Kocaeli'de Kadın Doğum Doktoru Arıyorum

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve eyaman tarafından 13 Ocak 2008 başlatılmıştır.

13 Ocak 2008
    Konu Sahibi : eyaman
  1. eyaman

eyaman Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar,yaklaşık bir yıldır çocuk :KK46:düşünüyoruz.Geçen ay ilaçla hamile kalmıştım ve kimyasal gebelik yaşadım.Doktorumdan pek memnun kalmadığım için değiştirmek istiyorum.Konusunda uzman yada profesör mümkünse bayan tanıdığınız doktor varmı acaba?fisfisfis
    Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim :dance:

2. 14 Ocak 2008
  3. Rosca

Rosca Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba eyaman ben anadolu sağlık merkezinde ebru füsun akbaya gidiyorum ve çok memnunum sen nerede oturuyorsun kocaelinde bu hastane çayırova tarafında kalıyor

4. 14 Ocak 2008
  5. aleyna19

aleyna19 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    eger kocaelindeysen umuttepe hastanesine git bence orayı çok iyi diyolar hiç öyle özel muayenelerde vakit harcama dogumunuda hastanede yaparsın senin için daha iyi olur sanırım ama yinede sen bilirsin canım benimki bir tavsiye sade ce sevgiyle kal

6. 14 Ocak 2008
  7. eyaman

eyaman Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkür ederim semras,vallahi cevap gelmiyecek zannettim umudumu kesmiştim sağolasın.Ben Gölcükte oturuyorum biraz uzak galiba ama bakalım.
    Sevgilerlea.s.

8. 14 Ocak 2008
  9. eyaman

eyaman Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim,şu aralar tedavi için elim kolum doktor arıyorum ikisine de bir ulaşmaya çalışayım.Seninde umarım herşey gönlünce olur sağolasın.sevgilerle...a.s.

10. 14 Ocak 2008
  11. eyaman

eyaman Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tavsiyen için sağol aleyna fakülte hastanesi için iyi diyorlar eşimde üniversite de olduğu için oraya gidebilirim ama doktor arıyrum.Hem kontrolümü yapacak hemde doğumuma girebilecek.Araştırdım internetten bir tane bulabildim.İlginiz için teşekkür ederim.Sevgilerle..a.s.

12. 6 Mart 2008
  13. yasem75

yasem75 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba eyaman ben de bu ay yumurta büyüten ilaç ve yumurta çatlatıcı iğne ile hamile kaldım sizde bebeğin sağlığı açısından herhangi bir sorun oluştu mu acaba merak ettim biraz tedirginim cevap yazarsanız sevinirim

14. 6 Mart 2008
  15. vuslat2008

vuslat2008 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende ayşegül gürlere gidiyorum kadıncağız elinden geleni yapıyor dr değil arkadaş sanki pko tedavimi de o yapmıştı ben gerçekten çok memnunum kadın hastalıkları ve çocuk hastanesinin dr u ne biliyim ben memnunum bu ay 12 tane yumurta sağlandı ama olmayınca olmuyor işte

16. 6 Mart 2008
  17. vuslat2008

vuslat2008 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canımcım önce hayırlı olsun hamişliğin....

bende 2 aydır deniyorum ama olmuyor işte bugün yine adet oldum geçen ay 3tane yumurtam vardı 10000lik pregnly oldum; bu ay 12yumurta vardı 5000lik pregnly oldum hiç bir işe yaramıyor bende galiba tüplerim tıkalı dr bu ayda olmazsa film çekeriz demişti ne güzel bak tedaviye cevap vermişsin bizde o bile yok sadece adetlerimi ilaç sayesinde 28 günde bir görüyorum ilacı bırakınca oda atar artık gene sen içini ferah tut bişeycikler olmaz inşallah Allahın izniyle 9ay 10 gün sonra bebiş kucağında bak görürsün:teytey:

18. 28 Mart 2008
  19. _perim_

_perim_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım muayenehanesi warmı acaba varsa nerede biliyor musun?