Kocam Teyzeme ok dkn!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve kedici_kxixz tarafından 16 Eylül 2009 başlatılmıştır.

16 Eylül 2009
    Konu Sahibi : kedici_kxixz
  1. kedici_kxixz

kedici_kxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar yanlış bloğa yazıyor olabilirim kusura bakmayın sadece yardımistiyorum ne yapabilirim diye.
    benim sorunum şu 2 yıllık bir evliliğim var ve eşim benim teyzeme çok ilgi gösteriyor teyzem dul bir bayan ve açıkçası alımlı biri. daha önceleri farklı yerlerde oturuyorduk ama bazı sorunlardan dolayı şimdi aynı apartmanda ve karşılıklı dairelerde oturuyorum. eşim sürekli teyzemin kapı sesini dinliyor ne zaman geldi ne zaman gitti yanında kim vardı diye eve girerken camına bakıyor ay açık kalmış camı falan diyor.Teyzem normalde anneannemle yaşıyor ama haftadabir de bizim oradaki evine geliyor sürekli arıyor teyze geldin mi yok teyze aç mısın diye. Kızdığı şeylere çok dikkat ediyor ve o kızıyor diye bana da yaptırmıyor. Ben uuyor numarasıo yapıp bir gün dinledim konuşmalarını o kadar çok eğleniyorlar k beraber kahkalar havada uçuşuyor. Kocam teyzemin bir dediğini asla iki etmiyor. Ben de tepki verdiğimde ya kavga edecez sus diyor yada hakikaten kavga ediyoruz sürekli bana karşı onu kolluyor ve kavgalarımız da aşırı ouyor bıçakla üzerime yürüyor ve saplamak için savuruyor bıçağı. Deli olucam ya bir keresinde kavga çıkardım teyzeme al senin olsun kocam dedim küstü ikiside ben ne kadarterbiyesizmişim diye 15 gün konuşmadık teyzemle ama evdede sürekli kavga en son yetti artık huzursuzluk eşimde barışın deyip duruyor binbir yeminden sonra barışmayı kabul ettim 4 kere kapısına gittim açmadıhanımefendi kapıyı ama sonunda barıştık. Malesefki eşimin yeminleri yine yalanmış aynı olaylar hala devam ediyor. Yardım edin lütfen....ya bu nasıl hayat?

2. 16 Eylül 2009
  3. ipekbocugu

ipekbocugu Yarınlar güzel olacak..:) Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Gerçekten de değişik bir hayatın var.Ben asla tahammül edemem.Vallahi işin zor Allah yardımcın olsun.Oturduğunuz yeri değiştirme imkanınız yokmu.gözden uzak olunca sanırım eşinizin ligisii azalır.fisfisfis çok sinir oldum teyzenede eşinede ne kadar bencil insanlar hiç seni düşünmüyorlar üzülür mü diye.:kızgın:Ben paralarım böylelerini.:eek:klava:Teyzenlede konuşma gelip gitmesin size.Bu tür insanlar için üzme kendini.

4. 16 Eylül 2009
  5. cassandrax

cassandrax Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    nasıl yani ya?? bıçakla üzerine yürüyüp savuruyor mu? ve sen hala aynı evdesin??

6. 16 Eylül 2009
  7. Neyl

Neyl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sana bıçak teyzene kahkaha..
    ikinize de verdiği değer ortada adamın.. senin annen baban yokmu onlar ne diyor bu işe?

8. 16 Eylül 2009
  9. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.033
    Ödül Puanları:
    163
    esin ve teyzen ??
    valla ben pek iyi kokular almadim canim esinin akrabasini savunan erkek cok az görülür seni onunla barismaya ikna etmesi onun icin üzerine bicakla yürümesi
    sizin aileniz nerede bu olaylar olurken teyzeni karsina alipta konustunmu kocamla davranislarinizi begenmiyorum dedinizimi
    birde bebek varmi insallah yoktur böyle piskopat bir baba düsünemiyorum bile

10. 16 Eylül 2009
  11. Serce

Serce mutlu bayramlar;D Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok üzüldüm yazıklar olsun eşin olucak adama:eek:klava: yani bence sen ordan taşınmaya bak kendi evinizse eğer aile birliğini toplayıp anlat olanları saçmalamayı kessinler canım ve teyzenle görüşmeyi kesinlikle bitir bakma kocanın ısrarlarına.

12. 16 Eylül 2009
  13. kedici_kxixz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Annem malesef hayatta deĞıl babama sÖyledım ama Çok mÜdahale etmedı zaten annemden sonra baŞkasıyla evlendı o kadınla uĞraŞıyor. Ben de o kadının yÜzÜne bÖyle apar topar evlendım. ÇocuĞum yok Çok ŞÜkÜr ama eŞım kesınlıkle taŞınmak ıstemıyor . HergÜn benı arıyor ıŞ yerımden teyzem aradı mı senı dıyor yahu ona ne neden benı arasın yada neden bu kadar ılgılenıyor benım teyzemle anlamadım bırde teyzemın evının anahtarı eŞımde. Yenı taŞındıĞımızda bıŞey lazım olur dıye vermıŞtı ama eŞım aldı anahtarı ve bana vermıyor kÖtÜ koku almam ŞÜphelenmem yersız mı. Ne zaman eŞım ıŞten erken Çıkıyor doĞru teyzemın ve sevgılısının olduĞu yere gıdıyor bu ne anlamadım. Evı dÜŞÜnmez teyzemın sıgarasını dÜŞÜnÜr offf offfff Çıldırıcam yaaaa

14. 16 Eylül 2009
  15. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.033
    Ödül Puanları:
    163
    peki bize söyledigin gibi esinede diyormusun sanane teyzemden aramismi aramamismi ne yapacaksin be adam
    bir gün de sordunmu eve ekmek lazimmi diye teyzenin sigarasini düsünene kadar
    teyzenin birde sevgilisimi var??

16. 16 Eylül 2009
  17. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.755
    Ödül Puanları:
    238
    eşin ve teyzenin yaşları kaç?
    benim bu durumda hesap soracağım kişi eşim olurdu...
    eşinle konuş neden teyzeme düşkünsün diye sor..

18. 16 Eylül 2009
  19. kedici_kxixz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet malesef teyzemın sevgılısı de var Üstelık yaptıĞı herŞeyı alenı Şekılde bıze anlatma huyu da var. EŞıme de defalarca sÖyledım ama sus be kadın kavga edecez kapa Çenenı dıyor.lanet olsun ya lanet olsun ben bunları yaŞamayı haketmıyorum yaaa. Evde herŞeyını karŞılayan ben afedersınız ıŞten Çıkıp ıt gıbı dılım dıŞarda eve gelıp yemek hazırlayacam alıŞverıŞ yapacam ev toplayacam dıye uĞraŞıyorum o evde benı ıtıp kakarken teyzeme bu ılgı ne yaaaaa Çatlıcam Şımdı ya