Kocam Ve Ilk Göz Ağrisi

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve CHOSEN tarafından 12 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : CHOSEN
  1. CHOSEN

CHOSEN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    bazen öyle sinir oluyorumki kocama.o işten gelmeden şu bilgisayarı camdan atıp parcalamak istiyorum.adam işten eve geliyo ve sadece yemek yerken beraber olabiliyoruz sonra doğru bilgisayarın basına.haa bide adam akıllı bişeyler yapsa gam yemicem ya bilgisayarı yıkıp yeniden yapıyo yada çocuk gibi oyun oynuyo.bi ara bilgisayarı satmaya kalktı bu sefer tutturdu play station almaya.neyse satmadıda kurtuldum.ama bilgisayar kullanmaya hala aralıksız devam ediyo.beni yalnız bırakıyosun diyorum anlamıyo.bilgisayarın basında sanki transa geciyo.bi dediğimi on kere tekrarlamak zorunda kalıyorum ve bu sefer kavga ediyoruz.bide ne dese begenirsiniz.bilgisayardan için o benim ilk göz ağrım diyo:)
    şimdi çok merak ediyorum bu konuda kocası benim gibi olan biri daha varmı acaba?
    yada benim mükemmel(!) kocacım dünyada tek mi? ha bide nasıl vazgecirebilirim bilen varsa söylesin lütfen

2. 12 Ağustos 2007
  3. husel

husel er:) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ben canım ben varım adam da uyku bile yok sabah akşam çalışma saatleride dahil..aynı okuldayız tenefüslerde bile başında..sesini unutuuruyor yani

4. 21 Temmuz 2008
  5. shrek

shrek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Allahim bu dünyada bi benim başimdami diyodum bendede aynisi delircem bu boşanma sebebim olursa hiç şaşirmicam 30 yil bekarken oynaiş sabahlamiş onun yanind ayemiş onun yanind aiçmiş bikmaiş ve evlendik hala ayni hala evliliğinin 3.günü eşinin gece 4 e kadar pc başinda oturarak gören kaç eş var acaba ben gibi evliliğimin 1.yilindayiz ama hiç ciicm ayi dedikelri ayi ben yaşayamadim usandim biktim daha ne diyebilirimki

6. 23 Temmuz 2008
  7. umutsuzca

umutsuzca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    185
    Ödül Puanları:
    93
    aynen valla chat yapmıyo en azından...

8. 23 Temmuz 2008
  9. hersey_eskir

hersey_eskir Dengesiz.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Valla cnm derdin bu olsun...oyun oynuyo en azından ama bilgisayara ayırdıgı zamanı sana ayırmasını ıstıyorsun anlasılan ki cok haklısın..bunu ona söyle bence..Israr et hatta..

10. 23 Temmuz 2008
  11. prensiminprensesi

prensiminprensesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bian bu konuyu annem açtı sandım.bnm babamda öyle sürekli oyunoynar bilgisayrda.hatta dün dışardaydık karnım çokacıktıı diyip durdu eve geldik yemek hazırlanan kadar oturdu pcye yemek hazırlandı biz yemeğimizi bitiriyoduk nerdeyse o geldiğinde

12. 23 Temmuz 2008
  13. chatlock

chatlock Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sen de kalkma pc nın basından hatta ben oturucam dıye ısrar et..kısasa kısas bakalım nasıl oluyormus..

14. 23 Temmuz 2008
  15. derman

derman Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin. Üye

Beğenildi:
    1.560
    Ödül Puanları:
    163
    benim kardeşimde öyle sabah geçiyor başına akşam sabaha kadar geçenlerde işe girdi 1 hafta çalıştı tam uykusuda düzelmişti. ama işten ayrıldı. şimdi ben işe gelirken uyumaya hazırlanıyordu. bazı oyunlar bağımlılık yapıyor.

16. 23 Temmuz 2008
  17. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Virüs bulaştır diyecem, bu sefer onu temizlemek için daha çok uğraşacak.
    Benim abim böyleydi. Sonunda yengem dayanamadı, sen bilgisayar başında oturduğun sürece ben de dışarı çıkacağım arkadaşlarımla, sıkılıyorum dedi. Abim bu blöfü önce görmedi ama yengem bir iki defa cidden çıkınca vazgeçti bu huyundan. Şimdi yine başında ama bütün gece değil en azından. Eşine de vakit ayırıyor bilgisayarına da.

18. 17 Eylül 2009
  19. alacan

alacan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bilgisayar bazı erkeklerde bağımlılık yapıyor malesef bu bir hastalık ama tedavisi var.Yalnız hangi koca bu konuda evlilik terapistine gider o da meçhul:KK43: