Kocam eskisi gibi sevmek istiyorum ama....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve nurnberg tarafından 15 Eylül 2009 başlatılmıştır.

15 Eylül 2009
    Konu Sahibi : nurnberg
  1. nurnberg

nurnberg Kızım yaşama sevincim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    2002 yılında evlendım onunla büyük bır aşkla. evlendiğimiz günden beri hep soğukdu aslında. şöyleki mesela cinsel konuda hiç bı zaman benımkada ısteklı olmadı. ben istemesem 1 ay yatmasak sorun değil onun için.
    Boş zamanında evde oldugu zaman tv karsısında sıgara ıcer yatar bütün gün. hiç demez hadi çocuğu hazırla parka veya bıyere oturmaya gıdelım.
    ilk zamanlar bu halı benı pek rahatsız etmıyodu. çünki aşıktım ona. Halen daha sevıyorum onu. Ama bir şeyler gıttı ıcımden. o beni öpünce tüğlerım dıken dıken olmuyo artık, sarılınca hoşuma gıtmıyo o kadar. nıye böyle oldu?? ben eskısı kadar sevmek ıstıyorum onu. ılk zamanlardada böyleydı bu adam yanı hep bıraz soguktu. şimde ne oldu bana bıktımmı?? onu evde tv karşısında sıgara ıcerken görünce cınlerım tepeme cıkıyo ama bellı etmıyorum tabı.
    eskısı gıbı olurmuyum ben???

2. 15 Eylül 2009
  3. Esra

Esra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.228
    Ödül Puanları:
    238
    canım belki de bir geçiş dönemidir.yani bir olay olur ve eskisi gibi aşık olduğunu hissedersin,insanlar zaman zaman soğur birbirinden.tabi bir de alışıyor olabilirsin artık,yani duygularını eskisi gibi tutkulu hissetmeyi beklememk lazım belli bir süre geçince

4. 15 Eylül 2009
  5. MTS

MTS Minik meleğim hoşgeldin.. Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    peki evlenmeden önce size karşı nasıldı davranışları???

6. 15 Eylül 2009
  7. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    ne kadarlık evlisiniz ?

8. 15 Eylül 2009
  9. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    peki siz birşeyler için uğraşıp çaba verdiniz mi hiç? eşinizde cinsel isteksizlik sebepleri olabilir.. bunları çözme yoluna gittiniz mi? biraz açık olacak ama siz istediğiniz zaman oluyormuş ama eşinize normal zamanlardada kur yapıp, çekici olmayı denediniz mi?

eşiniz bir haftasonu bile parka gidelim demeyince siz: "hadi hayatım bizi parka götürmüsün, kızımızda bende biraz sıkıldık.babamızla eğlenelim"gibi cümleler kurdunuzmu, yani bir nevi isteklerinizi gösterdiniz ve eşiniz hala değişmedimi?

önemli noktalar bunlar.. biraz daha açıklarsanız daha da yardımcı olabiliriz sanırım..

10. 15 Eylül 2009
  11. nurnberg

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynıydı. yanı yapı olarak sıcak degıl. hep ben ılk adımı atmalıyım

12. 15 Eylül 2009
  13. nurnberg

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    8 yıl oldu

14. 15 Eylül 2009
  15. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    bunu aynen boyle kendisine soyleseniz, cevabi ondan alabilirsiniz. karsilikli iletisim olmadan nasil asik olacaksiniz ki tekrar... esinizin degismesi lazim. baska turlu sizden gitmeye devam eder askiniz artmaz... ayrica bu kadar iyi niyetli ve icten dile getirseniz durumu.... belki de farkinda bile degildir tavirlarinin. bi kendine gelir silkelenirdi belki . ya da ben halimden memnunum kabul edeceksin boyle derse en azindan neyle karsi karsiya oldugunuzu gorurdunuz. kendi kendinize recete yazabileceginiz bir dert degil bu malesef... ha soyle olabilir. onu bu haliyle ilgisiz icine kapanik sevmeye cabalayabilirsiniz. ama bunun icin bu durumu normal kabul etmeniz lazim. sorgulamadan, garipsemeden...

16. 15 Eylül 2009
  17. nurnberg

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tbiiki. ılk zamanlar cook süslendım boyandım gıyındım. tık yok. doktora gıttı. ama doktorluk değilki. yapısı bu. yanı kadına düşkün degıl. ban öyle dıyo..

18. 15 Eylül 2009
  19. nanemolla

nanemolla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    Beste'ye katılıyorum. Biraz da kendimize bakıp çeki düzen vermemiz gerekebiliyor bazen. Biz kadınlar genelde erkeğin hatalarını arayıp bulmaya programlıyız :) Sizin davranışlarınız nasıldı eşinize karşı?

Şu noktaya da katılmamak elde değil: İlk zamanlardaki gibi tutku, heyecan yerini bir tatlı huzura bırakır zamanla... Aksi taktirde hergün tutku hergün heyecan adamın ömrünü yer yerimseniben