Kocam çok pasaklı gerçekten sinir oluyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve merwisss tarafından 10 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Kasım 2010
    Konu Sahibi : merwisss
  1. merwisss

merwisss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    kızlar belki komik gelicek bu söylediklerim ama kocam pis olmasından bıktım...ya adam hiçmi temiz olmaz ya tırnaklarını kesmiyo koltukaltını traş etmiyo banyo yapmıyo ağzı kokuyo ya diyorum ki banyo yap öyle deyince ben kötü oluyorum bende aksine çok titizim geçen hafta tertemiz bembeyaz yatak çarşafı yastıkları serdim bugün bi baktım onun yattığı yastığın rengi dönmüş eşim bankacı sürekli çok yorgunum beynim yorgun falan diyo ama arkadaşlar bende çalıştım ama hiçbirzaman böyle olmadım hele bir keresinde şehir dışına gittim döndüğümde evimin manzarası korkunçtu çöpler atılmamış evi sinekler basmış banyo tuvalet kokmuş bulaşıklar desen yağlı yağlı evde adım atmaya yer yok 3 günde zor bitirdim koca evi tek başıma ....şu anda hamileyim diyorum ki belki artık düzenli olur yok nerdee ya adam çekmeceden kazak almaya üşendiğinden banyoda kirli sepetinden alıp giyiyo düzenli ol yeni temizlik yaptım diyorum yapma boşver diyo artık onunla öpüşmüyorum sarılmıyorum yanaktan bile öpmesine tahammül edemiyorum kendine çeki düzen vermiyo çok pasaklı aynı yatakta bile yatmak istemiyorum ne yapıcam bilmiyorum bu şekilde nasıl devam eder bi evlilik yüzyüze yatamıyorum gece uykumdan uyanıyorum ağzının kokusuna çok tiksiniyorum bana akıl verin ne yapayım....

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Mart 2013
  2. 10 Kasım 2010
  3. cryptic

cryptic Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.452
    Ödül Puanları:
    288

sevgili arkadaşım
    ilk önce hayırlısıyla bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almanızı dilerim..
    eşinizin yorgunluğunu bahane etmesi asla bir gerekçe olamaz benim eşim haftanın 7 günü günde 13 saat çalışıyor
    pazar yarım gün tatil
    ve kendisi bir bayandan bile kat kat titiz biridir
    bende titizimdir ama o beni geçer bu içten gelen bir his kirlilerini sepete atar
    sabah kalkınca pijamalarını katlar dolaba koyar
    her akşam dişini fırçalar duş alırsabah çöpüde atar çöp evde dursun yada biriksin istemez

4. 10 Kasım 2010
  5. min

min Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ayy okurken ben bile huylandım.. allah yardımcın olsun. ağız ,ayak kokusu, ter, kirli sepetinden giyinme, traş olmaması... gerçekten ciddi bir sorun. tiksindiğini farkedince nasıl tepki gösteriyor? işyerinde nasıl sadece evde mi böyle. mesela işte de ağzı kokmuyor mu? nasıl tepki veriyor eleştirilerine?

6. 10 Kasım 2010
  7. VivaLaJuicy

VivaLaJuicy :) Üye

Beğenildi:
    2.257
    Ödül Puanları:
    238
  8. 10 Kasım 2010
  9. cryptic

Beğenildi:
    12.452
    Ödül Puanları:
    288
    sizin işiniz çok zor pasaklı biri ile yaşayamam allah korusun
    vallahi karşınıza alın konuşun kesin ve net tavrınızı koyun yumuşak ve affedici olmayın affedici olmayın bazı kadınlar eşlerini bu şekilde yola getiriyor cidden
    örn eltim çok sert eli maşalı bir tip eşide pasif değil ama ona rağmen sözünü geçiriyor
    ama eltim çok sert dediğim dedik biridir öyle birini tanımamışsınızdır..

10. 10 Kasım 2010
  11. cryptic

Beğenildi:
    12.452
    Ödül Puanları:
    288
    allah yuvanıza sağlık versin bir kitapta aşırı pasaklıların yıkanma ve kıyafet değiştirmek istemeyen kişilerde şizofren başlangıcı belirtisi olabilir yazıyordu dikkat edin isterseniz

12. 10 Kasım 2010
  13. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    hasta olursunuz mazallah...
    ılerde cocugunuzu nasıl yetıstırceksınız kı oyle bı ortamda..
    şart koşun temızlenmeden bebegı vermeyın ama bunada cozum bulun..herdakka sız etrafında donemezsınızde sızede yazık ..

14. 10 Kasım 2010
  15. merwisss

merwisss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    canım işyerinde diş fırçası macununu götürür naneli şeker alır...söylüyorum ama yok yapmıyor dün akşam zorla kestirdim tırnaklarını ya ben öyle titizimki anlatamam ama bu adam nasıl böyle olabiliyor şaşırıyorum...geçen gün banyo yapmış bu çıktıktan sonra bende hemen banyoyu temizleyim diye girdim bi baktım sabun ve lif kuru sen liflenmedinmi dedim hayır dedi tip tip baktım nasıl sinir oldum anlatamam...

16. 10 Kasım 2010
  17. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Belki bitlenince aklı başına gelir.:80:

18. 10 Kasım 2010
  19. ema1