Kocaelili anne adayları Çocuk Doktoru Araştırması Yaptınızmı

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve Sezen tarafından 25 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : Sezen
  1. Sezen

Sezen O, Artık Anne:)) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    evet anne adayları araştırma yaptınızmı

bilgilerimizi paylaşalım

Son düzenleme: 25 Ağustos 2009
  2. 25 Ağustos 2009
  3. pitos25

pitos25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım izmit konak hastanesinde erdinç bey var alanında çok ii olduğunu biliyorum hatta iki tanıdığım çocukların tedavisi için oraya gittiler gerçekten çok memnun kalmışlar

4. 25 Ağustos 2009
  5. Ssouthernssun

Ssouthernssun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende konak hastanesinde halil beyi duydum bi çok kişi memnundu ama hastanenin paragöz tavrından şikayetçiydiler

6. 26 Ağustos 2009
  7. brcsrkn

brcsrkn annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    ya ben mehlika hanım var sanırım derince devletteydi gerçi özel muayeneside var ama benim çocukluk dr um :)
    buarada sezencim doğumuna az kalmıştır ne zaman kısmetse doğum :)

8. 27 Ağustos 2009
  9. Sezen

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    evet kızlar konak hastanesi hakkında bende bu tarz şeyler duydum bende akademiye gidiyorum ordada yalçın bey varmış ama ukalanın ve agzı bozugun tekiymiş bi kaç kişiden duydum zaten benim eşim kaldıramaz öyle ağzı bozuk birini ki muhtemelen doğum sonrası ilk doktorumuz o olucak birde bayan bi doktor var ama hakkında hiçbişiy duymadım knedisin

aslında yürüyüş yolu üzerinde necati bey var soyadını hatırlamıyorum bi çok yakınım memnun kendisinden ama mua ücreti biraz pahalı gibi 80 tl imiş birde tahlil filan bunlar için ya özel laboratuarda yaptırıcaksın yada devlet hastanelerinde perişan olucaksın
    buyüzden özel hastane doktoru istiyorum tahlillerimi filan da orada yaptırabilmek için

brcsrk çok az kaldı canım 39+5 oldum akşam sabah bekliyoruz

10. 9 Eylül 2009
  11. Sezen

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    40+3 te normal doğum yaptım doktorumuz akademi hastanesinde hülya Göçük ilk mua. yaptım-k şimdilik iyi gibi zaten benim tansiyonum düştü pek konuşamadım doktorla eşim ilgilendi daha çok sonraki kontolde anlarız bakalım memnunmuyuz değilmiyiz
    birde işitme teti istedi

akademide cihaz yokmuş konakta 95 acıbademde 90 tl imiş skk karşılamıyomuş dopum hastanesinde varmı bilmiyorum bilginiz olsun arkadaşlar
    ölçüm sırasındada bebeğin ya uykuda yada cok sakin olması gerekiyomuş

12. 10 Eylül 2009
  13. Ssouthernssun

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    akademieki yalcın beyin bebekle ilgilenmesinden herkes cok memnunmuş bu arada ama sezenin dediği gibi cok ukalaymış ve anneleri özellikle baya fırcalıomuş

hatta annelere benim işim senle degil bebekle söle baqalım en son ne ileç verdik kaç saat arayla falan die denetlemeye kalkıomuş

tamam bebekle ilgisi falan iyi ama ben öle azarlanmaya gelemem sewmedim duyduklarıımı:eek:lmaz:

14. 11 Eylül 2009
  15. Sezen

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım maalesef herkez aynı şeyi söylüyoo üstelik adamın ağzıda pek pismiş kız cocuklarına şırfıntı zilli o..pu filan diyomuş :kızgın:

hem ben gelsemde eşim asla gelmezz öyle azarlamalara :tomato:

:roflol:

16. 11 Eylül 2009
  17. Ssouthernssun

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benim eşimin de gelebilecegini sanmıorum ben gölcükteyim sanırım buradan bi dr baqıcam bakalım

doktorlarda doktorlugunu bilsin kimse anneligimi sorgulayamaz valla sinir olurum ben öle doktora kapısırız hastanede kaydirigubbakcemile3

18. 11 Eylül 2009
  19. ceyda atalar

ceyda atalar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar okadar cok dr gezdım kı oglum 8 aylık akademıdekı yalcın beye gıttık basta cok memnun kaldım oglumla cok guzel ılglendıı ama sonunda esımle papaz oldularr esım kaldıramadı dr un lafını:KK43:
    konak hastanesınde halıl bey ıcın cok ıyı dedıler unıversıtenın dr uymus para bakımından hastanenın sucu dr gayet ıyı
    gölcukteyım ve suan oglumun dr u aıle tıp merkesınde ragıp bey sımdılık cok cok memnunum inş degıstrmek zorunda kalmmm
    cunku artık yoruldummmmmmm hersefrınde ayrı dr a gıtmktn ınsan söz konusu cocugu olunca en ıyısını ıstıyorrr