Kocam nasıl beni anlayacak yardım edin...lütfen

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve aebruli tarafından 8 Eylül 2010 başlatılmıştır.

8 Eylül 2010
    Konu Sahibi : aebruli
  1. aebruli

aebruli Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkdslar yasadklarımı anlatıp fikirlerinizi istyrm şimdiden özür diliyorum cok doluyum patlama yaşayabilirim.biz eşimle 5 yıl birliktelikten sonra evlenmeye karar verdik.ailem eşimin maddi durumundan dolayı benım onun hayatına ayak uyduramayıp mutsuz olacagımı düşünüyorlardı ve yaşın küçük falan senın alıstgn hayatın cok dısında deyıp vazgeçirmeye çalıstılar ama bizbirimizi cok sevdgmz için ve benım gözüm parada olmadgı için biraz ailemin razısı olmadan evlendım.sonraları eşimi çok sevmeye basladım ailem .3 yıllık bir evliliğimiz var.mutluyuz cok sevyrz brbrımızı hala.ama sorun hiçbişey paylasmıyrz gecınemyrz dıye işe grdım calısyrm ama ben işe grdgm için kötü davranıyomusum ona göre.benımle hiçbişey paylasmıyor suratı hep asık,hiç bir sosyal aktivitemiz yok,huzur istyrm paraya gerek yok dıyrm ya brlıkte bi yürüşe bile gtmyrz.yürüş için paraya ihtyaç yokki.haksızmıyım ?? kaldıramyrm artık sürekli para yok cart curt dıyıp duruo sanki ben para isttyrm sadece böyle davranıyor...onun için okulumdan mesleğimden ailemden arkds cevremden alıskanlıklarımdan vazgectım.sırf mutlu olsun dıye varoş mahallesınde bile otrmayı kabul ettım sakın yalnış anlamyın asağlamıyrm asla ama alıskanlıklarımdan vazgeçtim ve herkese resti çektim karşılığı bumu olucaktı??biri bana akıl versın kımseye bişeyde anlatamyrm haklı cıktık dicekler diye.huzur,sevgi,şefkat bittimi artık ????:kızgın:

2. 8 Eylül 2010
  3. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.594
    Ödül Puanları:
    238
    Haklısın canım.
    Aile her zaman dogruya yönlendirir işte insanı..

4. 8 Eylül 2010
  5. melek_21

melek_21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu tip evlilikle o kadar çok ki ve hep aynı tablo...malesef tüm erkekler aynı evleniyolar aşığım ölüyorum bi süre sonra da monoton tv karşısında geçen bi hayat nankör herifler.....çözüme gelince ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin pek bi yolu yok...

6. 8 Eylül 2010
  7. PrensesPeri

PrensesPeri yepyeni bir yaşam :) Pro Üye

Beğenildi:
    568
    Ödül Puanları:
    188
    ınsan canindan bezıyor.senı cok ıyı anlıyorum cunku aynılarını bende yasıyorum.guzel guzel konustum tamam dedı ama 1 hafta sonra eskı tas eskı hamam.bende bı cozum bulamadım henuz:gitme:

8. 8 Eylül 2010
  9. melek_21

melek_21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bulursanız bana da haber verin:)

10. 8 Eylül 2010
  11. aebruli

aebruli Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    offf Allahım yardımcımız olsun ozamn.aynı şekilde ben defalarca konustum ki artık onada dedım konusmaya ben utanıyrm ama sen arsızlığınıdan aynı seyleri yapmya devam ediyorsun dedim.çıldırcam.benı anlaması için kötü şeylermi yaşamamız lazım illaki.

12. 8 Eylül 2010
  13. edoshs

edoshs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canımm yaa üzülme erkekler böle malesefff dısarı cıkalım dedigimizde hemen resti cekiyolarr sanki dısarı cıkıp restpranta yemege yada alısverise cıkıcaz sanıyolar :KK43: hersey zamanla düzelir cok üstüne gitme kendi içinde sıkıntı yapıyodur oda istemezmi karıyla dısarı cıksıb güzel vakit gecirsin sosyal aktivitelerde bulunsun ama işte dısarda öle bos bos dolasmak onlarda sanırım kötü bi etki yapıyo üzme tatlı canını allah büyüktür düzelir inş..

14. 8 Eylül 2010
  15. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    burdan şu sonuç çıkıyorki herkes dengiyle evlenmeli,ailende çok haklıymış ama her aile her zaman doğru karar veremiyor ama istisnalar kaideyi bozmaz

16. 9 Eylül 2010
  17. selenimo

selenimo çok şükürrr. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    196
    gençler,seviyorum katlanırımdiyor ama olmuyor işte,
    bi vakit sonra gerçeklerle yüzleşiyor insan.
    sadece sevgi yetmiyor bi zaman sonra,
    aileler, yaşantılar denk olmalı.
    hayat senin açından daha zor geçeceğe benzer.
    umarım yanılırım.

18. 9 Eylül 2010
  19. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    eşin çalışıosun diye bunları yapıyosa bırak çalışma bakalım ozaman değişecekmi?