kocam için futbol mu benmi? kafam çok karışık

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve peri_m tarafından 10 Nisan 2010 başlatılmıştır.

10 Nisan 2010
    Konu Sahibi : peri_m
  1. peri_m

peri_m annesinin canı,bitanesi.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    slm bayanlar öncelikle bu benim ilk mesajım sölim çünkü yanlış yere konu açıyosam da artk kusruma bakmayın:) ben 2 yıllık evliyim ve aslında genel anlamda mutlu görünen bi ewliliğim war.ama benim içimde hep tarif edilemez çelişkiler var.eşimin beni yeterince sewmediği,öncelikleri ve onu mutlu eden şeyler beni çok çok çok üzüyo.futbol izlemeyi ve 29 yaşında hala ps oynamayı benle bi haftasonu vakit geçirmeye ya da arkadaşlarmızla toplandığımızda bi film seyretmeye tercih ediyo.bu akşam da aynı olay oldu.ben maç izlemektense farklı şeyler yapabileceğimizi sahile inbilceğimizi söledim o ne dedi tahmin edin. ben bu maçı aylardır bekliyorum.!!! ve tartıştık..şimdi o içerde bense kendimi bu odaya kapattım çünkü her seferinde böyle basit bi konuyu tartışmaktan yoruldum.. neredeyse istenmediğimi düşüneceğim:1no2:
    ilk mesajım uzun oldu daha da yazarımya neyse okuyanı da düşünmek lazım..belki bana bi öneriniz olur bu ruh halinden kurtulmam için.en azından odaman çıkmam için:a015:

2. 10 Nisan 2010
  3. nimesaybycn

nimesaybycn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    153
    canım futbol bi çok erkek için tutkudur.bugün olduğuna göre olay beşiktaş maçından kavga ettiniz sanırım.gerçekten önemli bir maç izlemek istemesi normal bence.ve sen de kendini futbolla kıyaslama içine sokma derim ben.her zaman mı bu şekilde davranıyor sana yani hep kendi istekelrini mi düşünüyor?

4. 10 Nisan 2010
  5. peri_m

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    bilmiyorum ki herkesin eşi mi böyle? ama ben planlar yapmışken birden bana maç war demesi ilk defa olmuyo..ben memurum ve kalemimde birçok erkek çalışma arkadaşım war.tüm gün futbolun f sini konuşmuyolar. eve gelince de böyle ikinci plana atılmak inanın hiçççç sineye çekilmiyo.sağolun yorumunuz için bu arada.

6. 10 Nisan 2010
  7. Grimsi_

Grimsi_ ••● Ήuzuя ••● Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Canım kendini üzmeye değmez ya... Futbol sever erkekler bu bir gerçek, ama emin ol, senden çok sevmiyor futbolu... sen onun için her seyden degerlisin emin ol ... kaydirigubbakcemile5

8. 10 Nisan 2010
  9. peri_m

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    inşalaahhh öledir:) ama bu şu an küs olmamız ve bu hafta sonumuzun zehir olduğu gerçeğini değiştirmiyor tabi.sağol canımmopuyorumnanaktan

10. 10 Nisan 2010
  11. nimesaybycn

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    153
    maç bitmiştir canım.hadi kalk şimdi biraz yürüyelim de bakalım ne yapacak

12. 10 Nisan 2010
  13. peri_m

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    ne kadar iyimsersiniz..ben öyle olamıyorm maalesef.içerde yüzünü dökmüş oturan asi e huysuz bi adam war.maçıda 11de başlayacak bu arada,yabancı maçmışş.o benim yanıma gelse hadi dese ben heemen yumuşarım ama bn gidince o iş zor biraz.kendini haklı sandığından sonuna kadar diretir de barışmaz..biz kaderimize razı olcaz artık. bende oturur saatlerce internette zaman öldürürüm.oysa benim ne planlarım wardı her zaamanki gibi suya düştü:1no2:

14. 10 Nisan 2010
  15. helenic

helenic Guest

Benimkide 11deki maçı bekliyor... :nazar:

16. 10 Nisan 2010
  17. nimesaybycn

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    153
    e maç 11de ise insan saat 11e kadar neler yapar.hem seni de krımamış olurdu.bu durumda haklısın canım.ah bu erkekler alsanaalsanasmile

18. 10 Nisan 2010
  19. elfrkn

elfrkn Kurab'yem Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    cnm benim tabi ki eşinLe oLan durumunu bize anLattığın kadarıyLa biliyoruz.Ama bence çok fazLa takıLma.Canını bu kadar sıkma kıyamam.Biraz eşine karşı pozitif oL bu konuda.Çünkü erkekLer için futboL gerçekten önemLi.Eğer sen bu maç benim için çok önemLi aylardır onu bekLiyorum dediğinde tamam hayatım peki ama izLedikten sonra dışarı çıksak,benim için de bu çok önemLi,seninLe sahiLde başbaşa oLmak vakit geçirmek istiyorum dediğinde tepkisi ne oLucaktı??

Ben senin yerinde oLsam onunLar beraber maçı izLerim,eğLenirim,eşimLe oLmanın tadını çıkarırım.BeLki sen böyLe davrandığında farkLı bir tutum sergiLer.

Dediğim gibi çok ayrıntı biıLmediğim için akLıma bunLar geliyor sadece...

Biraz empati yap tatLım oLur mu ...