Kocam pavyona gitmiş,bana yardım edin..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve esohu tarafından 21 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : esohu
  1. esohu

esohu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    İki gün önce akşam eşimin arkadaşı aradı gitti saat 8 de gitti 12 de geldi. Bende düşündümki bi yerde oturup geldi.Dün birden hiç demezken eşime dedimki telefonunu karıştırabilirmiyim dedim oda evet al dedi. o gayet sakin hiç merak etmiyor naptığımı videolara bi baktım pavyon ortamı video tarihi 2 gün öncesi şok oldum ya bu ne dedim şaşırdı kaldı ilk önce bi arkadaşım gönderdi videouyu dedi ben çok sinirlendim oda onu farketti senin dışarda oldugun tarihteki çekim bu hani çok soğumuştun hani nefret ediyordun dedim(evlenmeden önce çok sık gitmiş anlatırdı bana) çok ama çok sinirlendim bana yalan söyledi dışarda oturduk geldik dedi ben aşırı tepki verdim benim eşim gidemez ya ben bunu kabullenmiyorum dedim.Oda yemin ederim arkadaşlar zorladı ortama uymak zorunda kaldım dedi saat 10,30 gittik 11.30 da çıktım ben bi yanlış yapmadım onlar hala oturuyordu dedi. Ben o videoyu çekecek kadar namussuz değilim karımı evimi ihmal ediyormuyum telefonlarım kapalımı sürekli senin gözünün önünde değilmi falan filan diye kendini savunmaya çalıştı.

Benim son sözüm ise ben bu işi kaldıramam ben kendimi inanılmaz kötü hissettim EVLİ ERKEĞİN ORDA ASLA İŞİ OLAMAZ dedim. ONUN SÖYLEMİŞ OLDUĞU ŞEY İSE SAYGI DUYARIM SANA ASLA Bİ DAHA GİTMEM SÖZ AMA BU YÜZDEN YUVAMI YIKICAKSAN DİYECEK BİŞEYİM YOK DEDİ KIZLAR NAPIYIM BEN YA ÇOK SİNİRLİYİM..

2. 21 Temmuz 2010
  3. ozde-01

ozde-01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bu erkeklere ne oluyor anlamadım.
    Evli bir erkeğin pavyonda ne işi var ve neden o ortamı videoya çekme isteği duymuş.
    Eşinizin davranışlarını en iyi siz gözlemleyebilirsiniz.
    Evine ilgisi nasıl, daha önce bu tür bir durumunu veya yalanını yakaladınız mı?
    Cevaplarınız sizi yönlendirecektir.

4. 21 Temmuz 2010
  5. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.145
    Ödül Puanları:
    188
    ankaradamısın cnm sen, maltepeye cebeciyemi gitmiş benim eski sevgilimde giderdi halen daha da gidiyor,ne işleri var bilmiyorum o bataklıklarda iğrenç adamlar yaaa hepsi gidiyo ne yazıkki ne varsa orda, hayır o iğrenç yerlerde mideleride bulanmıyoo :sm_confused: alışkanlık haline getirmesin dikkat et sen çok haklısın yalan söleyip gitmiş birde, tavrını devam ettir cnm.

6. 21 Temmuz 2010
  7. esohu

esohu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

o videoyu arkadaşının çekmiş olabilceğini söyledi çok kısa çekilmiş zaten video yemin etti haberim yoktu diye bende anladım zaten tavırlarından onun haberinin bile olmadığını.Eve ilgisi gayet iyi ev ile ilgili herşeyi o yapar ekmek bile almam ben eve kızımla çok ilgili
    diğer sorun ise canım benim bilmiyorumki her hafta bir gün mutlaka dışarı çıkar saat 12 de eve döner ne yaptıgını hiç bilmiyorumki. 20 yıllık bi arkadaşı var onunla olur haftada bir gün mutlaka.:eek:klava:

8. 21 Temmuz 2010
  9. esohu

esohu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    evet ankaradayım ben boşanmayı düşünüyorum..

10. 21 Temmuz 2010
  11. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    hadi sizde deyin haftada 1 bende 12lerde eve döneceğim. . gittiğiniz yeride onun gibi söylemeyin.

ne diyecek bakalım..kabul edermi acaba. aslaaaa......
    yok öyle dava.
    evlenen erkek öyle 12lerde sokaklarda olamaz. hemde pavyonda. feci bir şey

12. 21 Temmuz 2010
  13. esohu

esohu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    neden 39 kişi okududa iki kişi yorum yaptı neden kimse bi fikir sunmuyor bana...

14. 21 Temmuz 2010
  15. ozde-01

ozde-01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Daha önce dışarı çıkmasını hiç sorgulamadınız mı niye gidiyorsun demediniz mi?
    Evli bir erkeğin hem de her hafta gece dışarı çıkması bana doğru gelmiyor.

16. 21 Temmuz 2010
  17. esohu

esohu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bitsin demi bu iş

18. 21 Temmuz 2010
  19. ozde-01

ozde-01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Evlendiğinizde net tavrınızı koymalı ve dışarı çıkmasını kabul etmemeliydiniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.