Kocaeli-Gebze'de Hastane ve Doktor tavsiyeleri

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve Makber tarafından 20 Ocak 2009 başlatılmıştır.

20 Ocak 2009
    Konu Sahibi : Makber
  1. Makber

Makber (:Canımın canı büyüyor:) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    Merhaba kızlar ben Gebzede oturuyorum şu an özel yüzyıl hastanesinde tedavi oluyorum ama başka bir doktra ihtiyacım var.İşinde iyi bildiğiniz doktor tavsiyelerinizi bekliyorum.Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum..

Son düzenleme: 20 Ocak 2009
  2. 20 Ocak 2009
  3. tuareki

tuareki Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm oncelıkle hayırlı dogumlar dılıyorum ama doktor araken hastane de ara ıkısıde onemlı cunkı en sana unıversıte hastanesını tavsıye ederım hem her zmn mudahale edecek ekıp ve doktor hazır hemde daha deneyımlıler unutma bır de onları dene derım

4. 21 Ocak 2009
  5. Makber

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    sağol canım ama hamile değilim 3 ay önce dış gebelik yaşadım şimdi tekrardan hamile kalmak istiyorum şu an gittiğim doktor iyi ama başı çok kalabalık oluyor ve istediğim zamana randevu alamıyorum hastane ekibi de hiç iyi değil o yüzden başka bir doktor arıyorum

6. 21 Ocak 2009
  7. tuareki

tuareki Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm işallah bır an once kendıne uygun işinin ehli bır doktor bulursun ve allah işalah bır an once bır melek daha kısmet eder sana eger cok kararsızsan duydugun bır kac doktora muayeneye gıt hem daha yakından tanımış olursun hemde uygun olup olmadıgına bakarsın daha cabuk karar vermenı saglar

8. 21 Ocak 2009
  9. Makber

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    Amin canım şuan mecburen aynı doktora gidiyorum doktor iyi olmasına iyi ama ekip hiç iyi değil mesela kanamam haftasonu ve akşam oldu ama orda ne bir tane doktor nede kadın doğum bölümünden personel vardı :KK43:( Allah kimseye yaşatmasın

10. 22 Ocak 2009
  11. tuareki

tuareki Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    amin cnm cok gecmış olsun unıversıte hastanelerınde her zmn hazır uzman bır doktor var aklında olsun eger yakınında varsa orayı tercıh et ozel hastane dıye pek fazla guvenmemek gerek sonucta ne kadar olsa devlet hastanesındeki doktor kadar hemşire kadar tecrubelı olamaıyorlar cnm onlar gunde 80 hastaya bakarken ozeldekı 30 hastaya bakıyor bu acıdan devlet hastanesi daha guvenli eger bnaşına boyle anı bır durum tekrarlanırsa kı ısallah olmaz devlet hastanesıne gıt en azından anında mudahale ederler cnm tekrar gecmış olsun

12. 22 Ocak 2009
  13. Makber

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    yardımların için teşekkür ediyorum canım dediğin gibi devlet hastanelerini araştırıcam artık

14. 24 Ocak 2009
  15. poyrazsel

poyrazsel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hangi hastene ve hangi doktor olduğunu söyler miin???

16. 24 Ocak 2009
  17. Makber

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    gebze özel yüzyıl hastanesi doktorun adı soley esmer neden sordun canım??

18. 22 Şubat 2009
  19. Makber

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    kızlar neden kocaelide oturanlar hiç bir yorum yapmamış???
    artık doktorumu değiştirmeye kesin kararlıyım..en son adet olmadığım için gittim bana söktürücü verdi adet oldum hormanlara baktı herşey normal..bana primolut-n adında ilaç verdi düzene sokmak için..mayıs sonuna kadar her ay 1inden 12sine kadar sabah akşam alıp bıraktıktan sonra adet olacakmışım..bugün biraz araştırdım ama ilacı kullanırken korunmak gerektiği yazıyor.oysa bana doktorum gebeliği engellemeyeceğini söylemişti..hamilelik olsa bile düşük tehlikesi varmış.anlayacağınız kafam iyice karıştı.şimdi sormaya kalksam tutar ters bi laf söyler moralim bozulur.bana yardımcı olabilecek arkadaşlarım yorumlarınızı bekliyorum..