Kocaeli Gebze de Kadn Doum Uzman?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve gulsun37 tarafından 1 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1 Aralık 2008
    Konu Sahibi : gulsun37
  1. gulsun37

gulsun37 Guest

slm kızlar kocaeli gebzede tavsıye edeceginiz kadın dogumcu varmı nereye gıtsem karasız kaldım tsk ettim....gataya gıdıyodum ist.uzak geldı her zaman gitmek zor cunku

2. 2 Aralık 2008
  3. evt bende kocaeli çayırovada yaşıyorum canım sana en güzel doktoru sölicem şimdi darıca devlket hastanesi nde hüseyin ekinci 1 numara doktıor benimde adetlerimde düzensizlik vardı tavsiye üzerine gittim rahimde yara varmış hemen spralimi çıkarttı ve ilaç verdei bunların hepside sadece 1 saat içinde oldu canım çok memnun kaldım ayrıca erkek olmasınada bakma seker gibi bir adam özelide var gebzede ama devlette de ilgileniyo int randevü al hemen ertesi güne veriyo randevüyü ama o doktoru seceçeksin randevü al banada haber ver canım çok memnun kalacan sölimmmmmm

Son düzenleyen: Moderatör: 15 Şubat 2009
  4. 2 Aralık 2008
  5. hemde burası devlet hastanesi ücretsizde sigortan varsa tabi

6. 2 Aralık 2008
  7. gulsun37

gulsun37 Guest

canım slm cok tsk ettım ama dogum icin falan ne derece guvenılır devlet hast. ılk hamılelgım korkuda var aslında görusurz

8. 2 Aralık 2008
  9. canım dogum için bilmiyorum ama muyanede süper bi doktor ayrıca daha 2 yıllık devlet hastanesi belirtim dedim çok temiz ilgi var yinede sen bilirsin gidersen haber ver muyaneye

10. 3 Aralık 2008
  11. ne oldu canım gitmeye karar verdinmi dedigim doktora

12. 3 Aralık 2008
  13. gulsun37

gulsun37 Guest

slm hüseyın ikinciyi cok duydum adını hast ıyı oldugunuda sureklı oraya gitmem gerek bır kere gidersemde tahlillerine cok güvenemıyorum yenıyuzyılda ahmet bey var belkı duydun adını kaıdn dogumcu ikisinede gidebilirim yuzyılda ssk. geciyor su abyram bir gecsın bakalım tşk ettim ilgin icin sanada bilgi verırım oki. iyi bayramlar simdiden...

14. 4 Aralık 2008
  15. saol canım ben duymadım onu ama sen yinede sürekli gidebiliecegin bi doktoru seç daha ii olur

16. 5 Aralık 2008
  17. mutahhara

mutahhara Everything is Fate Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba canim..kuzenimde gebzede oturuyor..kaynarcada nene hatuna gidiyordu..bende şimdi oraya gidiyorum..bilmiyorum sana cok uzakmi olur..inşaAllah kafana göre bi doktor bulursun tezzamanda..

18. 5 Aralık 2008
  19. kelebek41

kelebek41 Kalbinurum Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende çayırovadayım
    pendiğe gidiyorum özel muaynaneye özkan hastanesinin dr.u
    gebzedki drlara açıkcası çokta güvenmiyorum,çoğu baştan savma ..
    ayrıca yüzyıl hastanesindeki ahmet bey iyi olsada randevu aldıktan 3 ay sonra muayne oluyorsunuz
    ve gecenın bır yarısı basına bır sey geldıgınde ne merkez hastaesınde ne de yuzyılde kadın dogumcu olmuyor.
    kanamalı olarak bırebır hastane hastane gezdım