Kocam eltime cok mu düskün yoksa ben mi abartiyorum

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Zilanur tarafından 14 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    14 Ekim 2008
    Konu Sahibi : Zilanur
  1. Zilanur

Zilanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ya nasil yazacagimi nasil hislerimi tarif edecegim bilmyiorum ama arkadaslar yine size ihtiyacim var.....
    Bugün esimle nette görüsecekdik zaten pek görüsemiyoruz calisiyor bende calisiyorum ve pek zamanimiz olmuyor görüsmeye, tam görüsecegiz diyoruz ya onun isi cikiyor yada benim isim cikiyor nette görüsemiyoruz.
    Bugün de netet girmedi yaziyor ki ufak tefek islerim var onlari hal etmem lazim, ve bugün de Eltimin hastanede randevusu vardi oraya gidecekdi, ve esimin abisi yani eltimin kocasi devamli calisiyor hatli münübüsde, yani böyle hastane kagit isleri oldumu esim hep ilgileniyor. Ve ben bundan adim gibi eminim ki esim eltimi hastaneye götürdü ve nette o yüzden girmedi. Neden böyle yapiyor, bu eltisine niye bu kadar düskün zaten bir kac kere adimi karisdirdi eltimin adiyla hitab etti bana cok bozuldum bunu esime de dedim.
    Simdi bu bir kac kere oldu ynai ilk defa degil bu eltim icin kosturdugu ve beni ihmal ettigi, ve bu beni cok bunaltiyor acikcasi sevmiyorum eltimide yani esim de toz kondurmaz eltime hani bunu böyle ypati dedigimde yok yanlis anladin der hep bana. Simdi sizce arkadaslar ben abartiyormuyum, zaten birbirimizi pek görmüyoruz eltim icin de beni görmemesi acikcasi beni cok üzüyor....
    Sizce abartiyormuyum, ne olur bana yardim edin, zaten bu aralari cok hassasim bu da üzerine tuz biber oldu.
    Eltimin esi ilgilensin karisiyla ya niye benim esim kosturuyorkötükedihüso

2. 14 Ekim 2008
  3. kurmis

kurmis Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    kendi kocamdan bilidğim kısmını söyleyeyim..

senin eşin de benimkisi gibi herkese ben yardım edeyim,ihtiyacı olanı yanlız bırakmayayım şeklinde
    düşünen düşünceli biriyse ve buna karşılık senin de kaynın kendi işlerinde bile kılını zor kıpırdatan biriyse
    yaptıkları bundan kaynaklanıyor olabilir.

ama isimlerinizi karıştıması sinir bozucu olmuş,buna mazeret bulmak zor:uhm:

4. 14 Ekim 2008
  5. Zilanur

Zilanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    iki kere hemde karisdirdi isimlerimizi hemde almanyaya dönmeme bir gün kala bende o gün ikidebir baska birinin adini koydum ona onunda hosuna gitmedi gönlümü almak icin öptü sarildi bana ikidebir ama yinede insan bir kirildimi bir daha zor oluyor düzelmesi ama bu ikidebir eltime yardim etmesi alisverisini bile yapiyor ha gicik oluyorum resmen deliye dönüyorum

6. 14 Ekim 2008
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.628
    Ödül Puanları:
    363
    Arkadaşım benim eltim olmadığı için yaptığım yorum ne kadar doğru olur,bilemem...:nazar:
    Ama eltinin eşi yoğun çalışıyormuş,eltine de yardımcı olacak biri gerektiğine göre eşinin yanında olması doğal değil mi?yerimseniben
    Belki araları çok iyidir,birbirlerine nazı sözü geçiyordur diye eşin de kıramamıştır..
    Eşin çalışmıyor galiba.. Çalışıyor olsa tüm işlere o da koşturamayacaktı,boşta olduğuna göre aile fertlerinden zor durumda olanlara yardım etmesi bana normal geldi..gamyoncuiremsu

8. 14 Ekim 2008
  9. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Neden eltiniz hastane işlerini tek başına yapamıyor, çok mu hasta??

Yakın bir bayan arkadaşı, ablası, annesi yada ne bileyim kızkadeşi yokmu ona hastaneye giderken refakat edecek de kaynı götürüyor?

Üstelik eşiniz neden size ufak tefek işlerim var diye yalan söyleyip eltisini hastaneye götüreceğini size açık açık söylemiyor?

Tamam belki yangına körükle gitmemek lazım, belki herşey iyi niyettendir ama genede bana da biraz tuhaf geldi...Siz uzaktan takibe devam edin derim ben...

10. 14 Ekim 2008
  11. kurmis

kurmis Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    walla ben bile eşimin iyi niyetinden kendim kadar emin olmama rağmen ben de gıcık oluyorum ve hatta kıskanıyorum..

bence eşinle konuş rahatsızlığın ciddi boyuttaysa.
    seni düşünüyorsa buna hem bir çözüm bulacak hem de gerekli açıklamayı yapacaktır..

12. 14 Ekim 2008
  13. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    benim küçük amcam da annemi çok sever
    ablalık, annelik etmiştir cunku annem ona kaydirigubbakcemile2
    isimlerinizi karıstırması sinir bozucu olabilir ama çok abartmışsın bence mirmirmirmir

14. 14 Ekim 2008
  15. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    807
    Ödül Puanları:
    153
    Bi an ablası zannettim ama elti abla olmuyo dimi :)
    Ya bi kerelik olabilir tabi ama sürekli böyle ise o başka...
    Ama size eltinizin ismi ile seslenmesi tahammül edilemez birşey dil sürşmesi bile bi kere olur...
    Eşinize söyleyin gitmesini istemediğini hem elitinizin eşi ne diyo bu duruma yani biliyor mu ?

16. 14 Ekim 2008
  17. sarmasik

sarmasik hayatim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    zilanur seni iyi anliyorum.Bende esimle nisanliyken onunla cok sik görüsemedigim zaman baskalariyla görüsmesinide kiskaniyordum.Buna ablasida dahil.Osiralar ablasi hamileydi ve esi dururken hep benim esim onu doktora götürürdü.Tabiki senin kuskularin daha farkli ve bu kiside eltin.Bence sen abartiyor olabilirsin.Ama cok fevri davranma ve bekle biraz gözlemle.Zaten birsey varsa er yada gec anlarsin yoksada haksiz yere suclamis olmazsin.

18. 14 Ekim 2008
  19. Zilanur

Zilanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    simdi benim esim calisiyor ama bir gün calisiyor bir gün dinlenyior, ve eltim annesi kardesleri var onlar niye ilgilenmiyorlar, simdi ben tahmin eixoyrum eltimi hastaneye götürdügünü cünkü bana acik yazmadiki hastaneye götürüyorum.
    Bana yazdiki ufak tefek islerim var ama ben tahmin ediyorum cünkü biliyor benim kiskanc oldugumu ve eltimi sevmedigimi o yüzden yazmamisdir ama ögrenecegim bakalim ufak tefek isi eltimmi diye, ama adim gibi eminim eltimi hastaneye götürüyordur!!!! Cünkü bir kac kez oldu bu alisverise gittiler ufak isim var diye yazdi ama ben sonradan ögrendim ve kizginligimi acik ve net dedim oan belli ettim ynai bakalim umarim eltimle gitmemisdir yoksa kiyameti koparirim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.