Kocanız sizi aldatıyor mu..!?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve haribo09 tarafından 17 Nisan 2009 başlatılmıştır.

17 Nisan 2009
    Konu Sahibi : haribo09
  1. haribo09

haribo09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm bayanlar artık bende aldatılanlar grubuna katıldım sanırım.. eşim beni aldatıyor ama sadece net uzerinden herseferinde yakalıyorum ve affediyorum cunku 5 yasında dünya güzelim var..kafam cok karısık sadece sanal oldugu ıcın affedıyorum belkıde.. 3 msnnını bide gizli hattını yakaladım hepsini ele gecirdim ve artık ben cok sogudum ama bosanmak ıstemıyorumda cunku hala sevıyorum galıba bana akıl verın nolur sizce onsuz yeni bir yasammı demeliyim :S yoksa bu işkenceyi cekmelimiyim... biz cok severek evlendık kactık..cok mucadele verdık 6 yıllık evlıyım 1 aya kadar dayagını dahı yememıstım bu 1 ay ıcınde ne olduysa oldu bana yardım edın aklım cok karısık lütfen:çok üzgünüm:

2. 17 Nisan 2009
  3. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Ah canım ya kıyamam. Allah akıl fikir versin hepsine:eek:klava:
    Ama böyle sineye çek çek nereye kadarÇok üzgünüm çoook
    Ona, seni kaybetme duygusunu hissettirmen, gerekirse yaşatman lazım ki, aklı başına gelsin.
    Yoksa inan bu 1 ayda yaşadıkların ne ilk ne de son olur.
    Yalnız şunu unutma hiç kimse kimseye mecbur değildir. Annesine zarar veren bir insan ne kadar sağlıklı bir baba olabilirki:1no2:

4. 17 Nisan 2009
  5. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    sanal ama karşısındaki kadınlar hayal değil gerçek. bugün msn da yazışır,yarın tel numarası alır bir diğer gün de buluşur. bunun sonu yok.
    bu aldatma ve devamlı yakalanıyor. burnunu sürttürün ve kolay kolay affetmeyin.

6. 17 Nisan 2009
  7. acxix_hatxixralar

acxix_hatxixralar 19.09.2014 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Şu an işkence olarak adlandırdıklarınız kısa bir süre sonra kabusa dönecektir :1no2: ona mahkummuş gibi davranmamanı ve onsuzda ayakta olacağını hissettirmelisin bence....

8. 17 Nisan 2009
  9. Gardenia

Gardenia Bana kırmızı çok yakışıyorr :)) Üye

Beğenildi:
    513
    Ödül Puanları:
    153
    canım bence aldatmak aldatmaktır sanal dahi olsa ayrıca şimdi nette yapan sonrada gerçeğini yapar diye düşünüyorum hem çek çek nereye kadar tamam evladın için ama ne kadar dayanıcaksın ayrıca şiddet de görmüşsün sanırım zor bir durum konuş eşinle çok ciddi en azından seni kaybetme korkusunu bir hissettir belki vazgeçer yapmazmirmirmirmir

10. 17 Nisan 2009
  11. leylaaa07

leylaaa07 içimde bir kıpırtı var :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım yaaa... çok üzüldüm
    ama taviz verme kendinden sanalda olsa aldatma aldatmadır ve gerçeği için bir balangıçtır.
    ayrıca sanalla kaldığını sanmıyorum araştırın derim ben:kızgın:

12. 17 Nisan 2009
  13. ya kusura bakmayın ama ben aldatıldığı halde ayrılmayan kadınların ayrılmama sebebi olarak çocuklarını göstermesini anlamıyorum.
    neticede evlilik kurumu temelden sarsılmıştır. aldatılma sözkonusu.eşinizin ailesine saygısı sevgisi olsa zaten böyle bir çirkinlik yapmazdı.siz çocuğunuzu bahane edip ayrılmadığınız içinde bu çirkinliğe maruz kalmaya devam edersiniz...
    geçmiş olsun..

14. 17 Nisan 2009
  15. haribo09

haribo09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evı terk ettım 1 kere aramadı dahı sizde haklısınız off kafam cok karısık onsuz yapamam gıbı gelıyor benımkı sadece alıskanlık sanırım cunku sogudugumu hıssedıyorum :S

16. 17 Nisan 2009
  17. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    kişiler ve duygular gerçek.. ortam sanal olabilir. ama buluşup görüşedebilirler...

size karşı da artık değiştiğine göre o sizi gözden çıkarmış.. siz kaçıncıya yakaladıoğınızdan bahsediyorsunuz. affetsenizde sizi garanti görüyor. ama onun gözü dışarıda seven adam bunu yapmaz. bence yolunuzu çizin sizde...

18. 17 Nisan 2009

19. valahi şöyle düşünün burda aynı sizin konunuz gibi bi konuyu okuduğunuzda sizin yorumunuz ne olurdu? herşey ortada...