Kocaeli de düğün salonu arıyorum acil yardımlarınıza ihtiyacım var!!!

Konusu 'Düğün Mekanı' forumundadır ve ayazz tarafından 18 Ekim 2009 başlatılmıştır.

18 Ekim 2009
    Konu Sahibi : ayazz
  1. ayazz

ayazz aşkı için sabrediyo.. Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yakın zamanda düğün salonu için görüşmeye gidicez bi kaç yere ama Kocaeli de evlenen arkadaşların fikirlerini okumadan karar vermek istemiyorum lütfen yardım eder misiniz.??..

2. 18 Ekim 2009
  3. karşıyaka döngel tarafında koruma diye bi yer var orası gayet şık. fuarda bi çok restorant düğün salonu vardır araştırın. yenikentte galaksi düğün salonu var. öğretmen evleri var. nasıl bişey istiyosunuz bilmiyorum ama sanırım yabancısınız..

4. 18 Ekim 2009
  5. ayazz

ayazz aşkı için sabrediyo.. Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslında izmitliyim antik kapıyı istiyorum ben ama pahalı diye duyduk,yinede gönlümden geçen o ama zor :KK43:( fuarın içindeki salonlar çok küçük havasız onları hiç düşünmüyorum.yenikentte tanyıldız düğün salonu var orası hakkında bilginiz var mı iyi diyorlar...

6. 29 Kasım 2009
  7. ReinedelAmour

ReinedelAmour Euphoria Üye

Beğenildi:
    84
    Beğendikleri:
    228
    Ödül Puanları:
    48
    orası neresi ? antik kapı mı ? çok merak ettim şimdi. Ben de önümüzdeki yaz evlenicem izmitte. Bursadan gelin gidiyorum. bana bir kaç mekan sayarmısın ? Nereleri güzel ?

8. 31 Ocak 2011
  9. imdaat

imdaat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var. eylülde evleniyorum izmirden izmite gelin gitcem nişanlım salon arayışı icerisinde otobüs kaldırılacagı icin izmitin icinde olsun istiyor. sehir restaurant diye bir yer bulmuş orayı tutcak sanırım bilginiz varmı nasıl bi yer orası düğün yapmak icn uygunmu. lütfen yardım edin

10. 6 Ocak 2012
  11. karamel0741

karamel0741 eylül gelinciğiyim:D Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar.bende 2012 kocaeli :44: gelinlerinden olucam ALLAHizin verirse hayırlısıyla.izmitteki devlet su işlerinin düğün salonuyla ilgili bi yorumu olan var mı arkadaşlar.yardımcı olursanız çok sevinirim.

12. 8 Ocak 2012
  13. gizem4191

gizem4191 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    110
    Beğendikleri:
    57
    Ödül Puanları:
    43
    Buzz restaurant
    Antik kapı
    Beyaz saray düğün salonu (yenikent)
    Sabancı sosyal tesisleri

Ayrıca seka parktada bir kaç mekan özel günler için kiralama yapıyormuş ( özsar restaurantın kiralama yaptığını biliyorum mesela ama diğerlerlerindende yapan varmış) araştırabilrsinz. Ayrıca seka parkta otel var oradada düğün vs. gibi organizasyonlar yapılıyor...

Bildiğim güzel yerler bu kadar... Ayrıca kır düğünü gibi düşünüyorsanız da fuar içinde kır düğünü yapan mekanlar da varmış ama ben hiç görmedim ortamları vs. nasıldır bilmiyorum...

14. 9 Ocak 2012
  15. karamel0741

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım buraları araştııcam ama d.s.i'nin düün salonunu hiç göredün mü yada yorumları duydun mu hiç???

16. 14 Ocak 2012
  17. karamel0741

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar sizlere izmit d.s.i düğün salonu varmış nasıl diye sormuştum.kimse bilmiyo sanırım:KK50:

18. 15 Ocak 2012
  19. gizem4191

gizem4191 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    110
    Beğendikleri:
    57
    Ödül Puanları:
    43
    [SUB][/SUB]
    tam olarak adı bumu canım?? daha önce ne gördüm ne de duydum vallahi :44::44: d.s.i. düğün salonu diyemi geçiyormuş??