kocamı çok üzdüm,çok üzgünüm:(

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve magnilda tarafından 6 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    6 Ekim 2008
    Konu Sahibi : magnilda
  1. magnilda

magnilda happy birthday to me Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar çok aptalca bi şaka yaptım ve kocamı çok üzdüm senağlama 1 senedir başka bi şehirde yaşıyorduk buraya yeni taşındık zaten orada yeni yeni bi çevrem olmuştu türkiyeden geleli.. dün akşam konuştuk ben burada yapamıyorum falan demiştim alışırsın aşkım demişti sonra hayatım sakın beni yarı yolda bırakma dedi bunu söylerken çok masumdu o hali çok hoşuma gitti bi şaka yapayım dedim öğlen bavulumu toplamış gibi falan yaptım ama bavulun ağzı falan açıktı yemeğe geldiğinde ben de seni bekliyordum dedim ne oldu hayatım dedi ben gidiyorum dedim şok oldu nereye dedi türkiyeye dedim saçmalama hayatım dedi. bıktım falan dedim hani şaka ya iyicene etkili olsun diye yürümeye başladım kolumu tuttu beni çekince bavul düştü açıldı BOMBOŞ baktı kaldı bavula.. bidaha bunu yapma dedi bıraktı kolumu aşağı iniyordu hızlı hızlı aşkım özürdilerim şakaydı dedim böyle şakalar yapma zaten bu konuda ne zaman pes edeceksin diye yüreğim ağzımda yapma diye bağırdı merdivenden ayağıda kaydı bileğini burktu:KK43: kapıyı açtı çıktı gitti özür dilerim diye msj attım arkasından ama cevap da vermedi şimdi hala işte senağlama ben ne yaptım yaaaaasenağlama meğer nekadar korkuyormuş bigün gitmemden ama bilemezdim ki demisenağlama

2. 6 Ekim 2008
  3. ayisigim

ayisigim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    off ya:KK43:

ndn böle şakalar yapıosun ki:KK43:

baksana adamcagız nasıl korkmuş getcen sanmış yazık ya:KK43:

bu akşama güzel bi sofra hazırla işte işden geldimi hoşuna falan gider alırsın inş gönlünü:)

4. 6 Ekim 2008
  5. zafergamze

zafergamze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya canım bence buna bırzda olsa sevinmelisin.çünkü kocan seni nekadar seviyormuş bunu öğrendin.çok şanslısın.demekki seni ne kadar seviyor ne kadar önemsiyor ki böle alınmış.eeee artık sende güzel bi jestle onun gönlünü al.şimdi siniri geçmiştir:1hug:

6. 6 Ekim 2008
  7. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    hep derler kı evlı arkadaslar erkeklerı bırakıp gıdeceksın ımajı verırsen daha baglanırlar dıye
    ama canım senınkıde şakadan cıkmış afadersın bırazda ılerı gıtmısın
    adamın yuregı agzına gelmış...zaten korkusuda varmış...
    sende tam ustune gıtmısın ...bence hata yapmışın ama gecer bıraz surat fılan yapar herhalde...
    işten gelince gönlğnu almaya calışırsın..umarım duzelır...
    belkıde admamın hosuna bıle gıtmiştır...bırakıp gıtmıyecek dıye....
    aman bır daha şakanın tozunu kacırma canım...
    demekkı senı ne kadar cok sevıyor bunuda ogrenmış oldum...
    yuvanda mutluluklar hayatım...

8. 6 Ekim 2008
  9. EU1

EU1 Guest

ayy neyse olur böyle arada tekrar msj at tekrar özür dile.ben sensiz ne yaparım nasıl giderm de.çk çk özür dile.onunsuz yapamıycağnı söyle.en yakın zamanda düzelir inaşallah....

10. 6 Ekim 2008
  11. EU2

EU2 Guest

sen çocukmusun yahuu nebiçim şakabu allah aşkınaa bak adamcğınız bileğide burkulmuşş yani sende varya EŞŞEK şakası yapmışssın kusura bakmada

12. 6 Ekim 2008
  13. neriman34

neriman34 ay nekadanda mikemmelim:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayy çok üzüldüm:1shok:,ama eşin haklı canım,hiç böyle şaka yapılırmı??
    neyse zaten vicdanın sızlıyodur:çok üzgünüm:,bide ben üstüne gelmiyim,
    bence akşam ateşli bi gece yaşatırsan ona seni affeder:jeyyar:,başka türlü iişin zor güzelim:kahve:

14. 6 Ekim 2008
  15. çokoprens

çokoprens iki prens annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    zamana bırakın bence, eminim sizi affedecektir:nazar: sizi çok sevdiği belli:asigim: bu arada gönlünü kazanmaya çalışın, bunu nasıl başaracağınızı en iyi siz bilirsiniz:icecream:

16. 6 Ekim 2008
  17. magnilda

magnilda happy birthday to me Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eşekk kafam benim işte bilemedim aradı az önce bişey lazım mı yarım saate geliyorum dedi ben kalkayım bi hazırlanayım anladınız siz onukaydirigubbakcemile5 ayağın nasıl oldu dedim yok canım bişey merak etme dedi..
    ee bana müsadeee bi duş bi makyaj bi süs püs kaydirigubbakcemile3
    pişmanım diceem
    bakalım afedecek mi..

18. 6 Ekim 2008
  19. BEBS

BEBS Guest

eşşek şakası olmuş.sevdiğiniz insana şaka bile olsa üzüleceğini bile bile nasıl böyle davranırsınız anlamadım.çokmu özel birşey yapıyorsunuz eşinizin yanında kalmakla.olması gereken zaten bu.birgün o bavulu toplarsa o zaman anlarsınız.hiç sevmem böyle şakaları.ağır olduysa kusura bakmayın

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.