Kocam temizlik hastas :( Ltfen yardm

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve delirium82 tarafından 11 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    11 Kasım 2009
    Konu Sahibi : delirium82
  1. delirium82

delirium82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar..
    bir derdim var ve işin içinden çıkamıyorum..kocam temizlik hastası..belki herkesin kulağına bu hoş gelebilir evde kendi temizlik yapar herşeyi kendi yerleştirir..ama aslında bu hiç güzel bişey değil..1 aylık evliyim ve fazlasıyla bunaldım..mesela eve dışardan geldiğinizde mutlaka duş almamı istiyor hiç bir yere dokunmadan hergün.ellerinizde olan bişeyi kirliyse(kirlilik derecesi ona göre)onun dediği yerlere koyabiliyorsunuz.benim eşyalarım evlenmeden önce yeni evimize getirdim çöp torbası içinde..onları kendine göre kirli odası yaptığı yere döktü hepsini..o izin verdikçe içinde kirli olduğu zamanlarda çamaşır makinasına atıp yıkıyor..ben yıkayım desem onada izin vermiyor.eşyalar benim evimden geldiği için kirlilermiş ve yıkanmadan dokunamazmışım..bunun dışında annemin onun ailesinin yani dışardan herhangi bir misafirin gelmesi yasak.eve giremez.dışardan annem yemek yapıp bize bırakamaz.onun ailesi içinde öyle..evde onun istemediği biyere dokunduğunuzda(evin duvarları çöp kutusu ve kirli odadaki herhangi bi yer) ya duş almanızı ister yada elinizi iyice yıkamanızı.hergün temizlik yüzünden kavga ediyoruz ve artık bunaldığımı düşünüyorum.benim ailem bu durumu bilmiyor.evlenmeden öncede böyleydi ama bu kadar değildi.ve başka bir sorunda seks hayatımız..seks demek çok büyük kirlilik demek ona göre.tabiki bende birlikte olduktan sonra kalkıp hemen duşa girerim yıkanırım abdest alırım ama o bunada planlı ve düzenli bi şekilde yaklaşıyor.kirli odasında duran yatak birlikte olmamız için.eğer yatılacaksa herşey soyunulacak hiçbir yere değmeden o yatağa gidilecek ve olay bitince yine hiç bir yere değmeden o odadaki banyoda yıkanılacak.banyoya giderken duvarlara yada başka bir yere dokunulmayacak ve parmak ucunda yürünecek..ama 15 gündür yatmadık çünkü kirli odasındaki yatağın üzerine benim evimden getirdiğim eşyalarımı döktü yani yatak iptal..ne zaman o yatak boşalır bizde o zaman birlie oluruz..aslında bende artık onunla birlikte olmak istemiyorum çünkü o kadar planlı ve okadar şu şöyle olucak şu şöyle diye seks yapmak istemiyorum..bide tabiki onun istediği ve müsait olduğu zamanlarda..soğudum eşimden..çok huzursuzum..mutluluk için evlendim ama çok mutsuzum..lütfen biri bana yol göstersin..annemi çağırıp evimi yuvamı göstermek istiyorum annem kirli diye (aynı şekilde kendi ailesi) eve girmesi yasak..kimseyle paylaşamıyorum..kendi ailesine söylediğimde sen sabret kızım inşallah düzelir diyolar..tuzları kuru çünkü...çok yalnız ve yorgun hissediyorum arkadaşlar kendimi..:KK43:(((((

2. 11 Kasım 2009
  3. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Evlenmeden önce bu durumunu bilmiyor muydunuz ? Bir dr a gitmesi için eşinizi ikna edin,yoksa bu evlilik size kabus olacak. :eek:lmaz:

4. 11 Kasım 2009
  5. eda8

eda8 Guest

çook abartılı bir temizlik anlayışı ben evi kirletirimde temizlerimde onene ya..

allah yardımcın olsun takıntılı bir adam..

6. 11 Kasım 2009
  7. concealed

concealed Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    senin kocan temizlik hastası demek az gelir bence. acilen yardım alması lazım. terpi görmesi lazım. bu anlattıkların boşanma sebei. ailene söyle bu durumu bence. ve acilen eşini terapi için ikna et. çok ciddi şeyler anlattıkların. sana psikolojik şiddet uygulanıyor bu evlilikte.

8. 11 Kasım 2009
  9. concealed

concealed Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kocanın anası niye sabret diyor sence??? bilmiyor mu oğlunun huyunu??? boşarsın da yine benim başıma kalır diye sana sabret diyorlar. aç gözlerini bu hiç sallanacak bir mevzu deil. ailenden yardım al ve bu işi çöz yoksa bi ömür çekersin bu adamı sonra da kafayı yersin. gerçi bence direkt boşan. kocanın ailesine sakın aldırış etme onlar bu olayı hasır altı etmeye çalışırlar. kendi başlarına kalmasın diye.

10. 11 Kasım 2009
  11. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

bencedeeedelikafadulden

bu adamla ömür geçmez :1ninca:

acilen düzelmesi lazım :nazar:

12. 11 Kasım 2009
  13. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    Kadının iğrenmesini duymuştum da bu çok abest geldi.
    Kesinlikle psikolojik tedaviye ihtiyacı var.
    :1shok:

14. 11 Kasım 2009
  15. Huysuz

Huysuz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    offfff çok fena içime fenalık geldi okurken eşimi düşündüm de bu şekılde anaaaaaaaa insna katil olur
    temızlık iyidir ama bu çok abartı ıkna edip gitsin bi psikoloğa böyle olmaz
    sanada yazık
    ikna et bi şekılde durumunun ciddi oldunu söyle

16. 11 Kasım 2009
  17. karamelito

karamelito Guest

bu dayanılmaz bir durum, ne demek sen kirlisin , annen kirli annesi kirli.

birkaç arkadaşın dediği gibi kesinlikle bu doktor işi. Temizlik hastalığından öte birşey.

sorması ayıp, sana nasıl dokunuyor yada dokunuyor mu ? Bu anlattıklarına göre senin doyurucu bir cinsel hayatın olamaz.

18. 11 Kasım 2009
  19. juno

juno Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    eyvah eyvahh okb hastası galiba kocanız..
    en kısa zamanda bi psikiyatriste götürün başka çaresi yok bunun yoksa..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.