Kocam beni delirtecek

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sehercik tarafından 22 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : sehercik
  1. sehercik

sehercik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar merhaba daha onceden gorumcemin gelecegını soylemıstım..evet gorumcem geldı..ve 3 gun deıl nerdeyse 1 ay kaldı..neyse aramızda pek bısey sorun olmadı dedıgınız gıbı ayagına kadar hızmet ettım..benle yaşıt oldugu halde mısafırdır dedım.basımın ustune koydum..ınanın kaldıgı suretce..bır tek yatagını topladı..banyo yaptı..pesınden ben topladım..dedıgınız gıbı hıc sesımı cıkarmadım..ama esım benı kardesının yanında yolda ıteledı..sorunda şu...gezmeye gıttık..otobuste..gorumcemle ıkımız oturuyoruz kaynımla eşimde ayakta yan koltuk takı adam ınınce gel otur..dedım..meger orda ayakta 12 13 yaslarında bır kız cocugu varmış ben gormedım..esım başladı konusmaya ben nasıl erkeklerın arasında kalmak ıstemıyorsam onunda canı canmıs ayakta beklemesı yanlısmıs..tamam sus yeter dıyorum..bu hala konusyor..neyse son duraga geldık ınecegız..benım onume bırılerı gecınce ben ınemedım..bu sefer benı bekledı..yolda mılletın ortasında ıteledı ben masus yapıyormusum..onu kardesıne rezıl etmısım..ona sus tamam demısım..neyse ben yıne surat asmadım..yıne guldum yıne konusdum.gorumcem burdayken kaynanamlarda geldı..hemen hemen 15 gun de onlar kaldı..evde seker bıtmıstı..dedım askım seker alda gel..dedım dıye kıyametlerı kopardı..ben onu aılesıne rezıl edıyormusum..evde seker yok demısım..nıye onlar gelmeden soylememısım..onlar dıyecekmıs evde hıc bırseylerı yok falan fılan..ya kızlar ınsan aılesıne rezıl olurmu ya..allah ıcın soyleyın..bıde ben kendı aılem gelınce boyle yapmıyormusum..ınanın aılesıne elımden gelen herseyı yaptım..bır dedıklerını ıkı etmedım.ben daha ne yapayım..sız soyleyın..:çok üzgünüm:

2. 22 Temmuz 2009
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Aslinda esin gibi adamlara hic birsey yapmicaksin

Sürekli surat yapicaksin, kapris yapacaksin, of biktim diyeceksin, saygisiz olacaksin....

Bak nasil kiymete biniyorsun:kızgın:

4. 22 Temmuz 2009
  5. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Erkeklerde Bu olay Var..
    Evde eksik var ise bile,sizin ve kendi ailenizin yanında bunun söylenmesi hoşlarına gitmiyor...
    Sizde bu huyunu biliyorsanız
    Başkalarının yanında söylemeyin.Olsun bitsin...

6. 22 Temmuz 2009
  7. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    15 günlüğüne gelip bir ay mı kaldılar ? :1shok: Eşinizin ailesi de olsa bu kadar uzun kalınmaz ki ... Gelin rahat etti mi diye düşünen yok herhalde ? Çok üzgünüm çoook
    Görümcenize hizmet etmekle hata etmişsiniz.Madem 1 ay kaldı bir şeylerin ucundan tutması gerekirdi.Haa 3-5 gün kalsaydı misafirdir ,derdim,ama 1 ay bu ,koskoca 1 ay !..:kızgın:
    Eşiniz çok hatalı.Ailesinin yanında sizi nasıl azarlar ? Ben olsam ben de onu azarlardım.Sizi ailesinin yanında küçük düşürmeye hakkı yok.Yarın öbür gün onlar da eşinizden destek alarak ,sizi eleştirme ve paylama hakkını kendilerinde bulabilirler.Öyle bir şey olursa da hiç şaşırmam. :nazar:

8. 22 Temmuz 2009
  9. NILBERA

NILBERA SeVGi KeLeBeĞi Pro Üye

Beğenildi:
    82
    Ödül Puanları:
    153
    ALLAH yardımcın olsun canım diyecem pek birşey bulamıyorum ALLAH ım kocanı ıslah etsin umarım bu huyunu düzeltir​

10. 22 Temmuz 2009
  11. e_pack

e_pack Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    197
    Ödül Puanları:
    163
    bu yorumun üstüne yorum tanımıyorum

12. 22 Temmuz 2009
  13. ceyo16

ceyo16 Annesinin gülü Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    hayret birşey ya,bu devirde iyi olmayacaksın,burada okuduklarım hep bunu gösteriyor.
    Keşke eşin de ailesi gelmeden evde ne var ne yok diye bir kontrol etseydi,ya da ne bileyim bir evde birşey eksik olamaz mı ya,insan kendi ailesine neden rezil olsun ki,evde şeker yok diye,erkek yaerkekliğini ispatladı böylece,hala bu düşüncede erkekler var ne yazık ki![/COLOR]

14. 22 Temmuz 2009
  15. nidam034

nidam034 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pskolojısı bozuk galıba

16. 22 Temmuz 2009
  17. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    aslında erkekler başkalarının yanında veya ailelerinin yanında bu gibi durumlar yaşansın istemez ,yok o bitti ,yok şeker kalmadı gibi..ama eşiniz biraz tuhaf tepki vermiş doğrusu,beni rezil ediyosun filan demek çok kabaca ...uyarabilirdi ,hoşlanmıyorum yalnızken söyle diyebilirdi ,ayrıca otobüste de onu bunu takıntı yapması ,bu yüzden sana çıkışması da yalnış..aslında arkadaşın dediği gibi geçimsiz olacaksın ki kıymet göresin ama biz kadınlar bunu yapamıyoruz maalesef ...

18. 22 Temmuz 2009
  19. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    eşinizin ailesinin yanında sizi azarlaması çok yanlış,yani şeker bitti demenizde ne var ki,insanlık hali bunumu gururuna yediremedi..