Kocanıza veya Sevgilinize bakan kadınlar..

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve umitto tarafından 11 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

11 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : umitto
  1. umitto

umitto Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar eminimki hepimizin başına geliyordur.Peki ama neden??? Yani ben artık bıktım yemin ediyorum. Eşimle ne zaman bi yere yemeğe, tatile, cafeye, alışverişe vs gitsek birilerini yakalıyorum mutlaka ona bakarken. Allahtan eşime güveniyorum.O böyle bişeyi hissettiği zaman bana hemen söylüyor arkasını dönüyor falan.Evet benim eşim çok yakışıklı ama bu yapılan çok çok ayıp. Ben diyorum ki bunu yapan kadınlar genç kızlar inşallah ileride aynı durumları yaşarlar.
    Size en basit olayı anlatıcam....geçenlerde bi bayan mağazasına girdik eşimle, Ben hemen reyona yöneldim bluzlere falan bakıyorum, eşimde hemen yanımda bana fikir veriyo konuşuyoruz falan...yan tarafa doğru kafamı kaldırdım tam bişey sorucaktım, orada çalışan 2 kız eşime bakarak fısıldaşıyolardı benle gözgöze gelince birbirlerine bakıp imalı imalı bakıştılar bluzlere bakar gibi yapıp hareketlerini takip ettim ama ben onlara baktığımda hemen gözlerini çektiler. Nedir bu yahu!!! Bilerek mi yapılıyor??? Kendilerini mi tatmin ediyorlar bu şekilde??? bi kaç kez terslediğim falan oldu ama bi gün çok fena patlıyıcam yani yeter!!! Sizinde başınıza mutlaka geliyordur ne tür tepkiler veriyosunuz arkadaşlar benim gibi psikopatlar varmı aranızda??? :kızgın:

2. 11 Mayıs 2007
  3. şika_şika

şika_şika Guest

eşine güveniyorsan yapacak birşey yok etraftaki kadınların gözlerini de bağlayamazsın.buöyşe tavılrara devam edersen eşinle boş tartışmalar yaşarsınız ve onu gereksiz kıskançlıklarla sıkarsın .bence

4. 11 Mayıs 2007
  5. nur05

nur05 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşa aynen katılıyorum.rahat ol.bakan kocan değilse sende dalganı geç. ben eşime,vay hala gözdesin...,diyorum.güveniniz tamsa sorun olmaz

6. 11 Mayıs 2007
  7. EU1

EU1 Guest

olmazmı heuehue ben varım bende sendenm canım....size başımdan geçen bir şeyi anlatayım hatta bir gün eşimle pirofilo alışveriş merkezindeyiz benimki sarışın manyagıdırd Bİ HATUNA BAKTI BENDE FARK ETTİM TABİ ben coçtum sinirden o an ve o sıradada ütü tanıtımı vardı ordakı bayna dedimki lütfen buraya dogru güldü filan...hı bakanlara gelince valla bakmadan önce cesareti olması lasım bence öle bakıp göz hapsine alcak filann (biraz cadıyımda) :) yani böle kısaca arkadaşlarr...

8. 11 Mayıs 2007
  9. esyn

esyn Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    taze taze bir olayı anlatayım size; bugün eşim otobüse binmiş ayakta yolculuk yapıyormuş, kara çarşaf giymiş genç bir kadın ısrarla eşime bakıyormuş eşim gözünü kaçırıyormuş ama kadın ısrarla yol boyunca bakmış akşam eve gelince bana anlattı ben hala iyi niyetle, seni birisine benzetmiştir dedim ama şaşırmadan da yapamadım, eşime güveniyorum ama etraf tehlikelerle dolu aman dikkatkafamçokkarıştı

10. 11 Mayıs 2007
  11. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    aynı şeyi biz de çok yaşıyoruz bana da çok bakanlar oluyo sevgilime de ama biz birbirimize güveniyoruz sonuça..tabi bozuluyoruz kıskanıyoruz ama yapçak bişey yok malesef mesela ben ona bakan kızlara ters ters bakıyorum engel olamıyorum kendime ama erkek arkadaşım bana kızıyo ne muhatap oluyon boşver ya uğraşma şunlarla diyo ben kıskançlığımı daha çok belli ederim valla :)

12. 12 Mayıs 2007
  13. tuluat

tuluat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bazen bizim başımıza da geliyor bu tarz seviyesiz olaylar. Bazen hiç umursamam.

Ama bazen de, bakan kadının, yüzüne, taa gözlerinin içine dikerim gözlerimi, kadın arkasını dönüp gitmeden de çekmem bakışlarımı. Ve kadın şaşkın bir halde, apar topar kaybolur ortadan :)))

Yani rahatsızlık verdiği durumun 2 hatta 3 katını yaşatabilirim o an o kişiye. Eşim de arkasını döner, güler geçer :))

Ya artık öyle bir hale gelmiş ki bazı kadınlar, genç kızlar, resmen arabaların içine bakıp kesiyorlar erkekleri, yanın da eşi mi var, kızı mı var hiç fark etmiyor. Şaşırıyorum walla.

14. 13 Mayıs 2007
  15. vitamin

vitamin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    elmas altın ışık saçtıgından dikkat çekmesi olasıdır herzaman için))
    eger eşiniz ilgi çekici ise bu durumların önüne geçmeniz pek mümkün olmaz sanıyorum eger bu durumları sorun düzeyine indirgerseniz yok yere tartıştıgınızla veya kendi kendinize sinir harbi yaptıgınızla kalırsınız))

birde başka bakış açısı getireyim duruma bilindiği üzre biz kadınlar duygusal varlıklarız baktıkları eşiniz değil eşinzle yarattıgınız mutluluk tablosu neticesinde size bakıp ah keşke diye içlerinden geçirmeleridir))

hayatta sorun olarak karşımıza çıkabilecek daha önemli durumların varlıgından haberdarmıyız acaba))??

16. 13 Mayıs 2007
  17. pileini

pileini Guest

kızlar boşverin bakar bakar dururlar.tek yaptıkları bakmak olur takmayın ve üzülmeyin...

18. 14 Mayıs 2007
  19. umitto

umitto Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet canım haklısın ama biz karı koca biraz psikopatız galiba :) O da benim gibi.Ama kendime hakim olmam gerektiğini biliyorum :)