Kocam ve kardeşimle arkadaşımı tartışıyoruz

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve GencAnne01 tarafından 21 Kasım 2009 başlatılmıştır.

21 Kasım 2009
    Konu Sahibi : GencAnne01
  1. GencAnne01

GencAnne01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dün akşam arkadaşım la eşi misafirliktelermiş sonra arkadaşımın ailesi aramış yola cıktık size geliyoz arkadaşımda kızmış habersiz niye geliyorsunuz benmisafirlikteyim gelmeyin :umursamaz:eşim arkadaşımın haklı oldugunu bende sonuçta ailesi nolursa olsun evine kabul etmesi gerektigini söyledim siz olsaydınız ne yapardınızCADIARZU
    kim haklı sizce CEVAP.....fisfisfis

2. 21 Kasım 2009
  3. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    keşke daha önceden haber verseydiniz die söylenirdm ama bunu hem onların hemde bizim iyiliğimiz için sölerdim
    sonrada arkadaşlarıma kusura bakmayın der kalkmak zorunda kalırdm
    tabi o zamana kadar annem tmm kızım siz hiç kalkmayın biz geri dönüyoruz derdi o da ayrı tabi

4. 21 Kasım 2009
  5. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    bence eşiniz haklı... yani arkadaşınız yanlış birşey yapmamış ki...
    gittikleri misafirlikten kalkıp annesi geliyor diye eve mi döenecekler... sonuçta ev sahibi hazırlık yapmıştır ; kalkılır mı öyle annem geliyor diye... sonuçta annesi ; yabancı biri olsa ; başka şehirden geliyor olsalar anlayışla karşılanır elbet...

ama bu zamanda da kimse kimseye habersiz gitmiyor...

annesi de haber verseydi... ama tabii arkadaşınız annesini kıracak şekilde konuşmuşsa elbette haksız... herşeyin bir yolu yordamı var... insanı ailesi anlayışla karşılamayacaksa kimse karşılamaz...

6. 21 Kasım 2009
  7. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Eşin haklı tabi..Sen haksızsın...
    Telefonlar haberleşmek içindir süs için değil..
    Gelmeden önce müsaitmisin diye sormak bu kadar zor değil yani en fazla 1 dknı alır....
    Ayrıca evde olupta müsait olmama gibi bi durumuda olabilirdi insanların ...
    Valla haber vermeden gelenler evde bulamayınca paşa paşa dönerler kim olursa olsun...

8. 22 Kasım 2009
  9. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    allah allah neden arayıp sormamıslar kı ne buboyle emrı vakı aıle bıle olsa işlerı guclerı vardır olamaz mı ne bu saygısızlık

10. 22 Kasım 2009
  11. teremm

teremm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    herkesin görüşü farklı elbette ama şu dünyada herşeyden önce ailemdir benm için..nie anamın babamın kalbini kırayım ki arkadaşıma başka zaman gierim ne güzel ailem bana gelio derim..ailelerimizin hiç kıymetini bilmioruz heranımı onlarla geçirmek isterim elimden gelse Allah gecinden wersin öldükten sonra döwünmek istemem keşke şöle yapsaydım die..kızlar onlar şu hayattaki herşeyden daha değerli unutmayın..arkadaş ne ki ya..yarın öbür yarı yolda bırakır gider ama aile en kötüsünü bile yapsanız bağrınıza basar

12. 22 Kasım 2009
  13. EU2

EU2 Guest

tabikide eşin haklı.... aile tabiki her zaman başımızın üstünde yeri var arkadaşınız yazdığınız şekilde söylediyse o da ayıp elbette.....

ama bu demek değilki haber vermeden dan diye gelmek sizde meşgul olabilirsiniz aynı şekilde sizinde o an misafirleriniz

gelmiş olabilirdi yani sonuçta eşiniz haklı... hadi annem geliyo biz gidelim olurmu....

14. 22 Kasım 2009
  15. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.186
    Ödül Puanları:
    463
    kızmak biraz agır olmuş, annesi gelirken kızının evde olmama ihtimaline karşı aramalıydı tabii ki, ama arkadaşının da bunun için annesine fırça çekmesine gerek yoktu

16. 22 Kasım 2009
  17. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende olsam kalkar giderdim ama aileme de bir dahakine haber verin derdim..misafirlige gittigimiz kisilere de ayip..ailemde olsa dusunceli olmalarini beklerdim..benimde bir hayatim var..

18. 22 Kasım 2009
  19. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.186
    Ödül Puanları:
    463
    bu arada neden bunu tartışıyorsunuz eşinle, kızım sana söylüyorum gelinim sen anla durumlarımı yoksakaydirigubbakcemile3