Kocam beni aldatırsa paranoyası :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve magnilda tarafından 30 Ocak 2009 başlatılmıştır.

30 Ocak 2009
    Konu Sahibi : magnilda
  1. magnilda

magnilda happy birthday to me Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aldatanlar aldatılanlar karısını karısının yakın arkadaşıyla aldatanlar kocasının başka kadından çocuk beklediğini öğrenenler filmler, diziler..... artık hiçbir şeye şaşıramıyorum...
    yuh artık diyemiyorum..
    1 ay oldu türkiyedeyim ailemin yanında eşim tabi işi dolayısıyla sadece 2 hafta kalabildi geri döndü
    ona güvenim sonsuz ama artık bu bende paranoya oldu
    ona seni affedemeyeceğim tek şey demiştim
    bugüne kadar en ufak bi şüpheli hareketi olmadı
    ama çok korkuyorum
    onu kaybetmekten hele böyle bir adilik yüzünden
    bu paranoyayla nasıl baş edeceğim
    hergün saatlerce konuşuyoruz telefonda gününü anlatıyo neler yaptığını falan saçma sapan sorular geliyo aklıma sormuyorum bunaltmamak için
    gizli gizli mail adresine bakıyorum yüreğim pır pır ediyo sürekli
    ne yapcam bennsenağlama
    ona çok güveniyorum ama bunu birgün yaşamaktan çok korkuyorum bu ne yaman çelişki demeyin lütfen

2. 30 Ocak 2009
  3. magnilda

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    beni anlayan birileri mutlaka vardır demii

4. 30 Ocak 2009
  5. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Kendine eziyet ediyorsun bence...:nazar:

Benimde esimin ufacik süphe duyacak bir hareketi olmadi bu zamana kadar ve güveniyorumda (genelde) ona...lakin erkek milleti canim, allah seytana uydurmasin...benneyaptımki

Ama ben bunu evliligim boyunca kendime dert edemem, aldattimi, ne yapti ne etti diye sürekli böyle ugrasamam!! :nazar:

Olacagi varsa olacaktir, kulagima gelirsede bilir ne yapacagimi....bunu bile bile yaparsada artik kendi bilir....:kahve:

6. 30 Ocak 2009
  7. yapacak adam sen ne yaparsan yap yapardı.bence kendinizede eşinizede eziyet etmeyin.şayet yapacak olsa sizin onu kontrol etmenizin bi faydası olurmu engellermi?önce allaha sonra kendine emanet nefsi..

8. 30 Ocak 2009
  9. magnilda

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet doğru söylüyorsunuz nefis meselesi
    irade meselesi
    ama işin garibi ona tek kelime etmiyorum...
    hiç belli etmiyorum çok sakinim yani ona hiç eziyet etmiyorum...
    geçenlerde çok öksürüyordu sigarayı bırakma konusu açılmıştı benim iradem zayıf aşkım biliyorsun bırakamam dedi
    bu iradem zayıf lafı öyle büyüdü ki beynimde
    konuşsam diyorum bu sefer de onu kırmaktan korkuyorum duysa böyle düşündüğümü çok sorunlar yaşarız

10. 31 Ocak 2009
  11. meltem44

meltem44 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    aa aynı ben sanki benim içimden geçenleri yazmışsın ama arkadaşların dediği gibi bir erkeğin içinde öyle birşey varsa bizim iki adım ötemizde bile yapar ruhumuz duymaz ama gelde bunu bana anlat emin olduğum halde yinede bu sorular beynimi kemiriyor aslında biliyorum kendimizi yıpratmaktan başka birşey yapmıyoruz ne diyeyim şeytan şaşırtmasın

12. 31 Ocak 2009
  13. serrana

serrana Elma şekerim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    eşimi yanlız bırakmamak için annemde en fazla 2 gün kalırdım. sürekli aklımda olurdu acaba şuan ne yapıyo, televizyonda ne izliyo, bilgisayarda nelere bakıyo diye... çok kıskancımyaaa nasıl kurtulucam sadece benmiyim acaba diye düşünürdüm demekki benim gibi biri varmış..yazın memlekete gidicez ve ben annemde kalıcam çünki kaç aydır görmedim şimdiden düşünüyorum..nasıl yanlız bırakıcam diye aslında kocamın bişe yaptığı yok bunun farkındayım,birtürlü kafama anlatamıyorum..bunun bir formülü yokmu arkadaşlar. fisfisfis

14. 31 Ocak 2009
  15. serrana

serrana Elma şekerim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    eşimde bu kıskançlığımın farkında zatençok nadiren tartışıyoruz bu konuda[ ben öyle bişey yaparmıyım hatun diyor ]tamam eşime güveniyorum ama şimdi öyle bayanlar varki fıldır fıldır şeytan şaşırtmasın allah kocalarımızı başımızdan eksik etmesin:Saruboceq:

16. 31 Ocak 2009
  17. magnilda

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet kesinlikle katılıyorum bide benim yerimde olsan kafayı yersin ben yurtdışında yaşıyorum ortamı sen düşün artık ve şimdi 3 haftaya yakın zamandır yalnııızzz..

18. 31 Ocak 2009
  19. EvCadisi

EvCadisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    106
    Bence güvenini kaybetme...huzurunu bozarsın bu şekilde yani...etraf o kadar bozuk ki sen de haklısın yani ne düşünsen...ama ortada fol yok yumurta yok...düşüne düşüne de yapar bazen insanlar bazı şeyleri...düşünme hiç bunu bence..