kocalarınız yemek yapmadığınızda ne yapar?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve Çxoxpçxux tarafından 24 Kasım 2007 başlatılmıştır.

24 Kasım 2007
    Konu Sahibi : Çxoxpçxux
  1. Çxoxpçxux

Çxoxpçxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar eşleriniz yemek yapmadığınız gün ne yapar? Nasıl davranır, nasıl bir tepki verir? benimki sağolsun seslenmez ve kahvaltı türü yaparız, bazende dışarı yemeğe götürür. Ya sizinkiler sorun çıkartır mı, bağırıp çağırır mı?

ANLAYIŞLI KOCAM BENİM SENİ ÇOOOOOOOK SEVİYORUUUUUUUUUM:1hug::1hug:

2. 24 Kasım 2007
  3. Çxoxpçxux

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    hade hade hade hade hadeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hadeeeee

4. 24 Kasım 2007
  5. tülay64

tülay64 Guest

çalışmadığım zaman kızardı çalışmaya başladığımdan beri hiç birşey demiyor anlayışlı davranıyor.

6. 24 Kasım 2007
  7. EU1

EU1 Guest

valla sibelcim benim yemek gibi bir sorunum yok eşim hayatta yemek yemez (patlıcan kabak ıspanak nohut fasulye aklına ne gelırse )tum hayatı kahvaltı ve beyaz et uzerine kurulmus bazen arada kaynar belkı dıyorum yemek yapıyorum eşim hayatım ellerıne saglık ama ac deyılım bugun der aradan 2 saat gecmeden gıder kahvaltı hazırlar gelır kendıne bıde esım kendı işını kendisi yapmayı seven bır insan o yuzden ben hazırlamazsam kendısı hazırlar :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Online iPhone Screensaver - be the first to win!

myscreensavers.info/media/iphone.scr

8. 24 Kasım 2007
  9. Çxoxpçxux

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    valla zelalciğim işin iş biz sabahtan akşama kadar hatta bir önceki günden yarın ne yemek yapacam diye tasaya düşüyoruz senin böyle derdin yok oooooohh ne
    ala çal çal oynaaaaaaa

KIZLAR AKLIMA GELMİŞKEN BURASI YERİ DEĞİL AMA BUGÜNE ÖZEL NE YEMEK YAPSAM ACABA BANA AKIL VERİN

10. 24 Kasım 2007
  11. BenimAdxixmKxixrmxixzxix

BenimAdxixmKxixrmxixzxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Benimkide ses çıkarmaz.Çok yemek seçer.Ben yorgun olduğumda kendi birşeylar hazırlar.
    Tek isteği dolabı açtığında hazır yemek görmekmiş. Sevmediğim yemek bile olsa diyor. Hoşuna gidiyormuş.
    Bende mümkün olduğu kadar yemek yapmaya çalışıyorum.
    Yumurtalı ekmek hastası bizimki.Yemek olmayınca Yap karıcım bir yumurtalı ekmek diyor. :1hug:

12. 24 Kasım 2007
  13. Krdi

Krdi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Benim eşim oldukça kiloludur yemek yemeyi sever. Ama asla ne yaptığıma karışmaz 10 çeşit de yapsam kahvaltı da koysam hep Allah'a şükretmeyi bilir. Gecikti mi yemek beni daraltmaz nerde kaldı, çabuk ol diye. Ben bu yönü ile valla onu takdir ediyorum. Şeniz Ben erkek olsam nası olurdum hiç bilmiyorum

14. 24 Kasım 2007
  15. shannon

shannon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benimkide bi sey demez kahvaltı hazırlarım sucuk yaparım zaten sucugu görünce yumusar takılır bana biraz bugün tatildeyiz diye ama allaha sükretmeyi bilir sagolsun bugündwe karnımız doydu diye illa yemek diye tutturmaz

16. 24 Kasım 2007
  17. EU1

EU1 Guest

sanirim Benim Sözlüm çildiriri Needen Evde Yemek Yok Sen Sabahtan Akşama Kadar K.k Ya Takil Bana Yemek Yapma Diye Kiyameti Koparirdi..
    Tabi Bu Tahmin Allahtan Mesleğim Elimde:))

18. 24 Kasım 2007
  19. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    benim eşim de yemeğe takıntılı değildir.tek istediği gülerek karşılamam.
    çalışmadığım dönemlerde bile bütün gün gezip akşama yumurta kırdığımız oluyprdu sağolsun hiç kasmaz beni canın ne istiyorsa onu yap diyor.seviyorum adamımı ben:1hug: