Kocaelide doum Doktoru aryorum ?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve ENDAMINAZ tarafından 17 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    17 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ENDAMINAZ
  1. ENDAMINAZ

ENDAMINAZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım, 2,5 aylık hamişim ve devam edebileceğim bir doktor arıyorum, tavsiye üzerine Akademideki Nuri Beye gittim çok tatlı bi doktor, arkadaş gibi yaklaşıyor ama hamileliğin ilk aylarında yapılması gereken hepatit testi, idrar testi, şeker testi vb. hiç bişey yaptırmadı.Vitamin mineral hiçbirşey vermedi. Ultrasondan kalp atışını dinletip 1,5 ay sonra gel zeka testi yapalım dedi.
    Daha önce bu doktora giden varmı, acaba daha sonra mı kontrollerden geçiriyor hastalarını. Birde yine tavsiye üzerine Özel cankat hastanesinde Mehmet Bey' e gittim dediğim testleri yaptı, bilgili bir doktor ama biraz agresf gibi geldi bana. Aklım çook karıştı :bbo: Yardımlarınıza ihitiyacım var ..
    Teşekkür ederim herkese sevgiler...

2. 17 Ağustos 2009
  3. Ssouthernssun

Ssouthernssun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım öncelikle hayırlı olsun ben nuri beye gitmiyorum bi arkadasım gidiodu memnundu
    ben konak hastanesinde erkan beye gidiyorum hamile kalmadan önce de enfeksiyon tedavisi için gitmiştim ilk sonra hamile kalmadan önceki tüm testleri orda yaptırdık. şimdi 32 haftalık hamileyim cok memnunum arkadas gibi yaklaşıo seni gereksiz yere korkutmuo sen daha sormadan sunu sormıcak mısın deyip anlatmaya baslıo ben ilk ayımdan beri vitamin kullanmaya da dewam ediyorum ve tüm o testleri daha hamile kalmadan önce yaptırmıştı.
    yalnız ssk ile dogumda anlaşması yok ssklı isen carsıdaki konak tıp merkezinde 25+2 lira ücreti var konak hastanesinde özel sigortalılara bakıo bide doktor seciminde bulunurken dogum ücretine kadar arastır ki sonradan sorun yasama ben özel sigortalı olmasaydım malesef o kaar memnun oldugum doktrumdan vazgecmek zorunda kalacaktım
    uzun oldu galiba

4. 17 Ağustos 2009
  5. brcsrkn

brcsrkn annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    canım 27 haftalık hamileyim bende önce funda doğana gittim cankatta çok tatlı iyi bir dr ama özel hastaneler ve tıp merkezlerini doğum ve ameliyat konusunda yeterli bulmuyorum bende bir hastanede çalışıorum kadın doğum bölümümz yok buyüzden ben derince devlet hastanesinde demet boyacıya gidiorum ilgili bir dr yaklaşımı güzel ben özeline gidiorum 120 lira ücreti usg cihazıda çok güzel tavsiye ederim

6. 18 Ağustos 2009
  7. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben gölcükten zeki beye gidiyorum.çok memnunum.tavsiye ederim.askeri hastaneden ama ben hem askeriyeye hem özele gdiyorum.genelde özele gidiyorum.100 tl muayene ücreti.hiç agresif değil.istediğin an arayabilir istediğin soruyu sorabilirsin.testleri de yaptırıyor,ilaçları da takip ediyor.gece aradığımı bilirim ben.hayırlı hamilelikler diliyorum :)

8. 18 Ağustos 2009
  9. ENDAMINAZ

ENDAMINAZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yazdıklarınız için çok teşekkür ederim Arkadaşlar, özel sigortam var Konak taki Erkan Beyi deniyim diyorum öncelikle. Sadece Konak hastanesi ile ilgili bazen yoğunluktan oda bulamama sorunu olduğunu duydum. Bazen çok kalabalık oluyormuş hastane. Ama sanırım birtek özel hastanelerden Konak hastanesinde yeni doğan yoğun bakım ünitesi varmış.
    Allah herkese bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Herkese sevgiler..

10. 18 Ağustos 2009
  11. wetw

wetw Mucizenin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım merhaba, aramıza hoşgeldin.
    Ben de Konak hastanesinde Erkan beye gidiyorum ve oldukça memnunum. Benden evvel bir arkadaş daha bahsetmiş kendisinin erkan beyin hastası olduğundan. Ben hamileliğimin sıkıntılı oluşundan dolayı sürekli 15 günde bir kontrole gittim. Arkadaşın bahsettiği gibi SGK ile anlaşması 2 ay kadar evvel bitti. Haftanın 3 günü pazartesi-çarşamba-cuma günleri Konak hastanesinde, Salı-perşembe-Cumartesi günleri çarşı içindeki Konak tıp merkezinde. Doğum için Konak hastanesinidüşünürsen 1.500 TLsezeryan (2 gece yatış, bebeğin ilk muayenesi ve aşısı, 1 refakatçi, epidural dahil) Muayene özel 100 TLödyorsun. 15 gün içinde tekrar gidersen kontrole giriyor yani para ödemiyorsun. Yoğunluk konusuna gelince evet yoğun, bazen 2 saat beklediğim oluyor ama ben hiç geri dönmedim. Karar senin tabiki...

12. 18 Ağustos 2009
  13. pitos25

pitos25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende konak has. erkan beye gidiyorum ve çok memnunum üçüzlerim olduğu için riskli bir gebelik ama sağolsun çok ilgileniyor yoğunluk olduğu doğru ama sonuçta ii dr bulmak kolay değil

14. 18 Ağustos 2009
  15. Ssouthernssun

Ssouthernssun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    wetw sen hangi saglık güvencesiyle gidiosun erkan beye ben demir hayattan faydalanıyorum ve dedigin hersey dahil normal doguma da sezeryana da 600tl dediler bana ve muayenesine de 28tl ödüyorum

16. 18 Ağustos 2009
  17. ENDAMINAZ

ENDAMINAZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    heralde özel sigortalara ve poliçenin tipine göre ödenen yüzde değişiyor benim Akbank %80 karşılıyor muayeneyi ama yıllık 3000 limiti var. Birsonraki kontrole gidicem Erkan Bey e umarın noktayı koyarım bu doktorda.
    pitos25 canım inşallah üçünüde sağlıkla alırsın kucağına allah nazarlardan saklasın.

18. 18 Ağustos 2009
  19. merhabalarr...
    ben de akademi hastanesinde gökhan beyin hastasıyım..21 haftalık hamileyim doktorumdan da çok memnunun ama erkan beyi n de işinde çok ii olduğunu duyuyorum..nuri beyle ilgili sıkıntıları bütün hastaları yaşıyor sanırım,,

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.