kocanız kıymetinizi biliyo mu

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve kadis tarafından 18 Haziran 2008 başlatılmıştır.

18 Haziran 2008
    Konu Sahibi : kadis
  1. kadis

kadis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar
    benim koca beni hiç takdir etmez yaptığım bişeyi beğense bile belli etmez milletin yanında dalga geçer ama bu ona göre şakadır
    ne yapmalıyım???

ondan daha çok ve ağır çalışıyorum ve ondan daha çok takdir alıyorum
    amirlerim beni daha çok beğeniyo ondan daha çok aktifim aynı meslekteyiz ama ben daha çok şey biliyorum etraftakiler bunun farkında ondan mı acaba diyorum bana sataşması özellikle milletin yanında aşağılaması o ne bilir ya falan demesi gıcık boğasım geliyo

iş güç çalış yemek yap pastasını böreğini yap çoçukla ilgilen misafirini ağırla ki pasta börek sürekli ve güzel yaparım değişik şeyler denirm millet takdir eder ve nasıl beceriyosun der ama o bir türlü beğenmez beni yapmıyo falan der
    yaptım mı sen mi yaptın der ki görür yemez zaten bu tür şeyleri yemediği gibi bide bahane bulur gülerek diyo ya şakaymış bende şakadan anlamazmışım

öğlen konuştuk işte napıyosun dedim oturuyorum dedi bende bir bardak çay içmeye vakit bile bulamam o kadar yoğunum birde çoçuğu emzirmek için koşturuyorum 2 saate bir

ve oh ne şanslısın deyince sen neye koşturuyosun ki diyo
    bi iş bi çoçuk bakar mısınız ya

diyorum ki takdir et yoruluyosun koşturman fazla ama hayat bu de ya

dün akşam tansiyonu düştü kansızlık var ve kilo kaybı çoçuk emiyo derken iş yoğunluğu ve gece 12 de yattığımı bilirim kocaya kahvaltıda börek yesin diye
    değer mi derseniz hayır derim
    ama yapmadanda duramıyorum

birden yatınca akşam kilo veriyorum ya ondan dedim bu halsizlik adam kalkmış teselli edeceğine kilo mu veriyosun diyo dalga geçerek
    senin dalgalarınla uğraşacak halim yok dedim
    ne denir ki

bir laf var ya eşek okumakla eşekliginden bişe kaybetmezmiş işte ortada

ve bakıyorum bir çok kişi kocasını önemsemez 3 çeşit yemek yerine ya 1 yapar ya yapmaz ama kocası onu çok sever el üstünde taşır yada başkasının yanında bizim hanım güzel yapar der yada susar ama bu takdir maktir hikaye

ve sizden yardım istiyorum
    bir hanım kendini nasıl takdir ettirir
    siz neler yapıyosunuz lütfen yardımmmm

2. 18 Haziran 2008
  3. karde_len

karde_len Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende senin gibi çok yorulanlardanım ama git sor eşime koca gün oturuyor der. ben artık bıraktım kendi haline ve son söz olarak ta soğuk şakalarından bıktığımı söyledim ama 2 gün iyi 3 gün gene aynı .allah sabır versin

4. 18 Haziran 2008
  5. elizab@

elizab@ pımpığın annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canim bence "takdir etmek" edenle ilgili, seninle ilgili degil, yani sen ne yaparsan yap karsidaki etmeyecekse yine etmez, bu konuda sansli sayilirim, esim beni takdir eder, ama oyle harika yemekler yapmiyorum, ya da olagan ustu meziyetlerim yok, siradan bi kadin ne kadar yapiyorsa o kadar....Takdir edilmek senin en buyuk hakkin, sadece cocuk yapmis olmasi bile,takdir edilmesi icin yeterlidi kadinin, ona hayatinin en buyuk hediyesini vermissin, daha ne istiyor.....Fikir olarak ise yarar mi bilmem ama onu takdir etmeyi deneyebilirsin.."Hayatim arabayi ne kadar guzel kullaniyorsun, makinayi ne cabuk onardin vs...."Bunlara eminim mutlu olacaktir ve belki bu sozleri duya duya, o da ogrenecektir takdir etmeyi...

6. 18 Haziran 2008
  7. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    yemek beceremem pasta beceremem acaip şımartır beni bende sinir olurum şıumartma zamanı değl nasıl olmuş adam gibi söyle şunun tadını ya diye kızarım..milletin yanında övünülmektende utanırım kıpkırmızı olurum sus ya söylemesen olmuyor mu derim..
    aksileri de varmış..senin koşturduğunu nasıl görmüyor anlamış değlim..ben olsam güzelce konusurdum tatlı dille..yani eşim yapsaydı çoktaaan kafasına geçirmiştim bi tane :dilcikar:
    bide şu aklıma geldi acaba sen eşini eleştiriyor musun? insanların yanında eşine tavrın nasıl?

8. 18 Haziran 2008
  9. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.628
    Ödül Puanları:
    363
    Valla böyle bir adamdan çocuk yapmanız hayret verici!:1shok:
    Ben katlanmazdım beni aşağılayan bir adama..:bbo:
    Hele ki sizin yaptığınız işlerin yarısının yarısını bile yapmam ama güleryüz beklerim,ilgi beklerim illa..:dilcikar:

10. 18 Haziran 2008
  11. BenimAdxixmKxixrmxixzxix

BenimAdxixmKxixrmxixzxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Seni çok iyi anlıyorum canım. Çünkü aynı sorun bendede var. Bende eşime birşey beğendiremem. Kelin ilacı olsa başınan sürer. Bende bir türlü bu huyundan vazgeçiremedim. Bazıları şanslı oluyor iyi insanlara düşüyor. Biz ve bizim gibiler eşinin değişeceği günü bekliyor. Ama maalesef. Can çıkmadan huy çıkmıyor. O yüzden herşeyi boşla gitsin. Yapsanda aynı yapmasanda aynı. O zaman neden yorup üzüyorsun ki kendini.
    Allah kolaylık ve sabır versin sana.

12. 18 Haziran 2008
  13. yexsxxsxim

yexsxxsxim *dışı buz içi b@l’ım* Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kusura bakma ama bence senin eşinde aşağılık kompleksi var
    seni çekemiyor ondan üstün olmanı kabullenemiyor

14. 18 Haziran 2008
  15. hep mi erkekler kotu yahu
    biri de kocam soyle der, iyidir yazsa...

neyse bence esin seni kıskandigi icin boyle yapiyor
    ayni sey benim basima gelmisti, bazi alanlarda ondan daha iyiydim
    ama kesinlikle sevinmiyor aksine laf carpiyordu
    bence sen kendini on plana cikarma bisure

16. 18 Haziran 2008
  17. yexsxxsxim

yexsxxsxim *dışı buz içi b@l’ım* Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kocam iyidir beni her zaman takdir eder
    oldu mu gelecekkorkusu?

18. 18 Haziran 2008
  19. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşım seni saymayan kiymet bilmeyen bir adam için neden yırtıyorsunki kendini bukadar
    yok börek yok pasta
    madem sana böyle davraniyor sende hiç birini yapma
    ama açık konuşmak istiyorum demissin ya ben ondan daha çok çalişiyorum daha çok bilgi sahibim daha çok takdir aliyorum sen ne güzel oturuyorsun benim çay içmeye bile vaktim yok vs.
    bunları aynı şekilde onada söylersen kompleks yapmış olabilir
    banada biri sürekli ben senden daha iyiyim daha çok biliyorum gibi laflar etse gıcık giderim o kişiye
    eşinde kompleks yapıp bunu dalgaya vurmuş olabilir
    ama dediğim gibi eğer takdir etmiyorsa sende parmağini kımıldama onun için