Kocaman oluumun dileri yok

Konusu 'Çocuğum Büyürken' forumundadır ve grafiti tarafından 7 Nisan 2009 başlatılmıştır.

7 Nisan 2009
    Konu Sahibi : grafiti
  1. grafiti

grafiti Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaslar bebişim 15 aylık hatta 16.ayını dolduruyor diyebilirim.sadece 6 tane dişi var.altta 2 tane üstte 4 tane sizce bu normal i?fisfisfisnetten baktım 2 yasına kadar dişlerini tamamlaması gerekiyormus.ay ay cıkan diişleri anlatıyor.ama benimkinde dişşş yokkk neredeee:1no2:sizin bebişlerde de bu kadar gec cıkan dişleriniz oldu mu?yoksa benim oluşumda problem mi var?burda doğuda doktorda yok doğru düzgün cok telaşlıyım.bilen anneler bana cvp yazsın lütfen.senağlama15 aylık ve 6 tane diş çok az değil mi:1no2:

2. 7 Nisan 2009
  3. maytap80

maytap80 varmı aşktan öte? Pro Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    benim oğlum ilk dişini 11.5 aylık çıkarmıştı şimdi arkadaşlarının sırayla bütün dişleri döküldü bizim daha 2.dişimiz yeni düştü hemde sırayla düşmüyo 2-3 ay arayla düşüyo çirkin görüntü oluşturmuyo gayet normal bir durum canım bu hemde belirtmeden edemiicem inci gibi bembeyaz dişleri ve çok sağlam
    takma kafana sende .herşey yolundadır seninde canım

4. 7 Nisan 2009
  5. grafiti

grafiti Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    açıklaman için saol canım:1hug:eek:luşum en son 10 aylıkken çıkardı bu 6 dişi sonrasında devami gelmedi.bende bi sorun muı var dedim.damagına bakıyorum patlamak olan bi dişide yok nette de öle yazınca telaşlandım.bu arada bebişin tam bi topak cok sevimli maşallah:nazar:

6. 22 Mayıs 2009
  7. diyalog

diyalog Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    benim oğlum da ilk dişini 9 aylıkken çıkardı.14,5 aylık olduk daha 6 dişimiz var:1shok:son günler de kafayı taktım ben de.kalsiyumlu bi ilaç var onu veriyorum ara sıra.inşallah söylenilenler gibi geç çıktığı için sağlam olur dişleridelikafadulden

8. 22 Mayıs 2009
  9. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar sizinkilerde bişeymi benim yeğenim 15. ayda hala hiç dişi yok evet sıfır diş.doktor 18. aya kadar çıkar çocuktan çocuğa değişir demiş.