini söylemesine rağmen işlemlerimi yapmadılar ve doktora görünemedim. O kızgınlıkla hamileliğimi özel doktorumuzun çalıştığı hastane olan ssk hastanesinde gerçekleştirdim. Daha sonra akademiye başka arkadaşlarım için gittiğimde sistemlerinin özel hastane olduğu halde devlet hastanelerinden daha iyi olmadığını, ayrıca danışmadaki görevliler dahil tüm hemşirelerin (doktorları bilmiyorum) çok kaba olduklarını gördüm. Bu da bir dokun bin ah işit gibi oldu ama akademi ve konak hastaneleri tecrübe edilmiştir ve bi daha gidilmeyecektir. Şimdi sırada acıbadem var onu deniicem bi de :)

6. 31 Ocak 2009
  7. AYXSXEGXUXL41

AYXSXEGXUXL41 me and my pleasure.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    slm.bende akademi hastanesinde NURİ HÜSEYİNOĞLU na gidiyorum..kendisi son derece ilgili kibar bir bey.yanındada Emine hanım var hemşiresi.oda çok ilgili.çok candan davranıyor..kesinlikle oradaki tüm doktor ve hemşireler kaba değil.Bence oranın özel bir kurum olduğunu size hissettiriyorlar..17 haftalık hamileyim.yaklaşık 3 aydır oraya gidiyorum.kaba hareketler hissetmiş olsaydım oraya dvm etmezdim..sonuçta bir kaç kaba insan yüzünden hastanenin tümünü kötülemek bence yanlış..ben kesinlikle kadın doğumda akademi,nuri bey ve emine hanım diyorumm..sevgilerr

8. 28 Ağustos 2009
  9. Ela82

Ela82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    113
    merhaba gerçi baya uzun bir zaman olmus ama inşllah cvp varirisin.dogum gerceklesmiştir belkide.bende yeni anne adayıyım ve nuri beyi düşünüyorum.sen memnun kaldınmı biraz anlatırmısın.saglıkla kal.

10. 20 Haziran 2010
  11. Sonbahar

Sonbahar o bir anne : ) Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146