kocam futbolu bende çok mu seviyo???

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve peri_m tarafından 10 Nisan 2010 başlatılmıştır.

10 Nisan 2010
    Konu Sahibi : peri_m
  1. peri_m

peri_m annesinin canı,bitanesi.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    slm bayanlar öncelikle bu benim ilk mesajım sölim çünkü yanlış yere konu açıyosam da artk kusruma bakmayın:) ben 2 yıllık evliyim ve aslında genel anlamda mutlu görünen bi ewliliğim war.ama benim içimde hep tarif edilemez çelişkiler var.eşimin beni yeterince sewmediği,öncelikleri ve onu mutlu eden şeyler beni çok çok çok üzüyo.futbol izlemeyi ve 29 yaşında hala ps oynamayı benle bi haftasonu vakit geçirmeye ya da arkadaşlarmızla toplandığımızda bi film seyretmeye tercih ediyo.bu akşam da aynı olay oldu.ben maç izlemektense farklı şeyler yapabileceğimizi sahile inbilceğimizi söledim o ne dedi tahmin edin. ben bu maçı aylardır bekliyorum.!!! ve tartıştık..şimdi o içerde bense kendimi bu odaya kapattım çünkü her seferinde böyle basit bi konuyu tartışmaktan yoruldum.. neredeyse istenmediğimi düşüneceğim:1no2:
    ilk mesajım uzun oldu daha da yazarımya neyse okuyanı da düşünmek lazım..belki bana bi öneriniz olur bu ruh halinden kurtulmam için.en azından odaman çıkmam için:a015:

2. 10 Nisan 2010
    Konu Sahibi : peri_m
  3. nimesaybycn

nimesaybycn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    153
    iki kere açmıssın konuyu kaydirigubbakcemile3 öbürüne yazdım :)