kocanız sizinle alışveriş yapar mı?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve onuseviyorum tarafından 4 Mart 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Mart 2008
    Konu Sahibi : onuseviyorum
  1. onuseviyorum

onuseviyorum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    eşiniz sizinle mağaza mağaza dolaşıp alışveriş yaparmı? yoksa alışverişten nefret mi eder?benim eşim sadece nakti sağlar.saatlerce dolaşmaktan nefret eder.ya sizinki...

2. 4 Mart 2008
  3. ilktuxgx

ilktuxgx HAYATIM DAHA GÜZEL OLACAK Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Konu giyim alışverişi ise daha ilk dükkan çıkışı hadi hadi al işte güzel demeye başlardı .artık çok çok nadir onula alışverişe çıkıyorum.O da kendisine birşey alırken......ama market alışverişini bana yaptırmaz tüm marketleri aşağı yukarı dolaşır.Fiyatlardan haberi vardır mutlaka...bende listemi veririm alır getirir.böylece kfam daha dinç oluyor....

4. 4 Mart 2008
  5. kahvegxoxzlxuxm

kahvegxoxzlxuxm Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    market alışverişlerini eşimle birlikte yapmaya giderim zaman zaman.ama doğrusunu söylemek gerekirse kendim için yapacağım özel alışverişlere tek başıma çıkmayı tercih ediyorum.örneğin;aldığım bir bluzu üstümde görüp çok yakışmış demesi benim için önemli.ama alışverişi beraber yaparsak daha önceden görmüş olacak.gizli olsunki bir çekiciliği olsun özel alışverişlerimin.

6. 4 Mart 2008
  7. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    gıda alış verişini eşimle yapmayı seviyorum..ama benim kıyafetlerimi almaya yalnız giderim aslında kıyafet almak için çarşıya özellikle çıkmam haftyanın 5 günü şehrin merkezinde olunca her gün mağazalara uğrar beğendiğimi alırım ama eşimin kıyafet alış verişini beraber yaparız çünkü ne aldığını görmem lazım...

8. 4 Mart 2008
  9. BenimAdxixmKxixrmxixzxix

BenimAdxixmKxixrmxixzxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Eşim ve alışveriş çok farklı şeyler.
    Bu yüzden bana bişey alıncaksa eşimle alışverişe gitmemeye özen gösteriyorum. Çünkü bilirim ki sonucunda küçük çaplı bir savaş çıkar. Ben giderim gezerim denerim tamam deyince eşimi çağırır fikrini alırım.
    Eşim için beraber çıkarız. Zaten alışveriş yaptığı sayılı mağaza var.
    Gıda alışverişine beraber çıkarız

10. 4 Mart 2008
  11. ficipi

ficipi ............... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    ben evdeki eksikleri gördükçe yazarım unutmayayaım diye bir kağıda ve onu buzdolabına yapıştırırım.eşim o listeye bakar ve akşam dönüşünde alıp gelir.acil lazım ise tel açarım yıne gelirken getirir.büyük alışveriş tercih etmiyoruz genelde.hem abartıyoruz hemde arabamız olmadığı için çok zorlanıyoruz.gıda işi böyle çözümleniyor.
    Kıyafet ve ev alışverişlerine eşim benden çok meraklı diyebilirim.benimle mağaza mağaza saatlerce gezer.yanımda gezmekle kalmaz arar,seçer, vs..bu nasıl,peki bu ?ben bunu beğendim denesene falan gibi sürekli yardımcı olur.gözü vitrinlere takılır gel bi bakalım içeriye der.çıkınca kendine geliyor tabi...:) benim suçum yok sen alalım diyorsun diyorum.o da sen beni durdur diyor:) ama ne mümkün...hele indirimler,cazip fırsatlar ve ödeme kolaylıklarını kaçırmaz...
    hem böylelikle kıyafete kulp bulma sorunu da ortadan kalkıyor.beraber almıştık ama vs.. deyince diyecek söz kalmıyor..

12. 4 Mart 2008
  13. Quelle

Quelle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Valla yarami destiniz bu soruyla..
    Ilk zamanlar cikiyorduk simdi hayir artik istemiyorum onu alisveris yaparken yanimda..
    Birincisi alisveris merkezlerinden daraliyo kafasina agrilar giriyor..cbk bitmesi icinde
    ne giyersem ne gosterirsem guzel olmus diyip aldiriyor bana eve gelincede icime
    sinmiyor malesef..
    o yuzden onun alisverisinide kendiminkinide ben yaparim arkadaslarimla yada ablamla
    giderim

14. 4 Mart 2008
  15. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    kesinlikle sadece para verir ki çalıştığım ve istemediğim halde yeter ki benden uzak dur der:))))

16. 4 Mart 2008
  17. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    sana sonuna kadar katılıyorum başı ağrımaya başlıyor alacağımdan vazgeçirdiği bile oluyor artık gelmesini bende istemiyorum

18. 4 Mart 2008
  19. busem68

busem68 çok şükür Allah'ım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    benim eşim benimle alışveriş yapar ama ben bişiler denerken bakarlen uzaklaşır fazlada fikir vermez.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.