Kocama sitem!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve conal222 tarafından 9 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : conal222
  1. conal222

conal222 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Beni nekadar üzdüğünü bilmiyorsun.nasıl içimi yaktığını ben mutluyken beni mutsuz ettiğini...bir gülüşüne ufacık bir ilgine nasıl mutlu olup peşinde pervane olurdurdum.seni tanımadan önceki yaşantımı sen istedin diye değiştirdim.mesleğimi bıraktım sırf mutlu olalım diye.mutlu olamadık o sorun kalktı başka bir sorun başladı..ufacık şeyleri sorun yaptın ben erkeğim benim dediğim olur dedin.evlilikte iki kişinin değil bir kişinin hayatı yaşanır dedin..senin hayatını yaşadım.zorlandım boğuldum çok ağladım sen bilmeden ama senin hayatını yaşamak için elimden geleni yaptım..olmadı..bir tek kişinin hayatı yaşanmıyormuş.benim ailem senin asabi tavırlarından dolayı evime bile gelemezken ben senin ailene saygıda hiç kusur etmedim.sen ağza alınmıcak küfürler yağdırırken bana ben bir kez küfür etmedim.çok ayrılık aşamalarına geldik dayanamayıp annemin evine gittiğim de oldu.neden yaşadığımız ayrılıklardan ders almadın..neden ben sana adım atarken sen bana atmadın..ne gitmemi istiyorsun ne de kaldığımda mutlu etmeye çalışıyorsun..doldum ben o sabırlı hallerimden hal kalmadı..ama hala suratını asık gördüğümde şefkatimi esirgemem senden.. çocuğumuz olmuyor.senin için çabalıyorum.sorunun senden kaynaklandığını ikimizinde bilmesine rağmen ben çabalıyorum.dün yine doktora gittik tüp bebek için konuşmaya.sigara içelim dedim bileğimi öyle bir büktünki hayvanlık yapma dedim o anki can acımla..ve ben o kelimeyi nasıl derim diye eve geldiğimizde dövdün beni.ben ne hayallerle gidiyorum ve sen bana neler yaşatıyorsun.bu çocuk için bile benim kadar çaba sarfetmiyorsun..okadar zoruma gidiyorki bana yaşattıkların..sonra akşam özürdileip gönlüm almaya çalışıyorsun suratım asık diye kızgınım diye tekrar kavga etmeye çalışıyorsun..sen istediğin zaman güleyim sen istediğin zaman ağlayayım..nereye kadar..senden vazgeçmek üzereyim. sana karşı iyi niyetlerimi bitirdin.bakma yüzümün güldüğüne şimdi..kavga çıkmasın diye ..kırgınım kırgınım..ne yapmalıyım sana..nasıl davranmalıyım..bıktım..evet sakınan göze çöp batıyor..seni sevdim ama o sevgi yerini kırgınlıklara bıraktı..keşke konuşabilseydim butaya yazdıklarımı..ama sen hep ben haklıyım derdin....bir gün bitecek olma ihtimalini bile düşünmüyorsun..ama ben bu ihtimali okadar çok düşünüyorumki...bir gün tamamen bittiğinde ve asla geri dönmeyeceğimi bildiğinde eminim yaptıklarından sende pişmanlık duyacaksın...ama bunun ikimizede faydası olmıcak

gelinbuketi_gelintaci bunu beğendi.
  2. 9 Ağustos 2009
  3. papatyanil

papatyanil yokunda yoku Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim kaç yıllık evlisin benimde çocuğum olmuyor rabbim hayırlıysa salihlerden evlatlat versin tüm isteyenlere..
    canım tedavi için hastaneye gidildiğinde her erkek stres yaşıyor keşke (hayvanlık yapma)gibi bir kelime kullanmasaydın hemen özür dileseydin bu gibi kelimeler helede kadının ağzından çıkıyorsa saygı kalmaz duygularını güzel ifade etmişsin eşinlede bu şekilde anlatabilsen eminim o da etkilenecektir..
    şimdi belki ikinizde kırgınsınızz birbirinize kırgınlığınız birz yatışınca bu yazdıklarını eşine dile getir..
    en kısa zamanda zorlukları aşman dileğiyle..

4. 9 Ağustos 2009
  5. conal222

conal222 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    sağol canım.belkide o kelimeyi kullanmamam gerekiyordu..orda hatalı olduğumu biliyorum..ama yine böyle olmamalıydı.

6. 9 Ağustos 2009
  7. conal222

conal222 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    2 yıllık evliyiz.sperm sayısı sıfır olduğu için aşılamada yapmadı.tüp bebek dedi.bakalım 10 gün sonra yine tahlil yapıcam dedi.hayırlısı

8. 9 Ağustos 2009
  9. Aksi

Aksi mebbus garisi yekdane Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    üzüldüm... ah bu adamlar bızı hıc anlamıyo hıcde anlamıcak sanırım...
    insallah cözersiniz sorunlarınızı..

10. 9 Ağustos 2009
  11. papatyanil

papatyanil yokunda yoku Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım yüreğini ferah tut evliliğin ilk zamanlarda böyle şeyler olabiliyor birbirinizi sevdiğinizden eminseniz sorun yok bu tip duygulara bende düşüyorum bazen ama öyle zamanlar oluyorki eşim bu tür şeyleri unutturuyor hiçi üzülme sakin ol eşine karşıda daha sevgiyle yaklaş

12. 9 Ağustos 2009
  13. ecrin1001

ecrin1001 BIR KIZI BIR OGLU VaRMIS ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    bu yazyı keşke eşinizede okutma fırsatı bulsaydınızx...

14. 9 Ağustos 2009
  15. prenses tera

prenses tera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    senin adına çok üzüldüm keşke arkadaşın dediği gibi bu yazıyıda eşine okutabilseydin belkide hatasını anlayıp yaptığı bütün kabalıklardan utanırdı malesef insan evlendikten sonra hayllerindekini yaşayamıyor mutlu olmak çok istesekte

16. 9 Ağustos 2009
  17. _Mustang_

_Mustang_ BiLMeM Pro Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    153
    Hayır böyle bir evlilik ve böyle bir baba adayı bebeği hak etmiyor. herşeyden önce siz mutlu olmalısınız ki mutlu bir bebeğiniz olsun . iyi düşün arkadqaşım hemde çok iyi düşün. Bu hikaye bana okadar tanıdık geliyor ki inan insan istese dahi kendi olmaktan vazgeçip eşinin istediği gibi olamıyor kendienden vazgeçemiyor ve sonra mutsuzluk içinde kahroluyor . Bu nedenle gerekiyorsa ayır yollarını hayat bu belli olmaz eşin gerçekten hatasını anladığında yollarınız kesişirtekrar. Ama bebek için iyi düşün .

18. 9 Ağustos 2009
  19. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bu hayatta her erkege baba olma hakkı verılmemelı!..
    haketmıyo esınız ınsanın esı bunları yapmaz aynı yastıga bas koydgn kısı bunları yapmamalı ..tek dıcem esım bu sekılde olsa ıdı hayatta ona evlat vermezdım !..
    siz mutlu degıl kıne bebek yapmak neden ıstıyosunuz?..