Kocam mı haklı ben mi ? Ne olur cevap verin.....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve asunagi tarafından 6 Kasım 2008 başlatılmıştır.

6 Kasım 2008
    Konu Sahibi : asunagi
  1. asunagi

asunagi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kocamın yaptığını anlatıcam nolur bana haklısın yada haksızsın deyin.kocam bayilik yapıyo.yeni bi mayonez satacak.mayonezi eve getirmiş bizim evdeki calve mayonezle karşılaştıracak.tadına görüntüsüne falan bakıcak.tabağa sıktı mayonezleri.tadlarına baktı.banada sende tat dedi bende gördüm midem bulandı zaten dedim.sevmem mayonezi.ancak hamburgerde yerim.neyse ben sadece tatmadan renkleri faklı dedim bide tat dedi ısrar etti.bende bidem bulanıyo dedim yine.sinirlendi.bu bizim ekmek paramız da falan bissüri şey dedi.aldı mayonezleri balkona fırlattı.balkon hala pis saçıldı her yere.şimdi burda kim haklı ......................

2. 6 Kasım 2008
  3. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    ya canım bir tatsan ne olurdu ki, tatmalıydın..adam heveslenmiş..senle paylaşmak ,fikrini alamk istemiş..

4. 6 Kasım 2008
  5. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Ikinizde cok cocukca davranmissiniz!!:kahve:

Esinin bu kadar fitirmasina gerek yoktu:mymeka:

Seninde bir parmaginin ucunla alip dilinle tatmanda bir sakinca yoktu, tamam migden bulaniyordu fakat azicik alip diline sürmekle kusmasin herhalde...
    :nazar:

6. 6 Kasım 2008
  7. zuzu88

zuzu88 Kuş konuşsa uçarmıydı? Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    İşini ciddiye almış ve birşeyler yapma çalışıyor konuya senin tadıp tatmaman yerine ona yardımcı olup olmaman olarak bakarsak. malesef eşini iş konusunda yalnız bırakmışsın diye düşünüyorum...

fakat eklemeden geçemicem...senin yaptığını bende çok yapıyorum o an düşünemiyorum...

8. 6 Kasım 2008
  9. zuzu88

zuzu88 Kuş konuşsa uçarmıydı? Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    siz bi iş yapıp çok özendiğiniz zaman eşinizin fikrini sormazmısınız? merak ettim tavrınızı çok sert buldum...

10. 6 Kasım 2008
  11. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    ekmek parası olabilir ama sana da saygılı olmalıydı..
    fırlatması ne demek..
    amannnn işte erkeklerin genel olarak gerizekalılığı diyelim..
    :mymeka:

12. 6 Kasım 2008
  13. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    niye! eşimiz için bu kadar fedakarlığı yapamayacak kadar acizmiyiz yani...ne mutlu ki,karısınında düşüncesine ihtiyaç duymuş... mayonez seven diğerleri ile eşinden aldığı düşünce ve destek bir olamaz bence..eşimin fikri daha önem taşır bende...bende balık hiç sevmem yemem ama eşim,istegi için yedim..bu tarz bişi için gelse yine yerim...parmağımı batırıp yemekten sakınmam ...anlıyorum sevmiyor asunagi ama bu kadarı da katlanmak gerek...

14. 6 Kasım 2008
  15. çiçek64

çiçek64 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    bence iki tarafda hatalı yada hatalı demeyelim de o an sinirliymiş yani sen tadabilirdin ama istemedeiysen bunda sinirlenip ortalığı batıracak ne var bence ikinizinde asabi anına denk gelmiş.

16. 6 Kasım 2008
  17. EU3

EU3 Guest

bence tatmalıydın,eşin senin fikrini almak istemiş
    bi damlacık mayonezden bişey olmazdı
    hatır için çiğ tavuk bile yenirmiş

18. 6 Kasım 2008
  19. birzamanlar

birzamanlar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Eşin,aileniz için geleceğiniz için bir çaba sarf ediyor,birşeyler yapmaya çalışıyor,en yakın hayat arkadaşıyla birşeyler paylaşmak konuşmak istemiş,tattıracağı zehir değildiya,onun öyle hevesle getirdiğinde,sende ağzına alıpdilinle tatsaydın,sonrada tükürürdün,yine tatdını biraz olsun anlardın.bence eşin haklı,ama okadar yinede sinirlenmeseydi daha iyi olurdu,ama kızdıranda sensin,yinede sabretse daha güzel olurdu,