Kocamı affedemiyorum ben...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve kibirli tarafından 6 Ocak 2009 başlatılmıştır.

6 Ocak 2009
    Konu Sahibi : kibirli
  1. kibirli

kibirli Guest

merhaba arkadaşlar.benim bi derdim var.sizinle paylaşmak istedim.aslında çok düşündüm paylaşmalımıyım diye.ama birilerinde dertleşme ihtiyacım var.burada kimsem yok kimseye anlatamıyorum.daha önce kk da misafir ziyaretçi olarak bulunuyordum.bu konuyu açmak için ve sizinde fikirlerinizi almak istedim.geçeyim konuma.cumartesi günü eşimle kavga ettik.sebebi ise 2 yaşında oğlum var sabah çok huyszdu olur olmaz herşeye ağlıyordu.eşimde çocuğum poposuna 3 kez vurdu.bende mutfaktaydım çocuk öyle kokmuş ki yanıma bir gelişi,kaçışı vardi içim parçalandı.bende eşime bağırmaya başladım.neden çocuğa vurdun,gücün bu çocuğuma yetti diye.buda üstüme yürüdü.bana tokat atti.sonrada beni yere düşürdü ve sol omuzuma 3 kezyumruk attı.kolum morardı.4 yıldır evliyim şimdiye kadar bana tokat atmış değildi.5 yıldırda flöert ettik.ben ona daha önce demiştim böle eşlerini döven erkekler üzerine konuşurduk.sen bana bir tokat atsan bu evde 1 da.durmam demiştim.çünkü çok karşıyım şiddete.neyse ben ağladım sızlandım falan.çocukta benle ağladı o ağlaya ağlaya uyudu yavrum.sonra ben kaltım buna ağzıma geleni saydım.git benim biletimi al bu evde durmak istemiyorum.burada durma sebebim yok artık dedim.bu hayır almam dedi.ozaman ben gidip biletimi alacam dedim.kapıyı kitledi anahtarıda sakladı.yedek anahtarlara baktım onlarıda almış.neyse bu markete gitmek için hazırlandı.anahtarlaıda aldı.kapıyı üstüme kitledi.gidip bilet almayayım diye.nyse geldi bu 1 sat sonra.ben gene burada durmak istemiyorum dedim.bana dediki pazartesi çocuğu kreşe verecem ondan sonra git dedi bana.bende çocuğumu bırakmam onuda alacam dedim.sana ne çocuk nede ben lazımım dedim
    .tek başına bu 4 duvar arasında çürü diye bağırdım.gidemedim çocuğu vermez diye gidemedim.pazartesi günü sabah uyandım buzdolabı üzerine not bırakmış.özür dilerim,çok pişmanım,çocuk olmasaydı gideceğini biliyorum diye not yazmış.ben bunu okuyunca gözyaşlarım sel oldu.ama onu affetmek hiç içimden gelmedi.çok çok incildi.,çok üzüldüm.1saat sonra kapı çaldı.çiçekçi elinde çok güzel vazo içerisinde 10 adet kırmızı gül.bu güller size dedi.üzerindede not vardı.özür dilerim diye eşim yollamış.ama onu yine affedemedim.bende ona şu maili attım.
    bence sen kendine kendin için bir gül ver.
    kendi ellerinden tut.kendini avut.ve kendine benim için gül ver.kutsallığı somrülmüş,inançsın bir din gibisin gözümde.ben gerçekten incinmişim çokta önemli değil pişmanlığın, yaşattığın üzüntüleri unutturabilecekmisin?ben sadece oğlum için buradayım.

böyle bi mail attım ona.akşam geldi.hiç konuşmadık o pc de oyun oynadı.ben tv izledim ve tyattım.affedemiyorum kızlar içimden gelmiyor.ne yapmalıyım ne zamana kadar affedemiyeceğim.ama bu yaptığını asla unutamam.nolur fikirlerinizi paylaşın benimle.çok ihtiyacım var buna.lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör: 6 Ocak 2009
  2. 6 Ocak 2009
  3. edda1985

edda1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    üzücü bir durum ama eşşekler gibi pişman olmuş ortada..
    sen ona zaten en büyük dersi versin.. sensizliğin kenarından teğet geçti bu adam bu sefer..
    bir daha tekrarlayacagını sanmıyorum..
    unutmaya çalış canım.. yaşanmamış say..
    umarım zaman ilacın olur ve hiçbir iz kalmaz...

4. 6 Ocak 2009
  5. *KurabiYe*

*KurabiYe* Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Pek pişmanmış gibi gelmedi bana
    Akşam eve gelince bilgisayar başında oyun oynamış
    Yuva yıkmak zor , affetmek daha zor
    Biraz zamana bırakın isterseniz
    Çünkü çocuğunuz var onun için prensiplerinizden vazgeçme vakti..

6. 6 Ocak 2009
  7. rhodora

rhodora Noldu Hiçbişey Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    çok kötü bi durum canım, daha önce hiç bu tarz şeyler olmadı diyosun, acaba canını sıkan, içinden çıkamadığı bi sıkıntısı mı var ki, vede bunu size yansıttı, hoş öyle olsa bile onaylanacak bi durum değil size, hele minicik bi bebeğe vurması...

tek elle tutulur tarafı, gerçekten pişmanmış gibi geldi bana, bebeğinizde var hemen silip atma derim ben

tabiki hemen unutamayacaksın ama sen bi süre sonra unutsan da, asıl eşin unutamayacak bunu, her yüzüne baktığında sana vurduğu aklına gelecek, ve azap çekecek, ben nasıl vurabildim diye demesede içinden geçirecek, eminim, bence bundan güzel ceza olmaz ona...

(Allah korusun benzer bişi daha yaşarsan o zaman ciddi ciddi düşünürsün napcanı)

8. 6 Ocak 2009
  9. kibirli

kibirli Guest

evet yuva yıkmak çok zor.benim için affetmekte öyle.akşam pc de oyun oynamasının sebebi ben ona yüz vermiyorum,sorularına cvp vermiyorum diye.kafa dağıtmak amaçlı oyun oynuyor.biliyorum köpekler gibi pişman

10. 6 Ocak 2009
  11. Juliet

Juliet Guest

affedilecek bir olay deil bence
    ama çocuk için untmaya çalış
    ve çocugunu gerginlikleri belli etme...söylenecek başka bişey yok.....

12. 6 Ocak 2009
  13. çiçek64

çiçek64 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    canım çok zor bir durum ya yani ne desem bilemedim affetmesen ayrılsan çözüm değil bebeğin var yazık çocuğa, bu şekilde bu durumuda sineye çekmek kolay değil vallahi canım allah yardımcın olsun aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık durumu işte.

14. 6 Ocak 2009
  15. pembeinci

pembeinci Canan & Murat Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    eşinin pişman olduğu belli çocuğun var canım unutmalısın evet zor ama zaman herşeye ilaç
    Allah göstermesin bir daha böyle birşey yaşamazsın inşallah

16. 6 Ocak 2009
  17. kibirli

kibirli Guest

sadece çocuğum için buradayım.çocuğum olmasaydı bir dakika durmayacağımı oda iyi bilir.
    sanırım üzün bir süre onu affedemiyeceğim.afetsem bile bunu çocuğum için yapacam.ama bu yaptığını asla unutmayacam.yeri geldiğindede yüzüne vuracam bu yaptığını.nasıl bunu yaptı hala ınanamıyorum.gözümün önüne geliyor içim acıyor ağlıyorum.

18. 6 Ocak 2009
  19. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    Bir yuvayı dağıtmak kolay hele böyle haklı bir sebebin varsa.. Gerçi kadına bir kere kalkan el yine kalkabilir derler ama eşiniz gerçekten pişman olmuş gibi.... Her lafınızla sukunetinizle bir süre süründürün ki bir daha bunu yapmaya cesaret edemesin...