Kocam beni kac gündür deli ediyor

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve _chocolate_ tarafından 18 Ocak 2010 başlatılmıştır.

18 Ocak 2010
    Konu Sahibi : _chocolate_
  1. _chocolate_

_chocolate_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kizlar sinirden catlamak üzereyim bu adama nasil ceza versem bilmiyorum. Sürekli kalbimi kiriyor, ben onunla normalcene konusurken bagirmaya basliyor öyle ki birsey anlamadigi zaman bile bagiriyor. Kalbimi kirdigini görüyor ama hic takmiyor bile. Gecen onunla tartisirken sus dedi susmadim, susmayinca üzerime cikip agirligini bastirdi ve kolumu sikti, ben kalkip banyoda aglarken o facebookda sacma sapan bir oyun oynadi bir saat sonra cikti gitti...

Kac gündür hastayim zaten bari ben hastayken ortaligi topla diyorum toplamiyor, disari cikiyor nereye gittigini söylemiyor busefer telefonunu kapatma diyorum kapatacagim senin emrinle yasamiyorum diyor. Bir haftadir böyle insan muamelesi yapmiyor bana artik canim cok yaniyor bukadar mi giciksin bana bukadar mi tahammül edemiyorsun diyorum evet diyor.

Insan kendi kocasina beddua eder mi ben onun arkasindan beddua etmeye basladim artik ya yapiyor yapiyor bari yapdiginin ardindan özür dilese! Tam tersine ben gönlünü alana kadar surat yapiyor bana ondan sonra. Deli olacagim artik!

2. 18 Ocak 2010
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.547
    Ödül Puanları:
    363
    Üzerinize çıkıp ağırlığını mu bastırdı???akannehir
    Arkadaşım eşiniz şiddet kullanıyor açıkça..
    En ağır cezayı uygulsanız da bu huyundan vazgeçer mi?:nazar:

4. 18 Ocak 2010
  5. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    akannehir
    çok üzücü.. sizi adam yerine koymaması hem psikolojik hem fiziksel şiddet göstermesi sizinde artık ona beddua etmeniz aranızda güzel günler sevgi saygı bir gün için bile olsa kaldı mı? neyi bekliyorsunuz?
    düzelecek mi sizce?

6. 18 Ocak 2010
  7. _chocolate_

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Aramiz nezamandir cok iyidi ne olduysa su kac gün icinde oldu anlamiyorum Ailesinden disaridan gördügü baskiyi benden cikariyor sanki bir kac günde nefret ettim ondan adeta

8. 18 Ocak 2010
  9. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.443
    Ödül Puanları:
    463
    canım çocukmu bu ceza verceksin hadi verdin cezayla bu işler düzelir mi yoksa kötüler mi
    bence aranızda ağır bi iletişim kopukluğu var, belli ki bir sebebten sana kinlenmiş, bence bişey yokmuş gibi davran, hiç bişey için üsteleme bi süre, yani bu tartışma ortamını soğut
    sanırım ikinizde birbirinizle tatlılıkla konuşamıyorsunuz

10. 18 Ocak 2010
  11. _chocolate_

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

Offf canim banada öyle geliyor kac gündür ailesinden birileri cagiriyor onu eve, ondan beri böyle oldu zaten. Peki benim ona suan biriken kinim nolacak bilmiyorum büyü mü yapiyorlar yoksa bukadar aptal mi ki evdeki huzurunu yok yere bukadar bozuyor off

12. 18 Ocak 2010
  13. babykuzum

babykuzum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kaç yıllık b evlilik bu canım çok üzüldüm.sanki aradaki sevgi ve saygı bitmiş gibi hissettim.inşallh düzelir

14. 18 Ocak 2010
  15. serçecik

serçecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    BUNLARIN HEPSıNı KAYANR KAZANDA KAYNATMALI....BENDEDE Bı TANE VAR..SEVMEK YETMıYOR BAŞLIGINI OKURSANIZ ...OFF OFFF...SıNıRLER YAAAalsanaalsanasmile

16. 18 Ocak 2010
  17. _chocolate_

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Hic sorma canim ya, en zor günlerde hatta onun yüzünden en dibe battigimiz günlerde bile yaninda oldugum halde beni, onun arkasindan konusanlar, onu arkasindan vuranlar, ona kötülük yapanlar icin bukadar kiriyor. En cokta bu gidiyor agrima!

18. 18 Ocak 2010
  19. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bana gore kanımca aranızda ıletısım sıfır..
    en guzelı bı evlılık terapıstınden destek almak ınanın sıze en cok faydası olcak budur..
    ve gercekdende onlemını almalısınızkı olaylar dahada canınızı yakmasın..