Kocaeli konak hastanesinde cocuk doktoru tavsiye eden

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve omerfarugunannesi tarafından 14 Ocak 2010 başlatılmıştır.

14 Ocak 2010
    Konu Sahibi : omerfarugunannesi
  1. omerfarugunannesi

omerfarugunannesi kocam ve oğlum.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar konak hastanesinde 1kez halil beye götürdüm ama havalı tavırlarından memnun olmayanlar varmış. Kararsızım. Tavsiye edebileceğiniz baska biri var mı?

2. 15 Ocak 2010
  3. ebruli83

ebruli83 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm 1 kere gittim diyorsun,peki sana havalı,ukala biri gibi geldi mi?ben de ona gitmeyi düşünüyorum da..bende akademiye yalçın beye gidiyordum.ama asla tavsiye etmem.tarzı çok farklı bi adam,biraz konuşma tarzı garip.alaycı,ukala,ağzı bozuk..aslında duyumlarla değilde gidip yaşayarak görmek lazım.mesela benim memnun kalmadığımdan başkaları memnun kalabilir.beklentiye bağlı..

4. 15 Ocak 2010
  5. NakrEdusA

NakrEdusA ♥ {- _ -} ♥ Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ben konakta doğum yaptım ve ilk kontrolü yapan halil beydi sonra çıkışta da yapan oydu ama hiç memnun kalmadım tavırlarından yaklaşımından nasıl olsa bir sürü hastası var ya kendini çok rahat görüyo o yüzden yeğenimi götürmüşlerdi sanırım erdinç beydi doktor ama ondan da memnun kalmamışlar abimler bilemiyorum tabi arz talep meselesi onları beğenenlerde var muhakkak

6. 15 Ocak 2010
  7. omerfarugunannesi

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Burdan birisinden duydum, bebegin emmesiyle ilgili bisey sormus "banane canım emzirirsen emzir, emzirmezsen emzirme" diye cevap vermis cok garibime gitti. Bunun gibi seyler duydum. Bana öyle cevap verirse cok bozulurum.

8. 15 Ocak 2010
  9. ebruli83

ebruli83 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaa bazı doktorlar ne kadar garip.benim gittiğim doktorda aynı öyleydi.soru sor adam gibi cvp vermezdi...bi gideyim bakim ben şu halil beye.bozarsa bende onu bozarım deneyimliyim nasılsa ilk doktorumuzdanguclubacismile

10. 15 Ocak 2010
  11. omerfarugunannesi

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Tamam kardes sen bi git de bana da haber verirsin bi zahmet. Ya kimse gitmemiş mi konaga biri bişey söylese

12. 15 Ocak 2010
  13. omerfarugunannesi

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ya bazı doktorlar ne kadar havalı oluyor. Benim abim de uzman doktor, yengem de, kardesim de. Hepsi de cok mütevazi. Doktorluk hizmet meslegi. ınsanları sevmeyenlere diploma vermesinler kardesim

14. 15 Ocak 2010
  15. NakrEdusA

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    o kişi benim :) bana demişti onu malesef daha doğum yapalı 3 gün olmuştu ve bebeğim hiç durmadan emip hiç durmadan ağlıyodu nedendir ne derdi vardır diye sorayım dedim daha tam sorumu bitirmeden bana ne istersen yap emzirirsen emzir demez mi iyi ama ağlıyo diyorum oralı bile olmadı benim için o an bitti zaten

16. 15 Ocak 2010
  17. omerfarugunannesi

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ya gercekten cok ayıp etmiş. Ben senin yazını okuyunca doktorumu değiştirmeye karar verdim zaten. Tamam belki kötü bir gün gecirmis olabilir, sinirli olabilir ama icinde insan sevgisi olan bir insan sonradan özür diler. Neyse yine de günahını almıyım belki pişman olmustur sonradan. Peki sen ne yaptın kardes, simdi kime gidiyorsun?

18. 15 Ocak 2010
  19. NakrEdusA

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    pişman oldumu bilmem ama pişkin pişkin gülüyodu neyse memnun kalanlar vardır sonuçta ben beğenmedim kendisini bikaç kişiden daha memnun olmadığını öğrendim şimdi merkezde mehmet suat gürkan var ona gidiyorum inanılmaz naif bi insan tamam belki çok müthiş bi doktor değil ama ben iyi bi doktor olduğuna inanıyorum dün bebeğim rahatsızlandı telefonla ulaşıp dedik uyumuyo ağlıyo ama başka odaya geçince gülüyo ediyo hemen anladı kulağı ağrıyodur dedi hemen götürdük baktı kulağı iltihaplanmış kuzumun hakikaten bende müthiş artılar yaratıyo böyle şeyler işte :)