kocama hayatı zehir ettim...pişmanmıyım...hayır

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve kaybolan tarafından 15 Eylül 2010 başlatılmıştır.

15 Eylül 2010
    Konu Sahibi : kaybolan
  1. kaybolan

kaybolan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar kayınvalidemin yaptıklarını bilen bilir...inanınki bu sorunlar cinselliğimizi bile etkilemeye başlamıştı...ancak eşimin ailesi bana yüklendikçe ben hep susuyordumki onların istediğide zaten bu huzurumuzu kaçırmak falan diye..hiç eşime yansıtmıyordum...ancak en son bayramda kaynanam ve kayınbabam neredeyse beni döveceklerdi hakaretler bağırmalar iftiralar..eşimde yanımızda baktımki eşim susmuş oturuyo..kafamdan aşağı kaynar sular döküldü..çektim çıktım eşimde geldi eve gittik..ama ogünden sonraa eşim annesini arıyo babası arıyo eşimi..eşim diyoki.sen aartık annemle görüşme gitme falan tamam ben gitmemde ya sen...ben ailemle görüşemiyorum senin yüzünden..yalnızda gitmiyorum eğer beni seviyorlarsa eşimide kabul etmek zorundalar diye ancak sen beni bırakıp gideceksin...tepkini belli etmezsen onlar zaten bunu istiyorlardı benim gelmemi istemiyorlardı dedim..beni evde yalnızmı bırakacaksın kime emanet edeceksin dedimki...panik atak hastası oldum evlendikten sonra ve asla yalnız kalamıyorum...sonra düşündüm taşındım ve madem öyle onlar beni benii nasıl huzursuz ediyorsa bende seni edeceğim dedim...ve bayramdan beri ev cehenneme döndü..hayatını zehir ettim..anla beni dedim..tek taraflıymış bak bu evlilik ben sustukça geçim oluyormuş huzur oluyormuş...bak nasılmış hakarete uğramak kovulmak odaya kısılıp kalmak bak nasılmış dedim..eğer evimizin huzurunun bozulmasını istemiyorsaydın o insanlara engel olacaktın dedim...acaba iyimi yaptım ama kızlar inanınki canıma bağrıma tak dedi...hala aileme hakaret ediyorlar.her gitmeme..aç bırakıp üzerime yorgan vermiyo...ve kadın kesinlikle sadec oğlundan koorkuyo ben nekadar karşılık versemde mücadele etsemde kadına gücüm yetmiyor ve biliyorumki yetmicek..şuan moralim çok kötü...ağlamaktan gözlerim şişti...ayrılmaya gücüm yok..korkuttu hayat beni...bazan ölmeyi düşünüyorum...tek kurtuluş bu..tam 5 bayram oldu ailemin yanına gidemedim..bu nasıl bir merhamettir...

2. 15 Eylül 2010
  3. haticeemm

haticeemm Eşine ve Oğluna Aşık Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ailenizin yanına neden gidemediniz.eşinizmi izin vermiyor.ben olsam okadar hakeret duydugum yere gitmezdim.heleki eşinizde size arka çıkmıyorsa onların yanına giderek onları yüceltmezdim.eşiniz ailesinin yanına sizde ailenizin yanına gitseydiniz bayramda...zaten bu olayların çoguda erkeklerin eşlerini savunmamasından çıkmıyormu.bir bayan nereye kadar idare decek hem eşini hem onun ailesini.bence bir erkek asla ve asla eşini ezdirmez.....ilk önce bence siz eşinizle ilgili sorunu çözün.eşiniizn ailesinede gitmeyi bırakın artık.....

4. 15 Eylül 2010
  5. GriPin

GriPin 3Kalp Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    haklısın kesinlikle,senin o kadar üzerine gelirlerken eşinin susup oturması olacak şey değil.Eşin hiç saygı duymuyormuş sana,o saygı duymazken ailesi nasıl duysun!! Eşin onların bu yaptıklarını bişekilde ödetmezse onlara affetme bence eşinide.Onlara senin onun eşi,ailesi olduğunu sana yapılan haksızlığın kendine yapılmış sayııldığını bi şekilde göstermeli onlara.Tamam anası babası ama ortada bi yanlış varsa karşısındaki kim olursa olsun önünde durmalı.Çok kızdım çok:eek:klava:

6. 15 Eylül 2010
  7. kaybolan

kaybolan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    buraya yazmasamda çatlarım dertleşecek kimsem yok okadar yalnızımki..babamın evine gidemiyorum gittiğim zaman sanki eşimle aram açılacak mış gibi geliyor...allahım senden başka sığınağım dostum yok..eğer bunların böyle olduklarını bilseydim altın yığsalar evlenmezdim...3 yıldan fazladır evliyim ve sadec birtek yüzüğüm var parmağımda....çalışıp çalışıp borç ödüyoruz halada bizden para bekliyorlarki kendi durumları çok çok iyi...eşimden soğudum iyice artı ne sevgi ne saygı kalmadı...ayrılmak için keşke bana bi kötülük yapsa diyorum...çaresizlik pişmanlık neymiş nasılda yakarmış insanın yüreğini şimdi anlıyorum...bekar olan arkadaşlar var sorunları var..hepsine sesleniyorum kuş gördüğü yuvayı yapar armut dibine düşer..bi erkekle evlenirken annesiyle babasının ilişkisine hayatına saygı ve sevgisine bakın ilerde yuvanızın nasıl olacağını göreceksiniz....babcığı düğün günü önüme dikildide gitme diye yalvardı..genede gittim...keşke oracıkta vurup bayıltsaydıda beni herkese kızım gelmiyor deseydi..birgün ağlar iki gün ağlar unuturdum..şimdi ömür boyu esir oldum

8. 15 Eylül 2010
  9. Mihriban

Mihriban Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    canım sen neden ailenin yanına gidemiyorsun ki
    ve kaynananın seninle derdi ne:uhm:
    sakin ol önce ağlamayı bırak güçlü ol

10. 15 Eylül 2010
  11. lovelinya

lovelinya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    neden ömür boyu esareti seçiyorsun ki ?
    madem işkence çektiriyor bu evlilik sana, boşan gitsin...

12. 15 Eylül 2010
  13. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    çok üzüldüm ne diyim bilemedim :nazar:

14. 15 Eylül 2010
  15. gulisk

gulisk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    894
    Ödül Puanları:
    148
    Allah'tan başka kimse ailemle görüşmeme engel olamaz koca kim oluyormuş be

bence çok geç kalmışsın ben senin yerinde olsam bu davranışlarıma devam ederdim ki isterse boşasın boşyere ağlayıp kendini yıpratma

o ailesine yalnız gidiyorsa sende kendi ailene git lütfen kendine güven

16. 15 Eylül 2010
  17. kaybolan

kaybolan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar hpinize çok teşekkür ederim inanınki şu yazdıklarınızla sanki yanıma gelip gözyaşlarımı sildiniz...eşimin problemleri varmış evlendikten sonra anladım...ayrıldım kaçtım ama hayat beni hep ona yenik düşürdü..annesinin akli dengesi yerinde değil..ben odaya saklanırım gelir tepemde konuşur rahat vermez laf yapıştırayım bellki bu faydalı olur dedim..dahada çıldırdı...biigün beni öldürecek diye korkuyorum..hep beddua ediyor iftira atıyo evimden kovuyo..allahım sen aklımı koru yavaş yavaş tırlatmaya başladım farkındayım paranoyak oldum..şuanda 3 yıl öncesine dönmek için nelerimi vermezdimki ama yok imkansız...çocuğumuz olmuyo..doktor bana stresten dedi eşiminse rahatsızlıkları var...alkol içmekten...bi bebeğim düştü bakımsız kalmışım doktor ikincisi zor olur dedi..çünkü 20 gün kanamam oldu ve ben bilememişim..şimdide olmuyo..

18. 15 Eylül 2010
  19. teolog

teolog Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    içim parçalandı ya
    bir an seni kendi yerime koydum eşimin ailesi izin vermese aileme hakaret etse görüştürmeseler
    çok zor durum ne vicdansızlık bu
    ailene karşı neden böyleler ki aralarında daha önce husumet oldu mu