Kocamla 4 aydır ayrı uyuyoruz

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve KAROKIZI tarafından 21 Haziran 2010 başlatılmıştır.

21 Haziran 2010
    Konu Sahibi : KAROKIZI
  1. KAROKIZI

KAROKIZI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar 8 aylık bir kızım var.Kızım ilk doğduğunda gece onu sallarken bile bana sarılan benimle birlikte olan kocam son 4 aydır kanepede tv karşısında uyuyor.Ayda 1den fazla seks yapmadığımızı söylememe gerek yok.Tvde klip izleyip kendi ihtiyacını görüyor.Benimle birlikte olduğu zamanlarda da bunu istekle değil görev ve mecburiyet için yaptığını hissediyorum. Önceleri iş stresi diye kondurmasam da KOCAM BENDEN TAMAMEN SOĞUDU.
    Dün alakasız bir konuda ona hak vermediğim için arka planda kalan asıl düşüncesini ağzından kaçırdı.''BENDEN UZAK OL DA BAŞKA BİRŞEY İSTEMİYORUM''
    Ben de beni istemediğinin farkındayım.Beni istemeyeni ben hiç istemem.Bence de birbirimizden uzak duralım dedim.Benimle mecburiyetten birlikte olan bir erkekğe ihtiyacım yok.Senin yaptığını ben de yapabilirim.İstediğin yerde uyu dedim.Salona geçip tv izledim.
    Hiçbirşey söylemedi, battaniyeyi getirdi ve kanepeyi açıp orda uyudu.Sabah kahvaltı yapmadı.
    Mutsuz ve sevgisiz yaşamak istemiyorum.Ama kızımı da düşünüyorum

2. 21 Haziran 2010
  3. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım niyeyse evliliğin belirdi dönemlerinde bu tür sorunlar oluyor galiba inan burda böyle konuları okadar çok okuyorum kı bazen acaba benim eşimde böyle değişirse diye düşünüyorum.evlilikteki problemlerin çözülmesinde en etkili şey oturup karşılıklı tartışmadan güzelce konuşmaktır.senin ve onun isteklerinden başlayarak konuya girebilirsiniz.ayrı ayrı olmak ayrı yatmak sizi birbirinizden dahada uzaklaştırır.ne kadar güzel bir kızınızda var.inşallah sorununuzu çözersiniz

4. 21 Haziran 2010
  5. kirmizicilek16

kirmizicilek16 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    253
    Ödül Puanları:
    163
    Sebep olarak birşey göstermedi mi üzüldüm gerçekten senin adına...sence niye olabilir?:bbo:

6. 21 Haziran 2010
  7. KAROKIZI

KAROKIZI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim kocam her tartışmayı kavga ve kötü sözle bitirdiği için ona gözünün üstünde kaç var bile demiyorum artık.
    Onu hala sevsem de sevgisiz ve ilgisiz yaşayarak mutlu olbilcek bir kadın da değilim.

8. 21 Haziran 2010
  9. KAROKIZI

KAROKIZI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bazen beni aldattığnı düşünüyorum ama saatinde evine gelen ailesi hariç doğru düzgün arkadaşı bile olmayan birisi.Ne bileyim telefonunu falan karıştırıyorum bişey yok.
    Gerçi internetten ya da tvden kadınları izleyip boşalmak da bence aldatmak ya neyse:KK43:
    Hayır hiçbirşey söylemedi.Hani inkar bile etmedi, ya da yanlış anlıyorsun, ya da ne alakası var.

10. 21 Haziran 2010
  11. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    ıyi de hiç sormadınız mı eşinize neden böyle olduk diye..
    ılla ki bir sebebi vardır sebepsiz yere böyle davranılmaz bence..

12. 21 Haziran 2010
  13. kirmizicilek16

kirmizicilek16 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    253
    Ödül Puanları:
    163
    bu söylediklerin çok can sıkıcı şeyler...:eek:lmaz:sen orada dururken birde hay allahımm akıl versin bu erkeklere eçvresinden birisinin dolduruşuna gelmiş olablirmi ?

14. 21 Haziran 2010
  15. KAROKIZI

KAROKIZI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Daha önce benimle uyumasını istediğimi ve onu özlediğimi söylediğimde birkaç gün dikkat edip yatağımıza geldi ...
    Tez yazdığı için stresli olduğunu bana konsantre olamadığını söyledi ama tezi bteli 15 gün oluyor herşey aynı.Yine bana kazara bile dokunmayan ve ayrı uyuyan bir erkek:KK43:

16. 21 Haziran 2010
  17. KAROKIZI

KAROKIZI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sevgili görümcem sağolsun sürekli onun yanında bana kaç kilo olduğumu artık rejim yapmam gerektiğini sorup duruyor.
    Kendisi haftada bir kusan blumik bir tip de:KK43:
    Vlla bilmiyorum kilom mu sebep diyoruöm ama şuan 40 42 beden giyiyorum boyum 168 uzun boyluyum ne bileyim göze gelen sarışın bir kadınım
    Hem insan bir ömür boyu 36 38 giyemez ki
    Ve kış boyu ayağında yeşil potur ve atletle evde dolaşan bir adamı ben 4 senedir çekici buluyorum
    Sebep eğer kiloysa zaten onu asla affetmem

18. 21 Haziran 2010
  19. kelebe_k

kelebe_k Kafa Nereye Ben Oraya :) Üye

Beğenildi:
    183
    Ödül Puanları:
    153
    insan ne yazacağını bilemiyor.....ama mutlaka bir sorunu sıkıntısı vardır..yada nebilim ayrı yata yata iyice soğudunuz artık...
    eşinle güzelce konuş biran evvel...